IC-ArmA Campaign 4

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

IC-ArmA Campaign 4

Post autor: chewie »

witam wszystkich weteranów IC
na szybko zakładam ten wątek bo będe musiał go rozwinąć później.

najważniejsze to jest to że wygląda na to że od teraz mamy polskich graczy po dwóch stronach barykady co sprawia że będzie jeszcze ciekawiej.

ja osobiście trafiłem do DRS i jutro idę na pierwszy trening.

więcej niebawem.

:violent
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: klamacz »

polacy w IC (jesli kogos pominalem to przepraszam)

KS (uzbrojenie west)
Pik
R@fi
Romanov
GondoR
STALK3R
ROQER
olo101
Vetis

DRS (uzbrojenie east)
Chewie
ufoman
MaKo
Klamacz
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: chewie »

Do strony DRS trafił dzisiaj jeszcze
Sheep
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: Jajcor »

Cze all.
Pomocy.
Chłopaki, zapisałem się do IC Arma, przydzieliło mnie do DRS i co dalej? (angielskiego nie znam ni w ząb) Grałem w ofp w CAC, SAS-ie i PR, a w Armie w PR.
Jak możecie to wytłumaczcie jak chłopu na miedzy po kolei co dalej mam robic. Na stronce IC są chyba 2 pliki do ściągnięcia modu to je ściągnę? Ale na jakim serwerze się gra, kiedy treningi itp., skąd mam się dowiedziec???
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: ufoman »

Nie wiem czy teraz sa "polskie" ekipy, ale jesli nie to bedziesz mial ciezko bez znajomosci angielskiego...
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: chewie »

Tak to prawda w DRS nie ma teraz żadnej Polskiej ekipy, może w KS wtedy mogłbyś prosic admina o przeniesienie do KS i byłoby pozałatwiane.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: mant3z »

Za takie przeniesienie chyba trzeba teraz płacić.

Ja niestety rezygnuje z dalszej gry, powodzenia.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: chewie »

napisał do mnie nowy rekrut i mysle ze jego pytania warto tez tutaj wkleic:


[QUOTE='[DRS]1-C|Rec.Jacor']Witam tu Jacor
Jestem w DRS1-C ale nic nie kumam po angielsku, korzystam dla translatora.
Czy możesz odpowiedziec mi na kilka pytań?
1.Skąd mam wiedzie na jakim serku będzie gra oraz jakie jest hasło do serwera?
2.Czy napiszą mi kiedy mam trening, czy muszę szuka na stronce?
3.Czy do grania starczą te dwa pliki, które są na stronie tj.required to play 1.4.2?
4.Czy po wgraniu tych plików arma odpala się tak jakby ich nie było? tj. te same tło gry?
Dzięki za odpowiedź i do zobaczenia.[/QUOTE]
po pierwsze to zainstaluj sobie skype i znajdz mnie jako czubka007 . to pozwoli ci sie skontaktowac z cala polska spolecznoscia grajaca w IC Arma i uzyskac pomoc kiedy ja tego nie bede mogl zrobic. a teraz

1. serwery IC zawsze nazywaja sie na poczatku IC wystarczy ze ustawisz wyszukiwarke serwerów w kolejosci alfabetycznej i zjedziesz myszką do I. glowny serwer w sobote zazwyczaj nazywa sie IC ARMA primary battle server. hasło na serwer jest podawane na TSsie na 15-5minut przed rozpoczeciem bitwy.
2.jestes w 1-C czyli tam gdzie je wiec treningi masz we wtorki i czwartki o 21:00 wszystko jest na forum, jesli tylko sie przyzwyczaisz do tego wszystkiego to bedziesz umial sie poruszac we wszsytkim i odnajdowac wlasciwe info.

3. Chyba tak, Isla Barbuda jako wyspa najnowsza wersja modu IC ARMA no i patch 1.14

4. tzn. jesli chcesz grac na "normalnej" armie to grasz normalnie a jesli chcesz grac w IC Arma to uzywasz tych plików. reguluje sie to skrótami na pulpicie.
ogolnie mowia cwyglada to tak ze klikajac na jedną ikonkę uzyskujesz Arme zwykłą a na inna ikonke uzyskujesz Arme zmodyfikowaną do gry w IC ARMA. te zawiłe dla koghoś nowego njuanse najlepiej jak wytłumacze ci przez Skype lub TS.
pozdro
s


PS. a tak czy inaczej uważam że Jacorowi byłoby lepiej w KS gdzie jest więcej polskich ziomków i na pewno bedzie poslkojęzyczny oddział.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: Jajcor »

Wczoraj nastąpiła historyczna chwila. Przeszedłem Bootcamp i zostałem awansowany na Pvt. Oczywiście było sporo śmiechu jak dowiedzieli się, że nie kumam po angielsku, ale coś tam przetłumaczyłem na translatorze i wlazłem do gry :D
_________________
Virtual Battle #1 Veteran
Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: ufoman »

Sporo smiechu to jest kiedy wyrwie sie na ts cos w stylu: "k...", "ja pier...!!!" itp. ;)
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: klamacz »

taaa, zdarzylo mi sie kiedys zameldowac: "Mi17 ku**a wlasnie nade mna" calkowicie po polsku. PuFu albo Wolfhound po kilku sekundach odpowiedzial: "ok, everybody knows what "k**wa" is, now you can translate whole sentence"
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „IC-Arma”