IC-ArmA Campaign 4

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: mant3z »

Nieźle kłamacz, też mi się zdarzyło puścić wiązane po polsku, po czym ignacio przetłumaczył to na angielski z miłymi słowami.
Ktoś w tle się odezwał, "where are the bad words ignacio?" :D
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: Trance »

No, a mowia ze polski to taki trudny język...
Obrazek
Awatar użytkownika
Hubal
Posty: 15
Rejestracja: 15 czerwca 2008, 14:01
ID Steam:
Numer GG: 8421368
ID gracza: 0

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: Hubal »

Ta Ufoman tobie się często zdarza Kur...wać na TSie ;)
Ale najlepsze jak zapowiadasz z trwoga swoją rychłą śmierć
"O fuck Im gone die, Im gone fucking die "

Jajcor to ty w ostatną sobotę wbiles sie do mojego BMP i woziłeś mnie nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co?:) a ja probowalem sie produkowac piszac cos do Ciebie po angielsku, a wystarczylo napisac cokolwiek po polsku to na bank bysmy sie dogadali na czacie pojazdu po swojemu :)
Swoja droga BMP crew strasznie niewdzieczna robota tym bardziej jak sie jezdzi samemu, dlugosc zycia po wyjechaniu z bazy nie przekracza czesto 2 min. Naszczescie jestem tam narazie jako rezerwa
Troche Polakow w DRS jest a jesli zostala by stworzona druzyna tylko z naszymi to na pewno przybylo by wiecej. Ja po angielsku bardzo dobrze rozumiem ale z mowieniem tez mam spore problemy, dlatego za bardzo to sie nie udzielam na TSie ani na forum IC, odpowiadam tylko wtedy kiedy musze lub trzeba cos waznego powiedziec. Jesli ktos ma podobne zdolnosci jezykowe jak ja to nie ma obaw bez problemu mozna dolaczyc do kampani, jak widac mozna tez bez zadnej znajomosci jezyka :)

Pozdrowienia z Kompani A
Prv. Hubal
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: ufoman »

OMG, nie wiedzialem, ze jestes Polakiem :)
Ciezko nie narzekac tuz przed smiercia, kiedy ma sie jeszcze 20m do ziemi a strzelaja ;)
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: chewie »

Ha ha... Jacor czyli jesteś w DRS.
musisz pamietac o tym żeby wpisywac sie w cotygoniowym poscie gdzie zgłaszasz to czy bedziesz obecny na treningach i bitwie tu masz link. http://arma.totalgamingnetwork.com/show ... hp?t=32718


Wogole w wolnej chwili wczytaj sie w posty na tutejszym formu o IC1 i IC2 tam znajdziesz wiele odpowiedzi na wiele pytan.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
R@fi
Posty: 41
Rejestracja: 05 maja 2007, 15:41
ID Steam:
Numer GG: 1676779
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: R@fi »

Jacor świetnie daje sobie rade - szkoda tylko ze jest jednak mało Palaków IC-ARMA .
Problemy językowe są czasami ale generalnie chodzi i zabawę a w tel chwili gdy po obu stronach graja Polacy jest jeszcze
ciekawiej .
Jeśli chodzi o język to teoretycznie wystarcza tylko jedna osoba znająca angielski która porozumiewa się z dowództwem a reszta na swoim kanale TS podczas walki rozmawia po polsku .

Cały czas strona [KS] czeka na nowych kompanów na front w International Conflict
ObrazekObrazek

Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: chewie »

Czołgiem Mości Szlachta.

Kampania 4 dobiega konca (w sobotę ostatnia bitwa).
Ja niestety, ze wzgledu na nową robotę i problemy sprzętowe nie mogłem wziąść udziału w je kampanii chociaż starałem się na bierząco śledzić wydarzenia. Jeśli chodzi o mojego kompa to niedlugo stan rzeczy sie zmieni a i z tego co wiem od wrzesnia duzo wiecej osob jest zaintersowanych braniem udzialu w kolejnej kampanii.
Ja sam chcialbym wziasc aktywny udzial w nowych dzialaniach i zastanawiam sie jakie mieliscie wrazenia z funkcjonowania jako polski oddzial w Kingdom of Sahrani?
Z tego co mówiliście na Romanovie to polski oddził funkcjouje dobrze i dowództwo teź było zadowolnoe i wspierało pomysł grupy operujące wewnątrz jednostki w swoim rodzimym języku.
Teraz tylko musimy postarać się podjąć wspólną decyzję czy stajemy szeregiem jako jeden Polski kontyngent po jednej stronie czy może wybieramy opcje przypadkową jaka miała miejsce w tej kampanii, że mamy polską grupę po jednej stronie i kilku polskich graczy rozrzuconych po drugiej stronie.

Jeśli mielibyśmy wszyscy być po jednej stronie to wiąże się to z zasponsorowaniem czyli opłaceniem wyboru dywizji.
Jeśli każdy sobie sam strone wybierze to jest szansa, źe nie zbierzemy duźego oddziału bo osoby bez znajomości angielskiego lub nowicjusze bez takiej siły przebicia jak Jacor nie dadzą sobie rady.

Ja osobiście wolałbym żebyśmy wszyscy staneli po jednej stronie i ponownie spróbowali osiągnąć rekordową liczbę polskich graczy.
Sam chętnie poprowadzę oddział nowicjuszy. Jakoś polubiłem rolę szkoleniowca instruktora.

czekam na odzew. :twisted:

ps. historyczny czat polskiego IC ARMA na Skypie cały czas działa, jeśli ktoś jeszcze tam nie dołączył to zaprazam: CZUBAKA007
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: ufoman »

Zostaje ze "swoimi" ;)

Kampania calkiem ok, w wielkim skrocie ;)
Dzis bitwa o rezultat koncowy, jesli DRS(pany!) zdobedzie jeden region, to wygramy :) SVD wyczyszczone i czeka na mieso :P
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: ufoman »

W Y G R A L I S M Y ! ! !
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: chewie »

wow. wszedlem wlasnie na forum ic arma i na to forum armedassault.pl rownoczesnie i w sumie najpierw tutaj sie dowiedzialem ze DRS wygral.
Gratulacje. Z tego co mi sie wydaje to jest to zasluzone ale wyrwane wrogowi z gardla zwyciestwo!

Teraz czas na rekrutacje mlodych do IC5!

Ciekwy jestem co Klamacz ma do powiedzenia moze on ma jakis nowych rekrutow?

S
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
BI-EJ
Posty: 16
Rejestracja: 22 lutego 2008, 16:06
ID Steam:
Numer GG: 9513602
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: INTERNATIONAL CONFLICT CAMPAGIN 4

Post autor: BI-EJ »

No to gratulacje!
Ja chyba poczekam na arme II, wtedy kupie sobie 8800gt i będe mogł komfortowo pograc :)

O co chodzi z tymi oplatami? Ile?
Zablokowany

Wróć do „IC-Arma”