IC-ArmA Campaign 3

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
BI-EJ
Posty: 16
Rejestracja: 22 lutego 2008, 16:06
ID Steam:
Numer GG: 9513602
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: BI-EJ »

Mr Groch pisze:problem w tym, ze ja zbytnie Skypa nie toleruje :D Zaisntalowam go co prawda i staram sie
dodac Chewieg do listy ale za cholere mi to cos nie wychodzi... Nivby wyslam prosbe i dupa...

Wole inne komnikatory...
Przyzwyczaisz eis, po jakimś czasie skype okazuje się bardzo fajnym komunikatorem. No i cała polska grupa z niego korzysta, siedzimy na czacie i gadamy o taktyce i życiu ;)

kar_kub - mój login, napisz.
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: Firefly »

BI-EJ pisze:No to macie pecha, ominęła was możliwość bycia członkiem elitarnego oddziału RGP :) Spotkamy się na polu bitwy ;)
4ka zaklada sobie super elitarny polski oddzial :)
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
BI-EJ
Posty: 16
Rejestracja: 22 lutego 2008, 16:06
ID Steam:
Numer GG: 9513602
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: BI-EJ »

Firefly pisze:4ka zaklada sobie super elitarny polski oddzial :)
No właśnie widziałem, że przydzielają rekrutów do 4RCP. Kto tym dowodzi? Ilu jest członków?


A co do komunikacji... to co powiecie na kanał IRC? Myślę, ze było by to dobre rozwiązanie dla nie lubiących skypa, który reszta nie posiada tylu opcji zarządzania grupą jak kanały ircowe.
Awatar użytkownika
Donio
Posty: 69
Rejestracja: 24 stycznia 2008, 22:27
ID Steam:
Numer GG: 5163334
ID gracza: 796676
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: Donio »

Odgapili od nas... :(


Groch - d.d.k.donio <- moj login na skype;p



-----
Polaków jest wszedzie duzo ;)
tiomor
Posty: 2
Rejestracja: 08 lutego 2008, 17:51
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: tiomor »

Jakby kogos to interesilo, istnieje kanal IRC w sieci polnet;]
#6RGP
Nazwa prosta do zapamietnia
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: chewie »

pozno w nocy jest juz a ja bo naradzie w sztabie, ech jednak maja slabosc do nas polakow... :1th
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: chewie »

Witamy nowych czlonkow polskiego kontyngentu Mr. Groch, ufoman i Zajcew.

Postaram sie szybko przekazac o co kaman z tym 4RCP czyli polskim oddzialem w 4th Royal Corps znanym inaczej jako piechota zmechanizowana ze wsparciem bradlejow.

4RC to poczatkowo jednostka tworzona przez graczy ze strefy czasowej GMT-7 czyli Ameryka Polnocna i Poludniowa.
Podczas IC ArmA Campagin 2 to dzialalo i druzyna Alpha (teraz 4RC) skladaly sie z jankesow a Bravo (teraz 6RG) byla europejska.

w Campagin 3 amerykancom do tej pory nie udalo sie stworzyc pelnych trzech oddzialow a my w 6RG mamy juz 4 pelne oddzialy a czasem nawet 5 oddzialow wiec panowie amerykanie poprosili nas Polakow o pomoc w utworzeniu polskiego oddzialu 4RC na wzor 6RGP.

dlatego nowi rekruci zostali przypisani do 4RC.

po niedzielnej naradzie oficerow ustalono co nastepuje:
-polski oddzial w 4RC to sprawa tymczasowa.
-polski oddzial 4RCP bedzie podlegal sztabowi 4RC i niekoniecznie bedzie pracowal na polu bitwy z 6RGP.
-na bitwie nr. 4 czyli najblizsza sobota oddzialem bedzie dowodzic Firefly.
-co do skladu polskiego oddzialu w 4RC ostateczne slowo mam ja.
-wstepnie przydzielam do tego oddzialu Zajceva i ufomana i Grocha chociaz na prosbe Gen. MacCora mozemy tych zolnierzy wymienic na bardziej doswiadczonych kolegow z 6RGP, co zostanie ustalone po wtorkowym i czwartkowym treningu.

nalezy ta stytuacje traktowac jako wydzielenie z polskiego kontyngentu grupy ogniowej celem wsparcia zaprzyjaznionej jednostki.

-zapoponowano nam takze usuniecie z tagu literki P poniewaz oficerowie sadzili ze moze to byc odbierane przez nas jako dyskryminacja i proba identyfikacji "tych polakow" ale po uzgodnieniu z naszymi wojakami zarzadzilem pozostawienie "P" z ktorego jestemy dumni jako naszego "godla"

bootcampem czlonkow 4RC nadal zajmuje sie ja lub Romanov.
nadal razem prowadzimy brefing i debrefing spotykamy sie na skype w celach organizacyjno plotkarskich (to drugie czesciej)

apropo dodatkow czy zmian w IC-MOD:
- po podejsciu do towarzysza broni na odleglosc ok.2m i wcisnieciu spacji uzyskujemy info kto zacz.
- niektorzy z naszych zolnierzy standardowo wyposarzeni sa w zielone granaty dymne. w wypadku ostrzelania przez zaprzyjaznione jednostki odpalenie zielonego dymu ma sygnalizowac ze koledzy strzelaja nie w ta strone co potrzeba i vice versa jak widzimy zielony dym oznacza to ze to sa nasi!
-po zakonczeniu gry w ekranie mapy po wejsciu w notes mozna odalezc zakladke Statystyki (jak w SinglePlayerze) i tam mozna odczytac kogo w boju sie ubilo, kto ubil nas itd. dzieki temu mozna tez wyjasnic sprawy zwiazane z Team Kill, aczkolwiek nikt nie ma o to teraz zbytnich pretensji przy trudnosciach jakie stwarza IC-MOD w rozpoznawaniu wroga/przyjaciela.
-do obu stron wprowadzono jedostke pancerna SAM czyli mobilna wyrzutnie rakiet przeciwlotniczych, co zaowocowalo skutecznym odstraszeniem wrogich Kamova i SUz rejonu dzialan piechoty.

POLAND - FIRST TO FIGHT! :violent
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: ufoman »

Podoba mi sie w 4RC :)
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: chewie »

bedziecie sie wozic Bradleyem? no licze na jakies konszachty, podrzucanie ammo i oslone w odpowiednich momnetach. ;)
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
Donio
Posty: 69
Rejestracja: 24 stycznia 2008, 22:27
ID Steam:
Numer GG: 5163334
ID gracza: 796676
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: Donio »

Jeszcze sie wam wcisne nie postrzezenie do tego bradleya:)
Awatar użytkownika
BI-EJ
Posty: 16
Rejestracja: 22 lutego 2008, 16:06
ID Steam:
Numer GG: 9513602
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: IC-ArmA Campagin 3

Post autor: BI-EJ »

Jeee, będzie mi miał kto brać stingery ! :)
Zablokowany

Wróć do „IC-Arma”