Armed Assault - polska wersja gry!

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Robi »

UWAGA! UWAGA!

Moja wersja... chodzi. :mrgreen:
Nie zawiera napisu "Tylko do oceny - nie jest to ostateczna wersja gry"! :twisted:
ale też nie zawiera nr wersji pod logo ArmA w menu głównym :?


będzie dobrze :D
Załączniki
armaplmenug.jpg
(40.64 KiB) Pobrany 643 razy
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: klamacz »

na screenie widac i napis: "wersja testowa ..." i takze numer wersji 1.00.5088 :)
rozjasnij sobie monitor Robi :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Robi »

wiem... zauważyłem teraz też :?
napisy są czarne zamiast białych
Załączniki
arma-2006-12-12-22-14-47-64.jpg
(39.42 KiB) Pobrany 638 razy
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
alepasztet
Posty: 297
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:27
ID Steam:
Numer GG: 3854829
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: alepasztet »

Musiales Robi odpalac ArmA na pelnej zajawce, zeby przeoczyc tak czytelne napisy. :P :D
na wyspach bergamutach podobno jest kot w butach :O :O
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Mefiu »

Z tego co pamietam, to na Arma.pl pisal, ze najpierw ma wypic pare bronkow, aby miec lepsze wrazenia z gry :D
Awatar użytkownika
Diabl0
Posty: 134
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 01:10
ID Steam:
Numer GG: 2236900
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Diabl0 »

Robi - jak wytrzeźwiejesz to podziel się wrażeniami. Jak z stabilnością i wydajnością (na jakim sprzęcie). Oraz najważniejsze jak grywalność i wrażenia w porównaniu do klimatu OFP?
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: hryst »

w Mińsku Mazowieckim (jak ktos wie gdzie to jest) dostepne sa jeszcze 3sztuki Arma.
Mialem jechać do wawki ale kumpel mowi idz do naszego niby empiku i zapytaj.
Poszedlem i jest!
Cała akcja trwała 5min :mrgreen:
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Cleric »

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: hryst »

no ja bym się bał kupic z allegro
potem "oryginalne gry nie zawieszają się"
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
miś
Posty: 25
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 15:50
ID Steam:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: miś »

Dzisiaj w Krakowie niezły dzień na zakup ArmA, na Rynku pod Adasiem/empikiem stoi SKOT, zomowcy a gen.Guba przemawia z telebimu 8O ...klimacik jak na Nogovie w "Resistance" ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Armed Assault - polska wersja gry!

Post autor: Robi »

Diabl0 pisze: Robi - jak wytrzeźwiejesz to podziel się wrażeniami. Jak z stabilnością i wydajnością (na jakim sprzęcie). Oraz najważniejsze jak grywalność i wrażenia w porównaniu do klimatu OFP?

...aż tak źle nie było :mrgreen: ale żeby nie zauważyć tego "felernego" napisu :roll:

co do wrażeń to pisałem już na forum 8bz, więc (z lenistwa) pozwolę sobie przekopiować text, który tam napisałem
Robi na forum 8BZ pisze: No dobra... teraz ja :twisted:

Nie mam zbyt dużego doświadczenia jeśli chodzi o AA. Mój czas spędzony przy grze to około 1h i to głównie "na piechotę". Jednak pozwolę sobie już teraz na wyrażenia swoich emocji związanych z tym "pierwszym razem".

Ogólnie gra mi się podoba. Na razie zdążyłem poruszać się w trzech miejscach: łąka z widokiem na miasto i morze, jakiś szczyt górski oraz 3 misja w lesie (za radą Pita).
Grając na standardowych ustawieniach (takich jak BIS dał), w rozdzielczości 1024x768x32 gra chodziła mi płynnie. Nawet kiedy zostałem zaatakowany w lesie (mis.3), wybuchy pocisków (granatów?) nie zachwiały płynnością gry. Podwyższając jakieś tam aliasingi, szadoły i izotropy :twisted: (po prawej stronie w ustawieniach) grało mi się również przyzwoicie. Dopiero skok na rozdzielczość 1280x960x32 zachwiał płynnością.
Na pewno nie skreślę, gry jeśli chodzi o wymagania. Myślę, że każdy znajdzie właściwe dla siebie parametry, podczas których granie będzie sprawiać mu przyjemność.

Minus:
To w sumie wcale nie minus :roll: , ale byłem nieźle wkurzony, że nie mogę grać tak płynnie jak w OFP. Chodzi mi o klawiszologie :-D Gość robił zupełnie nie to co chciałem... tylko poruszał się w dobrym kierunku. Np.: [Shift] – ja bez shiftu chodzę, a z shiftem biegam (przyspieszam), a tu było odwrotnie :-D Minie troszkę czasu zanim poustawiam wszystko po swojemu.

Plus:
Hmm... powiem tak. Wszystko jest dla mnie plusem, co mogłem zobaczyć wcześniej na screenach a teraz w ruchu. Sylwetki żołnierzy, broń, ale przede wszystkim urzekł mnie las! Qrcze... teraz po lesie chodzi się jak po lesie, a nie jak po placu z drewnianymi słupami telegraficznymi :| Textury drzew, krzaki i liście, trawa, gdzieniegdzie jakiś mech, korzeń, kamień... poprostu ślicznie. :shock: ŚLICZNIE! ...ale i trudno. To nie to co OFP, gdzie szukaliśmy poruszającego się punktu, identyfikowaliśmy umundurowanie i seria.. 8) Panowie... tam k..wa się wszystko rusza! :shock: Czasem nie wiedziałem co się dzieje :-D Będzie trudno Panowie, oj będzie trudno :twisted: ...ale chyba o to chodzi, prawda?


Myślę, że skrajnie pesymistyczne podejście do gry jest co najmniej przedwczesne!
Moja ocena jak na pierwszą godzinkę z ArmA to jakieś 8 (0-10) , ale uprzedzam, że może się lekko wahnąć, podczas następnych testów.


Mogę jeszcze dodać, że w trakcie kampanii, podczas lotu śmigłowcem (4 śmigłowce w powietrzu, akcja na lądzie: czołgi, wozy opancerzone, piechota, eksplozje, ogień i dym z płonących wraków) nie miał większego wpływu na płynność gry.

mój sprzęt:
AMD64 X2 4200
Asus M2N4-SLI nForce 4 SLI
1GB DDR2 667 Kingston RAM (nie dual - dual w planach :twisted: 2GB)
Asus X1650 XT 256MB

no by było na tyle
:D


acha... jeszcze jedno
Cleric pisze: najtaniej w sieci

79,90 + koszty przesyłki (jakieś 12zł.) = jakieś 92zł
czyli to samo co 89,90zł EMPiK + bilet komunikacji miejskiej ;)
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”