Romanovo 2010 podsumowanie

Informacje o imprezach, spotkaniach.
Dział ogólnodostępny.

Moderatorzy: Romanov, Inkwizytor

Awatar użytkownika
DonArkado
Posty: 50
Rejestracja: 27 listopada 2009, 16:16
ID Steam:
Numer GG: 4373239
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica/Wrocław
Kontakt:

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: DonArkado »

Arkado... DonArkado xD :P:P:P

Nom ja się nie mogę kolejnej imprezy doczekać ;]
Me GoSu K?? U LaMe No GaMe !! U Don't Have Brain !!
Play With The Best !! Die Like The Rest !!
I Play With GoSu !! U Wanna Try ?? LaMe Don't Cry !!
Awatar użytkownika
toscani
Posty: 23
Rejestracja: 26 lipca 2009, 15:41
ID Steam:
Numer GG: 2447777
ID gracza: 0
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Warszawa

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: toscani »

WIELKIE dzieki dla Romka za imprezke. WIELKIE dzieki za spotkanie Panowie. To byl moj drugi raz jakze rozny od wczesniejszego i tak powinno byc ze kazda kolejna powinna miec swoj oryginalny klimat! Chcialem przeprosic ze nie z wszystkimi sie pozegnalem bo nie mialem okazji tego zrobic rano na sniadaniu w niedziele, musialem opuscic Was w niedizele o 3 nad ranem. Jak widac pisze posta, to oznaka ze zyje po skoku i jestem caly i zdrowy 8)
raz jeszcze dzieki!
Awatar użytkownika
seba200
Posty: 133
Rejestracja: 02 października 2007, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: seba200 »

Romek wielkie dzięki za zajebista impreze, organizacja super, ludzie super - byłem 1 raz i świetnie sie bawłem - miło mi było poznać was wszystkich. Romek - zajebisty smalec ze skarami i ogórki - niebo w gębie :)
Do usłyszenia na ts
Obrazek
Awatar użytkownika
CevLar
Posty: 37
Rejestracja: 04 lutego 2009, 20:12
ID Steam:
Numer GG: 3813887
ID gracza: 2447620
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: CevLar »

Witam

Ja również przyłączam się do podziękowań Romku za zorganizowanie wszystkiego i oczywiście za możliwość zobaczenia się w Realnym światku. Napewno po tym spotkaniu nasze bezpośrednie relacje na TSie ulegną poprawie bo juz każdy z obecnych będzie wiedział co za gęba do niego gada ;). Dzięki wielkie i już niemogę się doczekać nastepnego Romanowa.
PS
Pozdrowienia dla kolegi TeaCup-a (HARc) który przez połowę soboty latał jak Aborygen bez butów :)

POZDRAWIAM DO USŁYSZENIA

PS2
Dajcie ktoś namiary gdzie te wasze Słit Focie mam wrzucic i tych kilka filmików
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: Forrestal »

Dzieki Romek za goscine, mimo iz bylem tylko w piatek to bylo jak zwykle zajebiscie :) Fotki z piatku beda wieczorkiem :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: Intruder »

A ja od siebie bez emocji : nie było niczego, czego bym się nie spodziewał... no może poza odwiedzinami Teacup'a...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...a od siebie z emocjami : było wszystko czego się spodziewałem - mega wypas zajebista atmosfera, zajebiści ludzie, ponadto zajebisty Romek jako bonus i zajebista organizacja!!!! :mrgreen: To był moj piewszy raz na Roman'o'vie i właśnie takiego wyjazdu się spodziewałem - dlatego bardzo starannie układałem swoje sprawy rodzinno-zawodowe aby móc wziąć w tym udział. Jestem z wyjazdu BARDZO zadowolony.
Z niektórymi uczestnikami "ściskałem się" więcej z innymi nieco mniej :) To już bardziej kwestia tego, że z większością chłopaków z EC poprostu do tej pory było dużo mniej okazji pogadać na TS. Odprawy i samo VB odbywałem przecież w gronie UFA. Mimo wszystko bardzo cieszę się, że mogłem Was wszystkich poznać - i tych, których woziłem, i tych z którymi latałem i tych którzy do mnie strzelali :)
Wielki szacunek i podziękowania dla przefantastycznego Romka za zorganizowanie tej imprezy, umożliwienie nam poznania się i przepyszny smalec i ogórasy :)
Pozdrawiam wszystkich i czekam na zdjęcia.

Romanovo mission status :
- zadowolenie z uczestnictwa - 150%
- objedzenie smalcem w domu - 100%
- realizacja filmu z wyjazdu - 0%
- ewakuacja Teacup'a - 137% (przywieziony do Wawy, wstępnie oprowadzony po mieście, bagaż zabezpieczony, skierowany na pyszne pierogi na starówce, załatwione formalności i bilety)

Pozdrawiam wszystkich. Teraz już nie będziemy dla siebie tylko głosami z TS
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
vteck
Posty: 34
Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:18
ID Steam:
Numer GG: 4366248
ID gracza: 0
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: vteck »

Słowniczek zwrotów potocznych dla obcokrajowców, na następne Romoanovo dla teaCupa: http://cityspy.info/welcome/images/krak ... ionary.jpg
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ptashek
Posty: 23
Rejestracja: 14 stycznia 2009, 20:25
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: Ptashek »

Swoje emocje wyraziłem wcześniej w tym temacie: viewtopic.php?f=59&t=3662 i tam też proszę o zamieszczanie sweet foci z imprezy :)

Jeszce raz powtażam:

Megaśna impreza na którą czekałem ( ne tylko ja ) z niecierpliwością. Udana na 10000000000000....... % . Zajebista atmosfera i możliwość poznania was wszystkich to było właśnie to czego sie spodziewałem. Myśle że mnie i tych którzy również byli tam pierwszy raz jak i stałych bywalców , zbliżyło jeszcze bardziej do siebie. Dięki Romkowi za to że impreza mogła się odbyć. Teraz mam do was wszystkich jeszcze większy szacunek bo to nie będą już tylko głosy z TS'a jak to napisał Intruder :) . Teraz już znacie gębe waszego pilota :plane

Chciałem też podziękować Pitowi, że mogłem się z nim zabrać i za to że miał cierpliwos do odpowiadania na wszystkie moje pytania w drodze na Romanovo i z powrotem :D

JESZCZE RAZ DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM ZA ZAJEBIŚCIE MILE SPĘDZONY CZAS. SERDECZNIE POZDRAWIAM I DO USŁYSZENIA NIEBAWEM.
I belive I can fly...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
www.8bz.pl
Awatar użytkownika
DonArkado
Posty: 50
Rejestracja: 27 listopada 2009, 16:16
ID Steam:
Numer GG: 4373239
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica/Wrocław
Kontakt:

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: DonArkado »

Ptashek pisze:Swoje emocje wyraziłem wcześniej w tym temacie: viewtopic.php?f=59&t=3662 i tam też proszę o zamieszczanie sweet foci z imprezy :)

Jeszce raz powtażam:

Megaśna impreza na którą czekałem ( ne tylko ja ) z niecierpliwością. Udana na 10000000000000....... % . Zajebista atmosfera i możliwość poznania was wszystkich to było właśnie to czego sie spodziewałem. Myśle że mnie i tych którzy również byli tam pierwszy raz jak i stałych bywalców , zbliżyło jeszcze bardziej do siebie. Dięki Romkowi za to że impreza mogła się odbyć. Teraz mam do was wszystkich jeszcze większy szacunek bo to nie będą już tylko głosy z TS'a jak to napisał Intruder :) . Teraz już znacie gębe waszego pilota :plane

Chciałem też podziękować Pitowi, że mogłem się z nim zabrać i za to że miał cierpliwos do odpowiadania na wszystkie moje pytania w drodze na Romanovo i z powrotem :D

JESZCZE RAZ DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM ZA ZAJEBIŚCIE MILE SPĘDZONY CZAS. SERDECZNIE POZDRAWIAM I DO USŁYSZENIA NIEBAWEM.
Ja nie mam uprawnień by w ten temat wejść a co dopiero zdjęcia zamieszczać ;d
Me GoSu K?? U LaMe No GaMe !! U Don't Have Brain !!
Play With The Best !! Die Like The Rest !!
I Play With GoSu !! U Wanna Try ?? LaMe Don't Cry !!
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: Intruder »

Panowie, co tu dużo gadać. Zapraszam do oglądania i wspominania :) Proponuję oglądać w 720p.
Aż się łezka kręci w oku.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jl5iXk7rexg[/youtube]
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
toscani
Posty: 23
Rejestracja: 26 lipca 2009, 15:41
ID Steam:
Numer GG: 2447777
ID gracza: 0
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Warszawa

Re: Romanovo 2010 podsumowanie

Post autor: toscani »

szybko sie uporales z tym :) dobra robota Intruder! DonArkado byl w szoku ze nagrywalem chmury :) prosze bardzo jak chmury zostaly wykorzystane przez montazyste :), jednak sie przydaly :)
Zablokowany

Wróć do „Imprezy”