CC-25DKP vs GTW

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Inż. Michalko
Posty: 59
Rejestracja: 26 września 2007, 13:14
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Inż. Michalko »

Mosaq bedzie z nami grał ale duchowo :dworship
Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inż. Michalko
Posty: 59
Rejestracja: 26 września 2007, 13:14
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Inż. Michalko »

teraz sobie tak pomyślałem że może za mosaqa zagrałby merc z naszego klanu?
co wy na to?
Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: OFman »

W danej drużynie mogą grać tylko osoby podane w zgłoszeniu.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Awatar użytkownika
Ravrav
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:25
ID Steam:
Numer GG: 24064756
ID gracza: 1123076
Lokalizacja: Łódź

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Ravrav »

Normalnie mnie zadziwiacie :dworship Jak można stracić kontakt z członkiem klanu? Jak chcecie grać w trzech, to lepiej zajmijcie się poszukiwaniem Mosaqa, a nie kombinowaniem jak tu zrobić aby wzmocnić swój skład. My gramy według regulaminu, pytanie czy wy zagracie...?
Obrazek
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Mefiu »

Ravrav pisze:Normalnie mnie zadziwiacie :dworship Jak można stracić kontakt z członkiem klanu? Jak chcecie grać w trzech, to lepiej zajmijcie się poszukiwaniem Mosaqa, a nie kombinowaniem jak tu zrobić aby wzmocnić swój skład. My gramy według regulaminu, pytanie czy wy zagracie...?
Moze nie gram w GTW ale gram w klanie. Normalnie mnie zadziwiasz, nie pomyslales ze Mosaq po prostu nie moze zagarc bo ma odpowiednie powody? Nie jest tak, ze stracilismy z nim kontakt i nic... po prostu nie ma go w kraju, gra nie jest najwazniejsza :no
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Forrestal »

Nie chce sie wtracac jednak w tym miejscu przydalaby sie osoba rezerwowego zawodnika. Niestety organizatorzy nie przystali na propozycje wiekszosci graczy :(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Mefiu »

Forrestal pisze:Nie chce sie wtracac jednak w tym miejscu przydalaby sie osoba rezerwowego zawodnika. Niestety organizatorzy nie przystali na propozycje wiekszosci graczy :(
Dokladnie, trudno, jest jak jest, dzieki temu wynik meczu wydaje sie byc przesadzony :) .
Dario
Posty: 162
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:08
ID Steam:
Numer GG: 3830261
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Dario »

Mefiu pisze: Moze nie gram w GTW ale gram w klanie. Normalnie mnie zadziwiasz, nie pomyslales ze Mosaq po prostu nie moze zagarc bo ma odpowiednie powody? Nie jest tak, ze stracilismy z nim kontakt i nic... po prostu nie ma go w kraju, gra nie jest najwazniejsza :no
Mówi się ból. Załóżmy (oczywiście toreotycznie) że Ravrav zgodziłby się zagrać 2v2. Załóżmy (oczywiście toreotycznie) że GTW wygrywa mecz i przechodzi do następnych rundy. I co wtedy ? Znowu mecze 2v2 ? Bez sens. 3v3 to już skape składy.
Obrazek
:weteran
Awatar użytkownika
Ravrav
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:25
ID Steam:
Numer GG: 24064756
ID gracza: 1123076
Lokalizacja: Łódź

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Ravrav »

Trzeba od razu mówić jaka jest sytuacja, a nie że nie mamy z nim kontaktu itp. Wyjechał, no dobra, ale to nie zmienia faktu że nie ma nic w regulaminie o rezerwowych graczach. To jest turniej i trzeba się liczyć z takimi akcjami.

edit sie kłania:
W lidze ECL graliśmy mecz Battle Ladder z RL Russian Legion, mieliśmy tylko czterech graczy, lecz przeciwnik nie zgodził się na grę 4vs4, ba nawet 5vs4 ich nie satysfakcjonowało - zagraliśmy 6vs4 i wygraliśmy. Taka pociecha dla GTW, nigdy nic nie wiadomo. Powodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Trance »

Jest dość rażąca luka w regulaminie, bo składy 3 vs 3 są skąpe i nieraz pewnie sięzdarzy, że ktoś nie będzie mogl zagrać. Sądzę, że powinna być możliwość dopisania jednego lub dwóch zawodników, którzy w razie nagłej potrzeby mogliby wspomoc swoja drużynę...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Mefiu »

Dario pisze:
Mefiu pisze: Moze nie gram w GTW ale gram w klanie. Normalnie mnie zadziwiasz, nie pomyslales ze Mosaq po prostu nie moze zagarc bo ma odpowiednie powody? Nie jest tak, ze stracilismy z nim kontakt i nic... po prostu nie ma go w kraju, gra nie jest najwazniejsza :no
Mówi się ból. Załóżmy (oczywiście toreotycznie) że Ravrav zgodziłby się zagrać 2v2. Załóżmy (oczywiście toreotycznie) że GTW wygrywa mecz i przechodzi do następnych rundy. I co wtedy ? Znowu mecze 2v2 ? Bez sens. 3v3 to już skape składy.
Ravrav zrobi co chce, nic mi do tego. Mosaq ponoć na dniach ma być, ale nigdy nic nie wiadomo.
Jest dość rażąca luka w regulaminie, bo składy 3 vs 3 są skąpe i nieraz pewnie sięzdarzy, że ktoś nie będzie mogl zagrać. Sądzę, że powinna być możliwość dopisania jednego lub dwóch zawodników, którzy w razie nagłej potrzeby mogliby wspomoc swoja drużynę...
Racja, ale zmienianie regulaminu podczas rozgrywek tez nei jest najlepszym pomysłem, kazdy team dolaczajac do turnieju zaakceptowal ten regulamin takim jakim jest, moze w przyszlosci bedzie lepiej :)
Zablokowany

Wróć do „AZPL Tournament”