ZłO-25DKP vs EC

Moderator: Inkwizytor

OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ZłO-25DKP vs EC

Post autor: OFman »

Mecz musi zostać rozegrany do końca tego tygodnia. W poniedziałek i wtorek mecze półfinałowe, w czwartek finał (terminy zarezerwowane w HSTV)
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ZłO-25DKP vs EC

Post autor: Elej »

No to, może niedziela 19:00? Zgóry uprzedzam, że piątek i sobota po godzinie 20 odpadają.
Obrazek :weteran :ofp
Awatar użytkownika
Vetis
Posty: 30
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:40
ID Steam:

Re: ZłO-25DKP vs EC

Post autor: Vetis »

Witam
Przepraszam że się nie oddzywałem lecz ostatni tydzień miałem bardzo bogaty w wiele wydarzeń...
Wracajac do naszego meczyku myśle że Niedziela 7 października 2007 roku o godzinie 19:00 byłoby dobrze :)
Kwestia tylko serwera.
Niestety ja juz nie mam ochoty prowadzić rozmów i rezerwacji na serwer.. bo po ostatnim razie wydaje mi się że są równi i równiejsi... ale cóż napewno zostanie to zapamiętane.
Mój nr gg to nie jest tajemnica;P) oto jego nr: 4183959, a na dodatek oto nr ICQ 352 265 786
Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy Vetis

PS. podajcie mi tylko info na jakim serwerze pykniemy :)
Eh życie Ah !! to Ty....
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ZłO-25DKP vs EC

Post autor: Elej »

Vetis pisze:(...) PS. podajcie mi tylko info na jakim serwerze pykniemy :)
Coś jeszcze? ;)

Jeśli jednak przypadkiem znalazłbys troszkę czasu i ochoty, to też możesz spróbować coś znaleźć. Niestety mnie dziś od 20 nie będzie na GG. Jeśli mi się uda wcześniej, to postaram się zarezerwować Feniksa.
Obrazek :weteran :ofp
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ZłO-25DKP vs EC

Post autor: Elej »

Jest pewien problem, ponieważ oba serwery (1stCav i [8BZ] Feniks) są zarezerwowane na dzisiejszy wieczór. Poszukam czegoś zagranicznego, ale nie obiecuję nic.

DODANE:
Zagramy na serwerze Pukawka.pl test server.
Obrazek :weteran :ofp
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ZłO-25DKP vs EC

Post autor: Elej »

Z przyczyn technicznych mecz przełożony na poniedziałek 8.10.2007 r. na godz. 20:00.

DODANE:
Serwer 1stCav zarezerwowany.
Obrazek :weteran :ofp
Awatar użytkownika
Vetis
Posty: 30
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:40
ID Steam:

Re: ZłO-25DKP vs EC

Post autor: Vetis »

ok mecz wreszcie po wielu trudach się zakończył !
wygrała ekipa 25DKP 10:2 :)
gratuluje !

lecz niestety z przykością muszę powiedzieć że kolega Guma jeśli myśli grać z taką desynchronizacją w półfinale to myśle że jest to zły pomysł
w 2 połowie przegranej przez EC 7:0 Guma biegał z flagami (oczywiście nie wszystkimi) ale desync nie zszedł mu poniżej 267 a większość meczu było 100000 i niestety ginął po kilku sekundach.....
przykre to było i odbierało chęć gry... w sumie tez nieładne zachowanie 2 minuty do końca a kolega Pawlaz i Guma wychodza z serwera... no wiecie w sumie to my powiniśmy wyjść. Moim zdaniem bardzo nieładne zachowanie....


Mimo to ja już wszystko napisałem co miałem do powiedzenia i z góry mówie że w dalszą dyskusję się nie wplątyje. Napisałem to głównie ze względy na półfinały...

POWODZENIA !!! i gry ferplay !!!
Eh życie Ah !! to Ty....
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ZłO-25DKP vs EC

Post autor: Elej »

Dzięki za grę.

Ja też mógłbym się doczepić do paru rzeczy w kwestii organizacji oraz przygotowania do meczu, ale przez szacunek do Was nie będę się tu rozpisywał :).

Dobry mecz i tyle. Pozdro
Obrazek :weteran :ofp
Zablokowany

Wróć do „AZPL Tournament”