Moje misje - Pierwsze dzieła (dowland)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fearior
Posty: 23
Rejestracja: 26 lipca 2010, 11:55
ID Steam:
ID gracza: 0

Moje misje - Pierwsze dzieła (dowland)

Post autor: Fearior »

Witam ... więc po dwóch dniach pracy (1-4 godzinki dziennie) stworzyłem kilka misji (Rzecz jasna to jest tylko sześć (6) misji z wielu :D ) wszystkie misje to narazie singiel ale można go Z-edytować na coop-a daje także linki do misji (kilka serwerów) .
A oto misje :
Tank mision - masz gromadkę Czołgów i dwa uszkodzone masz dojechać na drugą stronę wyspy (ps: miejsce oznaczone markerem)
Znajć 1z6 (sorki za błąd ort.) - Kierujesz małą grupą rebelij musisz znaleźć oficera przyjacielskiej armi (ps: na mapie jest piątka (5) dodatkowych którzy są też ukryci :) )
ZNAJDŹ I ZABIJ - kierujesz stroną west masz znaleźć wrogiego Generała i go zabić a następnie potwierdzić zestrzelenie (podejść do ciała ) podp: misja jest trudna więc oficer znajduje się na wschodzie od głównego miasta ;)
-||- w Nocy - to samo co powyżej
Uratuj Generała - Jak narazie najtrudniejsza misja z wszystkich :twisted: podp: Lepiej iść plażą ... mniej wrogów
YYY - Bez sensowna misja :lol: :lol: :lol: zabij wszystkich wrogów :lol: :lol: :lol:

Proszę o komentarze dotyczące ów misji
I tak wiem nazwy misji są bez sensowne :lol:

Pomoc Jak dodawać misje :angel :
1.rozpakuj Archiwum rar.
2.Zaznacz same misje (bez tego notatnika) i naciśnij crtl+c (albi kopiuj)
3.Wchodzimy w Mój Komputer/C/Użytkownicy/XXX/Dokumenty/ArmA/mission/ (gdzie XXX to profil użytkownika)
4.Klikamy wklej lub crtl+v
5.Włanczamy grę
6.misje [...] wybieramy misje i gramy


o i link :
Wielkość 0,033 MB :D

http://www.sendspace.pl/file/4cd2a733a1229a92915ab98

http://www.f4a.eu/index.php?p=6963

http://www.wrzucaj.com/683859
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Moje misje - Pierwsze dzieła (dowland)

Post autor: erere1223 »

zasysam zobaczymy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Fearior
Posty: 23
Rejestracja: 26 lipca 2010, 11:55
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Moje misje - Pierwsze dzieła (dowland)

Post autor: Fearior »

Później przerobie misje na multi narazie mam tylko jedną misje idealnie nadającą się na coop-a a teraz ide brać się do pracy i niedługo dam nowe misje :twisted:

ps:zassanie tego zajmie ci miej niż 3 sek
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Moje misje - Pierwsze dzieła (dowland)

Post autor: erere1223 »

Ja mam pomysł na zaj*bistą misję.Wziołem to z Company of Heroes.Są dwie strony konfliktu USA i Rosja każda ze stron ma swoją bazę.Akcja toczy się na wyspie Sahrani(lub coś w tym stylu).Aby stworzyc pojazd musisz miec odpowiednia ilośc zasobów; Paliwo,Zasoby ludzkie,Amunicja.Zasoby ludzkie przejmujemy miasto im większe tym więcej zasobów ludzkich,Paliwo możemy znaleśc w odwiertach paliwowych(czy jakoś tak xD) a Amunicje w miastach,fabrykach itp.Wróg atakuję twój teren a ty jego. Wygraną ponosimy w tedy gdy przejmiemy wszystkie miasta wroga i w końcowym etapie niszczymy jego baze :hapy :hapy

PS.Jak by taki serwer wyszedł grał bym na nim non stop :rox Może trochę źle napisałem ale kit xD Jak ktoś grał w CoH to zrozumie
Obrazek
Awatar użytkownika
Fearior
Posty: 23
Rejestracja: 26 lipca 2010, 11:55
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Moje misje - Pierwsze dzieła (dowland)

Post autor: Fearior »

Istnieje taki serwer ... :hapy nie wiedziałeś ? tylko tam jest gotówka i coś w rodzaju paliwa masz własną bazę możesz najmować członków drużyn samochody helikoptery .. itp. budujesz kopalnie w zajętych bazach itp i to jest multi !!!! :? nie mam pojęcia jak to zrobić :( szkoda ... i co dziwne mało graczy w to gra :o i rzadko kiedy go widzę (chyba dlatego że małe zainteresowanie)

ps: gram w CoH (też gold ;) ) i wiem o co ci chodzi :D
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Moje misje - Pierwsze dzieła (dowland)

Post autor: erere1223 »

kto wie ,może kiedyś mi się udało takie coś zrobic (po 300latach) xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Fearior
Posty: 23
Rejestracja: 26 lipca 2010, 11:55
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Moje misje - Pierwsze dzieła (dowland)

Post autor: Fearior »

Nie no nie przesadzaj ... Jak ktoś stworzy zrozumiałą instrukcje w języku polskim czyli możliwe że nigdy albo (zrobią to) w części IV lub V :D

ps: Stworzyłem własny serwer pod Nazwą bigbasec (open beta) i zapraszam do wspulnego grania :D
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edytor - tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”