Problem z savem w edytorze

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
akmus101
Posty: 13
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 21:41
ID Steam:
ID gracza: 0

Problem z savem w edytorze

Post autor: akmus101 »

Witam,
Mam dziwny problem z edytorem. Od dawna tworze sobie misje z użyciem modu project'85
jednak taki problem wystąpił pierwszy raz.
Problem wygląda następująco:
Tworzę misję, ustawiam różne rzeczy, jednostki itp. Testuje na podglądzie jak to wygląda klikam zapisz (na podglądzie gdy chadzam sobie po mapie) a gdy klikam wczytaj wyświetla się napis "nie możesz rozegrać/edytować misji ponieważ opiera się ona na pobranych danych które zostały usunięte.models_dbe1, porto" i wywala a wszystkie mapy w edytorze znikają. Nie moge wczytać nagle żadnej misji bo wyparowały.
Gdy wychodzę z edytora i wchodzę jeszcze raz misje są z powrotem.
W innych stworzonych przeze mnie misjach ten problem nie występuje.
Pomyślałem że w tej misji ustawiłem jakis obiekt który powoduje błąd.... usunołem wszystko z mapy i dalej dzieje sie to samo. (czyli wchodze na podgląd, zapisuje a gdy wczytuje na podgladzie wszystko sie "chrzani")
Zupełnie nie rozumiem tego zjawiska.
Przeszukałem forum, były podobne problemy ale z trybem multiplayer, rozwiązania z nich nie pomagają w moim przypadku.
Proszę o pomoc

PS. Podgląd misji działa poprawnie. Wszystko jest cacy, problem występuje tylko w tej jednej misji gdy klikam wczytaj na podglądzie

EDIT: Do zamknięcia poradziłem sobie, przyczyna tkwiła w obiektach typu MAP:plants , ich usunięcie z misji nie naprawiało problemu dopiero przycisk wyczyść i skopiowanie wszystkiego do nowej mapy z pominięciem wyżej wymienionych obiektów naprawiało sytuację.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edytor - tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”