Zniszcz wieze

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
seba200
Posty: 133
Rejestracja: 02 października 2007, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Zniszcz wieze

Post autor: seba200 »

jak w temacie - co chce osiagnac: ja bronię wiochy w której jest wieza - AI musi wejsc do wiochy, wyeliminowac wieze i mnie. Zadanie wydaje sie proste, ale wiadomo, że do army nie dolaczyli skryptow hyh:( Czy AI musi posiadac jednostki sabotazystow z ladunkami?

ps. szukalem skryptow, ale nic z tego:(

@Pit
Rażące błędy poprawiłem dla zrozumienia (dałem już spokój polskim literom).
Seba, na przyszłość użyj MS Word'a, sprawdź pisownię i dopiero wtedy wklej na forum, na pewno szybciej dostaniesz pomoc jak inni cię będą rozumieć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Zniszcz wieze

Post autor: Yac »

A po polsku? trudno zrozumieć o co ci chodzi. Nie wiem co to znaczy
wronię
a i z resztą tekstu niezabardzo. :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
seba200
Posty: 133
Rejestracja: 02 października 2007, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Zniszcz wieze

Post autor: seba200 »

Sorki spieszylo mi sie. Chodzi mi o obrone. Co musze wpisac(skrypty) i gdzie, zeby AI wysadzilo WIEZE a nastepnie wyeliminowalo mnie. Napewno jakis wyzwalacz ale jaki?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamis94
Posty: 27
Rejestracja: 27 marca 2008, 18:39
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Zniszcz wieze

Post autor: Kamis94 »

Jedno mogę ci podpowiedzieć jak chcesz żeby AI cie wyeliminowało to wystarczy że cię zobaczy chyba że jesteś gdzieś dalej od tej wieży to wystarczy dać wrogowi punkt nawigacyjny "Znaleźć i zniszczyć" to wróg będzie szukał ciebie w okolicach tego punktu a do rozwalenia tej wieży trzeba by wpisać jakąś komendę żeby wrogi sabotażysta podłożył bombę pod wieżą i albo zdetonował ją po tym jak oddali się na bezpieczną odległość albo nastawił na 30 i też się oddalił a po tym wybuchu odrazu by zacząłby szukać ciebie do tego żeby ten koleś szukał ciebie dokładnie po wybuchu też jest potrzebna odpowiednia komenda
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Zniszcz wieze

Post autor: Trance »

Nie ma to jak konkretna pomoc :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edytor - tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”