Wstepny, ogolny regulamin ESL ArmA

Electronic Sports League - Ligi i turnieje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Wstepny, ogolny regulamin ESL ArmA

Post autor: Forrestal »

Garbol pisze: Bardzo przypomina mi to regulamin AA ale do AA to on pasował. Ale arma to zupełnie inny wszechświat :P


To jest ogolny regulamin stosowany we wszystkich ligach ESL'a jedynie z malymi poprawkami dotyczacych poszczegolnych gier.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pit
Posty: 698
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 13:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Wstepny, ogolny regulamin ESL ArmA

Post autor: Pit »

1.6.1. Strefa Czasowa ESL [.pl]
Polska należy do strefy CET (GMT+1 czas letni; GMT+2 czas zimowy).


Źle, dokładnie odwrotnie
2.2.1. Legalne Programy i Zmiany w Konfiguracji
Wszystkie zewnętrzne programy służące do komunikacji głosowej są dozwolone (np., Battlecom, Gamevoice, Teamspeak, Ventrilo etc.). Skrypty oraz zmiany w konfiguracji gry, które wpływają na rogrywke w sposób nieprzewidziany przez tworców są NIE dozwolone, chyba że wybrane gry/ligi posiadają regulamin z zasadami określającymi szczegółowo, które z ustawień są zabronione.


Moim zdaniem punkt zbyt zagmatwany, Programy zewnętrzne - ok. Skrypty i konfigi oprócz tych jasno dozwolonych w regulaminie - NIE.
5.3.3. Ping
Warunki gry sieciowej są zmienne, a połączenie do serwera nie zawsze jest zadowalające dla obydwu uczestników spotkania. Gracze/drużyny muszą dojść do porozumienia w kwestii wyboru serwera, który gwarantuje obydwu stronom wyrównane warunki pingowe. Dodatkowo, każdy z graczy powinien sobie zdawać sprawę, że od czasu do czasu będzie musiał rozegrać mecz z wyższym niż przeciwnik pingiem. Dlatego też stanowczo apelujemy o uczciwy wybór serwera przez graczy/drużyny.


Brak wartość maksymalnego pingu oraz desyncu.

Poza tym, regulamin bardzo obszerny i chwilami miałem wrażenie, że albo zbyt ogólnikowy lub przeciwnie - powtarza się. Zabrakło mi sprecyzowania parametrów ustawień serwera.
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
:weteran :8bz :cfog
"Don't forget nothing" - MJR ROBERT ROGERS, 1759
Zablokowany

Wróć do „ESL”