CD Key i Patchowanie do 1.05

Technical Support

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
DarcusoPL
Posty: 3
Rejestracja: 28 października 2011, 19:59
ID Steam:

CD Key i Patchowanie do 1.05

Post autor: DarcusoPL »

Cześć, jestem nowy na forum i mam pewien problem z ARMA: Armed Assault. Mianowicie chodzi o to że kolega z miasta. Właściwie to z wioski ale mniejsza o to, pożyczył mi ARMA ale jest tak wredny że nie pozwolił mi używać jego CD-KEY'a i dał mi samą płytę w opakowaniu. Powiedział żebym sobie z neta CD-Key'a wziął i nie wiem co teraz zrobić ponieważ gdy próbuję spatchować grę do 1.05 to pokazuje mi że CD-Key jest zły. Nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić. Płytę mam ale muszę mu za niedługo oddać. Kupić swojej wersji nie mam nawet jak ze względu na brak stacji dysków. Właściwie to jest ale nie działa. Oryginalne mam ARMA:2 ale w to też nie mogę grać przez tą cholerną stację dysków. Czy da się jakoś zaradzić temu? Chciałbym spatchować tak żeby oddać temu frajerowi tą cholerną płytę i grać bez niej ale czytałem że trzeba spatchować do 1.05

Czy zostaje mi tylko granie w Operation Flashpoint?
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: CD Key i Patchowanie do 1.05

Post autor: kondor »

Używanie jednej kopii przez dwie osoby jest piractwem, dlatego nie możemy Ci pomóc w tej sprawie (patrz: regulamin). Patche wymagają oryginalnego cd-keya.
Wszystkie gry BISu (Arma2 również) w nowych patchach nie potrzebują płyty w napędzie, więc wystarczy, że spatchujesz ją (Armę2) do najnowszej wersji: viewtopic.php?f=63&t=3029 (w przypadku dodatku Operation Arrowhead: viewtopic.php?f=63&t=3580)
DarcusoPL
Posty: 3
Rejestracja: 28 października 2011, 19:59
ID Steam:

Re: CD Key i Patchowanie do 1.05

Post autor: DarcusoPL »

Rozumiem. Czyli zostaje mi Operation Flashpoint. Ja pi......
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: CD Key i Patchowanie do 1.05

Post autor: kondor »

Możesz pożyczyć napęd od kogoś, zainstalować Armę2 lub inną oryginalną grę BISu, zainstalować patch i oddać napęd.
DarcusoPL
Posty: 3
Rejestracja: 28 października 2011, 19:59
ID Steam:

Re: CD Key i Patchowanie do 1.05

Post autor: DarcusoPL »

O właśnie! To jest myśl. Zadzwonię zaraz po ludziach i spróbuję załatwić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna dotycząca Army”