Mewa

Technical Support

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
MiD647
Posty: 4
Rejestracja: 11 grudnia 2008, 16:26
ID Steam:
ID gracza: 0

Mewa

Post autor: MiD647 »

Po zainstalowaniu któregoś patcha bądź zaaplikowaniu addona mam problem z tym, że główna postać zdycha a w zamian za to mam darmowy lot jako mewa... jak to wyłączyć badź w ogóle sie tego pozbyć?? :rant
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Mewa

Post autor: kondor »

To jest uzależnione od misji (dokładniej typu respawnu, który w tej misji jest ustawiony na bycie mewą po śmierci), a nie od patcha.
MiD647
Posty: 4
Rejestracja: 11 grudnia 2008, 16:26
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Mewa

Post autor: MiD647 »

to chcesz powiedzieć że w każdej misji jest taki typ respawnu?? Nie ważne czy gram w kampanii, testuje mape z edytora... co jakis czas mam ten problem z przelaczaniem jednostki i nie wiem czym to jest spowodowane. Po prostu ot tak latam mewą i koniec ;/
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Mewa

Post autor: Maćko »

Po pierwsze gra oryginalna czy pirat ? ;)
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
MiD647
Posty: 4
Rejestracja: 11 grudnia 2008, 16:26
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Mewa

Post autor: MiD647 »

oryginał
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Mewa

Post autor: klamacz »

znany problem dotyczący pirackich wersji
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
MiD647
Posty: 4
Rejestracja: 11 grudnia 2008, 16:26
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Mewa

Post autor: MiD647 »

no to najwidoczniej nie tylko pirackich wersji :?
juz pisałem ze mam oryginal... zresztą tylko bardziej nierozgarnieci przyznaliby sie do pirata, więc nie widze sensu pytania.
prosilem o pomoc z tym dziadostwem a nie informacje, iż to częsty problem w pirackich wersjach
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Mewa

Post autor: klamacz »

Nie pytalem, ale sugerowalem.
W Arma istnieje system FADE (lub podobny o innej nazwie), ktory jesli wykryje piracka kopie to objawia sie wlasnie tak - losowo w trakcie gry zamieniasz sie w mewe. Poza tym moze zmienic celnosc broni na taka, ze nie idzie w nic trafic.
Z tego co wiem FADE zalacza sie nawet jesli masz oryginalny egzemplarz ale piracki cd-key, oraz kiedy instalowales z pirackiej plyty lub z obrazu, nawet z poprawnym cd-keyem.
Jedyny pewny sposob zeby FADE nie zalapal to instalacja z oryginalnego DVD z oryginalnym cd-keyem.

Jednym słowem nie oskarżam cie o piractwo tylko sugeruje sprawdzenie tych opcji. (przynajmniej na początek)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Wizard
Posty: 2
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 14:19
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Mewa

Post autor: Wizard »

byc moze ci pomogę poniewaz mam podobny problem

otóz tydzen temu złamałem sobie to co wychodzi z cd-romu i jest w naprawie, i tym czasem zainstalowałem cracka , i gram sobie spokojnie i nagle jestem mewą wkurzające;) , albo lewo to prawo itp. wgrywałeś moze cracka?
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Mewa

Post autor: klamacz »

@Wizard: najnowsza wersja Arma nie wymaga posiadania płyty w napędzie. Spatchuj grę, wyrzuć cracka, nie chwal się jego posiadaniem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna dotycząca Army”