WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Awatar użytkownika
dancop
Posty: 18
Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 13:20
ID Steam:
ID gracza: 0
Kontakt:

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: dancop »

eJay pisze:Potwierdzam słowa Yaćka (dobrze napisałem? :) ). Na stronie MM widnieje data 30.10.2007, ale dzwoniłem i powiedzieli, że będzie za 2 tygodnie.

Kusi mnie zakup przez sprocketa...
Jak już napisałem - kupiłem, na neostradzie 6Mb dodatek ciągnął się może z 15 minut (prawie 1GB). Zainstalowało się wszystko bez problemu, aktywacja też bez kłopotu. Koszt około 55 zł.
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: Mirage »

Wszystkie informacje zebrane w jednym czyli...News na AZPL ;).
SubKavon
Posty: 175
Rejestracja: 06 stycznia 2007, 22:58
ID Steam:

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: SubKavon »

Dobra - wiem, że to sprawa subiektywna, ale jak ma się grywalność QG do OFP?
Po doświadczeniach z Armą mam wątpliwości, czy warto inwestować w QG.
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: FriX »

SubKavon pisze:Dobra - wiem, że to sprawa subiektywna, ale jak ma się grywalność QG do OFP?
Po doświadczeniach z Armą mam wątpliwości, czy warto inwestować w QG.
Dla dwóch kampanii, jednej nowej mapy na której jest tylko jedno miasto, dla Sahrani po liftingu którego aż tak nie widać, wydać pięć dych? imho nie warto. Lepiej poczekać aż potanieje do 25zł albo 19.90zł co pewnie nastąpi nie długo.

Jedynie RoyalFlush jest dobrą kampanią no i modele najemników są fajne ale tak to... tylko moja opinia.
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: Dawidson »

Z mojej strony dodam że jak nie ma w sklepie(wiadomo 10zł taniej) to ich strata i zamawiam online. Były podane 3 e-sklepy w których można bezstresowo zamówić i przyślą kurierem na 2 dzień. No chyba że to tylko gra dla kogoś to niech czeka aż stanieje lub dowiozą do MM.
Obrazek
RIDER
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: FriX »

Dawidson pisze:Z mojej strony dodam że jak nie ma w sklepie(wiadomo 10zł taniej) to ich strata i zamawiam online. Były podane 3 e-sklepy w których można bezstresowo zamówić i przyślą kurierem na 2 dzień. No chyba że to tylko gra dla kogoś to niech czeka aż stanieje lub dowiozą do MM.

eee no bez przesady co to jest za fanatyzm? :D
Oscypek
Posty: 8
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 14:35
ID Steam:

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: Oscypek »

W weekend byłem w różnych galeriach, media-marktach i empikach i nic.
Zamówiłem w gamblin.pl, paczkę już wczoraj wysłali priorytetem. :) Pokażę wam skriny :P
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: Mirage »

Pierwsza dobra informacja - http://lem.com.pl/ <= ponownie działa.
Pierwsza zła informacja - brak newsa o ArmA QG (jakieś zapowiedzi, czegokolwiek :/), brak również informacji dot. ich niedawnej awarii. Eh...żenada :o
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: Forrestal »

Ja dzis natomiast bez problemu kupilem QG w Media Markt w Zabrzu. 49.99 choc w EMPIKU 5m obok dostawe maja miec dopiero po 20 pazdziernika. Z tego co wiem to najlatwiej QG walsnie w MM kupic.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: Dawidson »

Wogle ta strona lemu to jak by jakiś amator ją robił, menu z platformami i te butony to platforma z inną nazwą to i wielkość(wysokość) inna. Taka biedna ta strona.
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: WIEDZIALEM! Dodatek Queen's Gambit do Arma zapowiedziany!

Post autor: Radeon »

No cóż. Tak jak się spodziewałem QG nie jest warte swojej ceny i tylko szkoda na to kasy. Jak zejdzie do ceny kolekcji klasyki to polecam, bo póki co jest to tylko płatną kampania z potrzebnymi dodatkami. Taki RedHammer, ale RH był chyba darmowy. Niespodziewałem się poprawienia wydajności i to się nie stało. Ale ogólnie to co zrobili panowie z Idea Games nie jest złe. Najemnicy są fajni, szczegółnie brodaty gość przypadł mi do gustu :coffee, partyzancji też niczego sobie, nowe jednostki jakie zrobiło Idea Games nie są złe, ale mogło być ich więcej. Co zasługuje na szczególną uwage to kampania, a raczej dwie. Konflikt Rahmadii, dość krótki, ale trzyma poziom i klimat, jeszcze lepiej jest z Królewskim Pokerem (Royal Flush) tu wyraźnie zalatuje mi Resistancem :D, klimacik bardzo fajny, świetne intra (bardzo fajna koncepcja z obrazkami w Konflikcie Rahmadii), misje trudne, szkoda tylko, że przez posraną wydajność nie moge w nie grać (ukłon w stronie bis). Ciekawość wziełą góre i dzięki "EM" poznałem całą kampanie tak jedną jak i drugą i naprawde jestem zadowolony z tego co zrobiło Idea Games. Jest całkiem sporo nowych animacji, wyciągnięta chyba animacje siedzenie w ciężarówkach i innych pojazdach, przyadatne w cutscecnkach, ale wymaga to dopracowania bo postać zapada się pod ziemie do pasa - tak czy siak, czekam na nową wersję animation viewera. Jak narazie wrażenie dość dobre, w 98% za sprawą kampanii, szkoda tylko, że panowie z Idea Games musieli posprzątać po bis. No nie ważne, powiedziałem to co chciałem. ALE jednak 49.99 to za dużo.

Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”