CDP.pl wydawcą Arma 3!

Zablokowany
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

CDP.pl wydawcą Arma 3!

Post autor: Tenk »

Serwis gram.pl poinformował dzisiaj, że polskim wydawcą gry Arma 3 nie będzie LEM (który wydał dwie poprzednie części) lecz CDP.pl!

"- ArmA III to tytuł doskonale wpisujący się w nasze plany. CDP specjalizuje się w wydawaniu symulatorów i teraz dzięki ArmA III nasza oferta jest jeszcze pełniejsza – powiedział Michał Gembicki, Członek Zarządu, CDP.pl. – Realizm, oprawa graficzna i łatwość modyfikacji gry przez społeczność graczy to najmocniejsze strony produkcji studia Bohemia – cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować tą grę naszym polskim klientom."

Biorąc pod uwagę chociażby, bądź co bądź, kiepskie tłumaczenie Arma 2 wykonane przez LEM myślę, że zmiana dystrybutora jest dla społeczności dobrą nowiną. Trzymajmy jednak kciuki, aby wszystko się udało i termin premiery (wrzesień 2013) był ostatnim terminem.
źródło: http://www.armasite.pl
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: CDP.pl wydawcą Arma 3!

Post autor: RozekPoland »

Doskonała wiadomość! Najlepszy możliwy wariant stał się rzeczywistością :)
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
oli00PL
Posty: 40
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 09:30
ID Steam:

Re: CDP.pl wydawcą Arma 3!

Post autor: oli00PL »

a co z wersjami steam beta? chciałbym mieć polskie tłumaczenie jak już wyjdzie, czy będzie możliwość zmiany języka? ( jak np w wargame: airland battle )
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: CDP.pl wydawcą Arma 3!

Post autor: Tenk »

A3 to jedyna gra jaką mam na Steam bo uważam, że to dziadowska platforma, jednak myślę, że będzie możliwość zmiany języka na polski kiedy gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej.
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”