ArmA 2 : Private Military Company DLC

Zablokowany
Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

ArmA 2 : Private Military Company DLC

Post autor: GenerałKyrwa »

Nadchodzi nowe DLC do ArmA 2 : Operation arrowhead.Wprowadzi ono nową kampanie oraz nowe bronie i pojazdy. http://www.arma2.com/game-features/arma ... es_en.html .Trailer http://www.youtube.com/watch?v=ME99BuDmY8I. Jeśli chodzi o mnie już nie mogę sie doczekać :)
Awatar użytkownika
Marine91
Posty: 186
Rejestracja: 21 października 2009, 13:37
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: ARMA 2 : Private Military Company DLC

Post autor: Marine91 »

Fajnie, że będzie nowe DLC, ale to wygląda tak jakoś biednie w porównaniu do poprzedniego, co wcale nie oznacza, że nie warto kupić. Ja osobiście dopisuję to już do mojej listy wydatków na gry :D
Najfajniejszy jest ten SUV z minigunem na dachu :lol: Gdyby można go było schować do środka, tak jak w rzeczywistości... :violent
Obrazek
Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: ARMA 2 : Private Military Company DLC

Post autor: Andriey »

O jak fajnie, w ciemno biorę:)
Spec Służby
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2 : Private Military Company DLC

Post autor: Yac »

Wygląda to troszeczkę na odgrzewany kotlet , jakieś takie w klimatach podobne do Queens Gambit. Ale cóż, kupi się i potestuje, to dopiero będzie można stwierdzić co tak naprawdę jest warte. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Marine91
Posty: 186
Rejestracja: 21 października 2009, 13:37
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: ARMA 2 : Private Military Company DLC

Post autor: Marine91 »

Jak Wam się spodobał nowy DLC? Ja szczerze mówiąc mimo, że jestem fanem BIS-u, podchodziłem raczej dość sceptycznie. Wczoraj kupiłem i jak zwykle się nie zawiodłem. Rewelacyjna mapa do rozgrywania krótkich i cichych misji w nocy, bardzo fajny helikopter i "to coś" latające (nie wiem jak zrobić aby tym zdalnie sterować, ale mam nadzieję, że niedługo będzie jakiś opis). Opancerzony SUV świetnie się nadaje do misji typu ochrona VIP-a. Ogólnie DLC spodobał mi się tak samo jak poprzednik. Pozdrawiam.
Obrazek
headshooter
Posty: 5
Rejestracja: 30 czerwca 2010, 13:58
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: ARMA 2 : Private Military Company DLC

Post autor: headshooter »

Uważam, że warto było kupić. Fajne przerywniki, ciekawa fabuła. Jak dla mnie trochę za mało nowego sprzętu dodali. Ogólnie według mnie BAF był lepszym DLC, jednak w PMC również grało mi się przyjemnie. ;)
headshooter
Posty: 5
Rejestracja: 30 czerwca 2010, 13:58
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: ARMA 2 : Private Military Company DLC

Post autor: headshooter »

Ostatnio powygrywałem do army sporo modów a nie dałem tych plików kluczy i przez to nie mogłem grać na multi. Straciłem już rachubę ile modów mam, więc odinstalowałem arme, wyczyściłem rejestr i usunąłem całą zawartość z moich dokumentów. Zainstalowałem grę na nowo, spatchowałem, zainstalowałem BAF, a jak instaluję PMC (kupione na sprocket) to klikam PMC.exe i wypakowuje mi całą zawartość na: C:\Documents and Settings\Bartek\Ustawienia lokalne\Temp\PMC. Jak wejdę do tego katalogu i kliknę na setup, żeby to zainstalować to na chwilę pojawia się okienko z logo PMC i nic się dalej nie dzieje. Jak wypakowaną zawartość DLC do katalogu z grą to gra owszem wykrywa mi, że mam Private Military Company pełną wersję, ale dodatkowo wykrywa mi też zawartość "pmc", której w dodatkach w menu gry nie mogę w żaden sposób odznaczyć. I niestety dalej nie mogę grać na żadnym serwerze. Dodatkowo jak odpalam grę to wyskakuje mi jakiś windowsowy błąd, mogę kliknąć "ok" i gra odpala się dalej.
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”