CodeRed2 - #2 - 25.04.07 / 19:00

Radio HeadShot

Moderatorzy: Inkwizytor, Radiooperator

Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: CodeRed2 - #2 - 25.04.07 / 19:00

Post autor: Elej »

Obiecuję, że się poprawię ;). A te lapsusy wybaczcie... W swojej relacji za dużo wykorzystałem motywów zrozumiałych tylko dla obecnych na turnieju :P.

Żałuję tylko, że chyba w żadnej dziedzinie nie będę miał okazji zrewanżować Ci się takim "ciepłym" podsumowaniem :P.
Obrazek :weteran :ofp
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: CodeRed2 - #2 - 25.04.07 / 19:00

Post autor: Robi »

Elej... nie przejmuj się :) dobrze, że w ogóle coś się dzieje.
Nikt nie rodzi się profesjonalistą... do wszystkiego trzeba dojść. Wierzę w to, że każdy następny raz będzie bardziej profesjonalny od poprzedniego :)
Elej pisze: Żałuję tylko, że chyba w żadnej dziedzinie nie będę miał okazji zrewanżować Ci się takim "ciepłym" podsumowaniem :P.

Nie ma co żałować... zawsze możesz mu pogratulować prowadzania forum :mrgreen:
;)
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: CodeRed2 - #2 - 25.04.07 / 19:00

Post autor: klamacz »

Elej pisze: Obiecuję, że się poprawię ;). A te lapsusy wybaczcie... W swojej relacji za dużo wykorzystałem motywów zrozumiałych tylko dla obecnych na turnieju :P.

Żałuję tylko, że chyba w żadnej dziedzinie nie będę miał okazji zrewanżować Ci się takim "ciepłym" podsumowaniem :P.


hehehehe ok :)
rozumiem, ze brakuje ci pozytywnego feedbacka? no to prosze: to jedyna audycja, na ktora czekam, ktora slucham z zaangazowaniem (przewijajac muzyke, sorry) i ktora mnie tak bardzo potrafi rozbawic, poza tymi "lapsusami" potrafisz dosyc zabawnie i elokwentnie mowic, co rzadko sie zdarza. Tylko pogratulowac i zyczyc, aby praktyka oraz konstruktywna krytyka prowadzila cie dalej w strone pelnego profesjonalizmu.

A najlepszym dowodem na twoja elokwencje jest chyba ten dopisek, jakze wieloznaczny i nieomal drastyczny w swych niektorych znaczeniach :P

Reasumujac (moja polonistka przewraca sie w grobie), audycja znacznie lepsza od pierwszej, czekam na nastepna z niecierpliwoscia, mam nadzieje, ze w koncu uslyszymy innych radiowcow i dzieki temu wiecej dyskusji na antenie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
T 2000
Posty: 91
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 00:13
ID Steam:

Re: CodeRed2 - #2 - 25.04.07 / 19:00

Post autor: T 2000 »

W następnej audycji planujemy pojawić się nieco szerszym gronem, liczymy że się uda, a wam bardziej przypadnie do gustu.

Jeśli chodzi o muzykę, to naprawdę proszę was - podawajcie jakieś tytuły, zaraz założe temat, w którym będziecie mogli powiedzieć co chcielibyście usłyszeć. Ciężko jest trafić w gusta za pierwszym razem ;)
Obrazek
Obrazek Obrazek

arma2 zasysa...
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: CodeRed2 - #2 - 25.04.07 / 19:00

Post autor: eJay »

Załózcie sobie jako CodeRed osobne GG i dajcie namiary, ludzie beda wam pisac co chcą usłyszeć 8)

No i jesli chodzi o muzyke to jednak wole, aby rozmowy byly znacznie dluzsze, bo jak narazie audycja jest milym przerywnikiem dla muzyki, a powinno byc odwrotnie :ohno
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: CodeRed2 - #2 - 25.04.07 / 19:00

Post autor: Elej »

No dzięki Klamacz... Wiesz znacznie lepiej czyta się komentarz zawierający choć nutkę pozytywności... Teraz mam dużo większą motywację i mobilizację do "rozwijania się". Zważywszy, że był to mój debiut jeśli chodzi o prowadzenie audycji. Z drugiej strony nie staram się w żaden sposób usprawiedliwiać, bo sam oczekuję od innych pełnej klarowności i fachowości. Konstruktywną krytykę zawsze sobię cenię, bo na wymienione przez Ciebie błędy na pewno sam bym nawet nie zwrócił uwagi.
Reasumujac (moja polonistka przewraca sie w grobie), audycja znacznie lepsza od pierwszej, czekam na nastepna z niecierpliwoscia, mam nadzieje, ze w koncu uslyszymy innych radiowcow i dzieki temu wiecej dyskusji na antenie
Ehhh... wiedziałem, że wszyscy jesteśmy do wymiany :P.

@eJay
W najbliższej audycji będzie nas co najmniej dwóch, co z pewnością będzie znacznie ciekawsze, zarówno dla prowadzących, jak i przede wszystkim słuchaczy. Więcej rozmów - mniej muzyki.
Obrazek :weteran :ofp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Code Red”