Najlepsze serwery

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kruszon92
Posty: 22
Rejestracja: 16 lutego 2008, 19:44
ID Steam:
Numer GG: 5212821
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Najlepsze serwery

Post autor: Kruszon92 »

Witam szukam najlepszych serwerów do arma. Mam mały niedosyt czy tylko ja w armie mam tak malo serwerow czy naprawde tak mało ich jest ??

mam ich około 40 w tym jakieś90% są puste :( a reszta to ruskie i nie wiem op co chodzi...

Znacie jakiś dobry serwer z duża ilością graczy i fajnym trybem walki ?
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepsze serwery

Post autor: FOX-PL* »

To zależy czy chcesz grać na podstawej wersji Army czy na Modzie np. A.C.E. oraz z kim chcesz pograć. Moimi ulubionymi serwerami jest "Big Air" jesli chodzi o podstawową wersję, natomiast na Aceku gram na "Hell Fire" przynajmniej można tam pograć z Polakami i jest spoko atmosfera nikt się nie bura że trza gadać po angielsku albo po niemiecku albo nawet po rosyjsku. Jedynie na "Big Air" musisz pisać po angielsku i są to serwery, że jak wbije jakiś patałach który swoich wykańcza albo własny sprzęt to odrazu go admin wywala. Niestety kiedyś było więcej serwerów dobrych dzisiaj żadko który.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Najlepsze serwery

Post autor: SaS TrooP »

Generalnie Fox dobrze gada, ale ta gra jest stworzona nie pod publiki. Postaraj się pograć z jakimś jednym określonym klanem i zapoznaj się z nimi. Z czasem polubisz ich i serwer.
centurion_94
Posty: 389
Rejestracja: 07 maja 2008, 06:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Najlepsze serwery

Post autor: centurion_94 »

Ja gram na silent warriors: evolution - niektórzy bardzo mili goście, nowych nie wyzywają od noobów, itp.

Wróciłem ze szkoły i grałem - szybko, do helikopterów, potrzebujemy wsparcia, itp. , później wyłączyłem i wieczorem wracam, a tu wszyscy powolutku, nie spieszą się, więcej gadają, niż strzelają, i jakby AI mniej ochocze do walki :)
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Najlepsze serwery

Post autor: Rafael3D »

centurion_94 pisze:Ja gram na silent warriors: evolution - niektórzy bardzo mili goście, nowych nie wyzywają od noobów, itp.
mamy takze 2 serwery z donimation - jeden ace i jeden bez modow. Atmosfera i teamplay jeszcze lepszy bo klanowicze tam graja (na evo raczej klanowicza nie uswiadczysz, chyba ze admina ktory akurat wywala TKillerow)
:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne o multiplayer”