Sahrani life RPG

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
shoter
Posty: 11
Rejestracja: 07 czerwca 2008, 13:36
ID Steam:
ID gracza: 0

Sahrani life RPG

Post autor: shoter »

był jakiś temat o SL jednakże tylko o tym gdzie to ściągnąć(szkoda że gośc nie zuaważył że podczas podlączania servera jest podawany link :| )
Gra ktoś z was w SL?Bo tak samemu z polski dosyć nudno się gra ;)(Polacy się podłączają ale nie mają moda...).Ogólnie to moda mam od 2 dni i jestem zadowolony z zapchania dysku 400 MB :).

Jakby ktoś chciał się skontaktować to xfire : shoter0
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Sahrani life RPG

Post autor: SaS TrooP »

Ja gram. Nie przepadam za MMO, ale ten jest po prostu świetny. Własna posiadłość, same Felicje Po tuningu (tylko zielony). Bo naprawieniu ostatniego bugu w końcu opłaca mi się kupowaćbroń długą (tzn. zmusić kogoś do jej wykonania).

Grasz też?
shoter
Posty: 11
Rejestracja: 07 czerwca 2008, 13:36
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Sahrani life RPG

Post autor: shoter »

oczywiście ;),pod nickiem shoter(już 3 dzień).Jak na razie mam 3 workplace'y i 2 sklepy i pistolet z tłumikiem =).Tak samo jak ty nie lubie MMO(szybko mi się nudzą) ale mam nadzieje że z nim będzie inaczej.
Skąd wynika ta nuda?Z monotonności w wybieraniu potworów do zabicia
przykład :
zabijasz potwora A ->A->A->A->Bierzesz miksturke->A->A->A->A->Mikstura ;/ lub mikstura->mikstura->mikstura->a i tak w kółko,tutaj natomiast moge robić to co chce,czy wybrać droge zła,czy chronić ludzi,czy wogóle nikogo nie zabijać,po prostu swoboda =).SL jest lepsze od niektórych (według mnie) MMORPGÓW które są b. popularne(jak silkroad).
chociaż to nie jest MMO(co!? 32 graczy?)
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Sahrani life RPG

Post autor: SaS TrooP »

Taa, liczbę slotów MUSZĄ zwiększyć. Wczoraj pół godziny czekałem aż się zwolnił.
Denerwuje mnie to, że mi tylko prawko do zwykłych aut zostało, bo od 1.67 zbierasz też level na broń i samochody. Mój kolejny level kosztuje 35000$ i mam go wydać na jazdę Hatchbackiem?!
shoter
Posty: 11
Rejestracja: 07 czerwca 2008, 13:36
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Sahrani life RPG

Post autor: shoter »

ja nie wiem jak bylo przed 1.67.Mi tam ilość slotów nie przeszkadza ;),jak ją zwiększą to z pewnością będą wieksze lagi(które i tak wnerwiają...(słabego sprzętu nie mam...))
@mod(jakikolwiek by on nie był ;P)
dziękuje za usunięcie double-posta(przedtem na dosłownie sekunde wpadłem do tego tematu)
whisper
Posty: 12
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 20:56
ID Steam:
ID gracza: 1451156
Lokalizacja: Poznań

Re: Sahrani life RPG

Post autor: whisper »

gralemw to z kumplami dosyć . Ogólnie miałem 10 milionow ale był res statów . I ogulnie Ten tryb przemienia się w metina labo cos w tym rodzaju . Ja lubie stare sachrani gdzie w wszystko było itp a terez schodzi wszystko na psy . Jeszcze wyszedł ten city live na ktorym ja i kumple mamy bany za to ze jestesmy polakami ! zal na chama . Osobiście założył bym stare sachani bo mam na kompie wszystkie w jakie gralem tylko ludzie beda wbijać dopiero ja zauważa popularność mojego serwera typu 6 - 7 osób minimum .Wiec jak jestescie chetni wpisujcie sie robimy liste ;] TS na którym mnie znajdziecie to mój Publik 87.98.238.252:8767 .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne o multiplayer”