DK opuszczają ligę

European Combat League - Ligi i turnieje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Mefiu »

Radeon pisze:
Volt pisze:
Oczywiście, ponad połowa z nich jest pusta. Wystarczy choćby teraz odpalić ArmA Spy i zobaczyć.
80% z nich to cziterzy. Czyli 20% normalnych graczy, w OFP było ich więcej. Tak więc jak narazie ArmA na MP zdycha, a przepełnionych serwerów jest może z dwa.
A mały pociąg robi 'ciuch, ciuch, ciuch'. Widzę, że dogłebnie przeanalizowałeś scene MP Army, widać nawet jakieś statystyki prowadzisz... Szkoda tylko, ze to co piszesz mija się z prawdą, no chyba, że w Twoim wypadku jest tak jak pisze Guma, ale przecież tak nie jest bo chyba nie na tym opierasz swoje opinie, prawda?
Wszystkim 'znawcom' sceny mp Army proponuje pograc trochę wiecej niz Evolution, czy hexena na publikach, a najlepiej pograć trochę klanowo i dopiero potem wydać osąd :).

EDIT:
Radeon pisze:Gdzie Ty do jasnej cholery widzisz, że napisałem co kolwiek o evolution czy berzerku? Masz coś nie tak z oczami czy jak? :roll:

Ja już z cziterami spotkałem się wszędzie... Coopy, CTFy, DMy, C&H... No po prostu wszędzie, dlatego takie jest moje podejście.
Widac trafiasz na jakies trefne towarzystwo. Czesto gram w mp w Arme i od dawna nie spotkalem czitera, albo mam jakies zajebiste szczscie, albo Ty zajebistego pecha... moze jedno i drugie? :D
alepasztet
Posty: 297
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:27
ID Steam:
Numer GG: 3854829
Lokalizacja: Częstochowa

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: alepasztet »

No i kolejnego posta moglbym zaczac od "ale wy narzekacie". :| Nie potrafie zrozumiec tego, ze pieprzycie na tym forum o wszystkim co jest be w multiplejerze, ze cziterzy, ze malo ludzi, mp juz umiera (!), a nie mozecie sie zebrac i grac wszyscy razem na jednym serwerze w fajnym towarzystwie w fajne mapki, tak jak to bylo za czasow OFP. Ja akurat z edytorem mam tyle do czynienia co z oaza rodzin ale mysle, ze stworzenie tak prostych mapek jakimi byly anhoehe, arudy, sharpeye czy wiele, wiele innych, dla srednio-zaawansowanego entuzjasty edytora to pikus. Nie wiem tez czemu najbardziej krzycza Ci, ktorych ani razu nie widzialem na serwerach. :|
na wyspach bergamutach podobno jest kot w butach :O :O
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Trance »

Popieram przedmówcę. No mapek to mamy i to dużo, z tym nie ma problemu, gorzej jes tz ekipą do gry.
Ja podobnie jak Mefiu nie spotykam często cheaterów. W sumie to cheatera widziałem tylko raz, a na serkach publicznych gram stosunkowo często. Wszystkim marudom polecam wstapienie do klanu, pogranie, poznanie tej przemiłej atmosfery w klanie (nie mowie o moim :P) i zawiązanie jakiś "bliższych" więzi miedzy graczami, a wtedy nawet cheaterzy nie sa tacy straszni ;), kiedy gra sie we własnym zaufanym gronie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gómą
Posty: 58
Rejestracja: 03 marca 2007, 17:46
ID Steam:
Numer GG: 3377011
ID gracza: 108292
Lokalizacja: Wołomin

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Gómą »

Radeon pisze:Gdzie Ty do jasnej cholery widzisz, że napisałem co kolwiek o evolution czy berzerku? Masz coś nie tak z oczami czy jak? :roll:

Ja już z cziterami spotkałem się wszędzie... Coopy, CTFy, DMy, C&H... No po prostu wszędzie, dlatego takie jest moje podejście.
Mefiu pisze:Widac trafiasz na jakies trefne towarzystwo. Czesto gram w mp w Arme i od dawna nie spotkalem czitera, albo mam jakies zajebiste szczscie, albo Ty zajebistego pecha... moze jedno i drugie? :D
Dokładnie, na MP gram dosyć sporo i najczęściej właśnie ctf'y, dm'y, combi (jeśli mapka ecl stoi na publicznym serwerze) a na prawdę rzadko się spotykałem z cheaterstwem. Za to jak wejdę na Evolution czy innego Berzerka, to po paru minutach na mapę zrzucane są bomby, ludzie giną po resie, etc. STĄD właśnie wysuwam swoje wnioski Raduś.

No ale nic, ARMA zdycha, krowy dają kwaśne mleko, kury ścięte jajka, a ja żyję w matrixie.
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Tajgeer »

Z tego co widzę, to DK właśnie wróciło do gry ;)

http://www.european-combat-league.com/m ... %20Knights

Dzisiaj zarejestrowali się na stronie ECL'a.

Dodatkowo BigRed na stronie DK również potwierdził powrót Dragon Knights do gry ;) http://www.dragon-knights.info/
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: itan »

Chyba Bóg ich opuścił :?
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Awatar użytkownika
Pit
Posty: 698
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 13:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Pit »

Czyżby magia 1.14?
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
:weteran :8bz :cfog
"Don't forget nothing" - MJR ROBERT ROGERS, 1759
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Cleric »

raczej brak alternatyw 8)
Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „ECL”