DK opuszczają ligę

European Combat League - Ligi i turnieje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Radeon »

eJay pisze:Radeon, GRAW2 jesli chodzi o multi jest żałosny i co wazne, masa cziterów tam grasuje 8) Zrobili dziwny krok, juz lepiej by wypadli gdyby przestawili sie na Red Orchestre.
Ależ nie o to mi chodziło...
Obrazek
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: itan »

Volt pisze:
Jak dla mnie Arma długo nie pozyje... Juz duzo ludzi wraca do OFP
Gdzie? Skąd? Jak?
Pierwsze słysze :)
Kilka ludzi z Avanti, Templar z NL, STG77 z AKF i inne taki podobne ludziki
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Mefiu »

Wciaz nie mozna zapominac o tych co przychodza do gry, bo takowych tez troche jest. Starzy odchodza, nowi przychodza normalna kolej rzeczy :)
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Rainbow »

Mefiu pisze:scena Army dopiero sie rozwija.
Buahahahah to żeś mnie rozweselił w ten środowy ponury wieczór. No chyba, jeżeli wziąć pod uwage, że Placebo wrócił do BISu to tak. ArmA się "rozwinęła". :lol:

BTW. Jeżeli mam spekulować to możesz konkretnie określić pod jakim względem ArmA się rozwija? Premiera gry miała miejsce prawie rok temu i w takim czasie większość gier MP ma już ustabilizowaną sytuację community. W przypadku ArmA wszystko się trzęsie i w każdej chwili może się rozwiązać (jak nasz rząd) choćby nawet w przypadku w/w klanu DK.
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Mefiu »

Naturalnie mówimy tutaj o scenie mp.
Tak więc jak zapewne wiesz cały czas powstają ligi w ktorych mozna brac udzial (ECL Battle Ladder i War Ladder, OnlineWarfare itd) oraz turnieje. Tworzą się nowe klany, reaktywują stare z OFP i powoli zaczyna się to rozkręcać. Fakt, scena nie rozwija się może nadzwyczaj dynamicznie, ale nie można powiedzieć, że nic sie nie dzieje.
W przypadku ArmA wszystko się trzęsie i w każdej chwili może się rozwiązać (jak nasz rząd) choćby nawet w przypadku w/w klanu DK.
Widać, że słabo się interesujesz sprawą klanów w Armie, ale jednak się wypowiadasz. Spójrz choćby na lige ECL. Coraz więcej klanów pojawia się w lidze, gdyby tak nie było admini ECLa nie próbowali by organizować rozgrywek War Ladder, najaktywniejsze klany grają mecze praktycznie codziennie (wiem bo akurat sie złożyło, że gram w jednym z nich), na nudę narzekać nie można, a powodów do obaw, że "wszystko się może nagle rozpaść" nie ma, gwarantuje Ci to :), a przyczyny odejscia DK szukałbym gdzie indziej, wiec ich raczej w to nie mieszaj.

PS. Aha i cieszę się, że poprawiłem Ci humor, mimo wszystko... :)
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Rainbow »

Ale o jakich ty mi waflach opowiadasz? Czy choćby jakikolwiek gracz nie będący zbytnio zaangażowany w środowisku ArmA a grający w wiele gier MP słyszał o jakieś lidze ECL w ArmA? Armed Assault nie znalazł się na żadnym choćby ogólnokrajowym turnieju (pominę ten przykry przypadek z Warszawy organizowany przez LEM). Sukces gry można określić na ogólnej płaszczyźnie gier MP. ArmA nie znalazła się w żadnej czołówce. Prosty przykład z brzegu to ostatni weekendowy turniej WCG07. Było tam wiele elitarnych gier (CS,StarCraft,WarCraft,FIFA,C&C itd.). Miał być turniej ET:QW, ale z powodu przesunięcia premiery odpadła z listy i wzięto typową "niżówkę" - Red Orchestra (gra stworzona przez rosyjskich zapaleńców, którzy wcześniej zrobili mod o identycznej nazwie do Unreala). Dlaczego nie wzięli ArmA? Może jest największą niżówką wśród niżówek? Widocznie do odniesienia sukcesu nie potrzeba doświadczenia militarnego z największą armią świata i jej pośrednimi przystawkami? Amen.
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: itan »

OnlineWarfare stoi z ligami, także ECL to chyba jedyna liga.

Ja muszę się zgodzi z Rainbowem osobiście.
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Elej »

Ja poprę Mefia. W rozpoczynającym się sezonie War Ladder wystąpi 18 klanów, to o 50% więcej niż w najbardziej licznym sezonie w czasach OFP.
Poza tym nie zapominajmy, że MP w OFP przechodził największy rozkwit około 2004 roku, czyli +/- 3 lata po premierze. Nie twierdzę, że z ArmA bdyie tak samo, ale chcę zaznaczyć, że "już" w niecały rok po premierze gry jest nieźle (przynajmniej dla mnie) jeśli chodzi o scenę multi i wszystko zmierza w dobrym kierunku :P.
Obrazek :weteran :ofp
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 158
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 12:52
ID Steam:
Numer GG: 4218986
ID gracza: 0
Lokalizacja: Olsztyn

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: Volt »

Coraz więcej nowych klanów, przepełnione serwery , transmisje w hstv, różne turnieje. Tya arma mp wcale się nie rozwija....
Obrazek
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: itan »

Nie bede sie z wami kłócił, kazdy ma swoje zdanie i powinno sie to uszanowac.
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: DK opuszczają ligę

Post autor: ufoman »

Itan, dyskusja polega na tym, zeby kolejne strony przedstawialy argumenty... obawiam sie, ze Twoje sa ciut za slabe ;)
Zablokowany

Wróć do „ECL”