crCTI

Conquer The Island - Warfare

Moderator: Inkwizytor

Zablokowany
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

crCTI

Post autor: kondor »

na forum BISu wypuszczana jest co kilka dni nowsza wersja tego cti. Wersja zwyklej cr-ki jest we wczesnej fazie (i chyba nie kontunuowana), natomiast inny missionmaker wydal wersje cr dvd z zakumflowanymi budynkami itd.
http://www.flashpoint1985.com/cgi-bin/i ... 60760;st=0
link do sciagniecia na ktorejs tam stronie topicu
trzeba sciagnac troche dodatkowych addonow (klikadziesiat MB)
Flashpointman
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwietnia 2007, 17:46
ID Steam:

Re: crCTI

Post autor: Flashpointman »

http://cr-ofp.dyndns.org/
na tej stronie zawsze są najświeższe wiadomości ze świata crcti. Pozdro
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: crCTI

Post autor: kondor »

Chyba Clean Rock dali sobie siana z armą, ale na szczęście na podstawie tego, co dotychczas zrobili, inni kontynuują dzieło.
Na chwilę obecną godnym polecenia jest crCTI OGN, obecnie w wersji 2k, w ktorym nie zauważyłem jakichkolwiek bugów.
link crcti ogn: http://forums.ogn.com.au/showthread.php?t=51492&page=1
wersja special edition ogn leummela: http://www.flashpoint1985.com/cgi-bin/i ... 67;t=70462
Polecam, to już prawie crCTI o grywalności z ofp
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: crCTI

Post autor: hryst »

faktycznie obecna wersja naprawdę przypomina stary poczciwy CTI z OFP.
Dziś odpaliliśmy sobie w celach testowych małą rozgrywkę tak 5 na 5, w tym po jednej stronie trzech graczy.
Wszystko prawie identycznie wygląda jak za starych czasów.
Miłym zaskoczeniem były wskaźniki na mapie, które dokładnie pokazywały tresę oraz rozmieszczenie jednostek.
CRCTI_arma-2007-12-19.jpg
W obecnej wersji można wytknąć dwie rażące niedogodności
- skrypty które po pojawieniu się większej ilości sprzetu zaczynają dokuczać (pojawia się czerwony łańcuszek).
- W czołgach podczas kontaktu z wrogiem automatycznie wyrzucane są świece dymne i nie dość ze ograniczają widoczność to powodują klatkowanie.

Tak więc ściągać i grać, bo obecna wersja jest juz w pełni grywalna a na zimowe wieczory jak znalazł.
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: crCTI

Post autor: kondor »

hryst pisze: - W czołgach podczas kontaktu z wrogiem automatycznie wyrzucane są świece dymne i nie dość ze ograniczają widoczność to powodują klatkowanie.
czyli graliście w special edition? w czystej wersji ogn jest mało bonusów i chodzi bardzo płynnie przy pelnych skladach (ale nie 20 osobowych drużynach).
Ciekawym dodatkiem jest altyleria - wchodzi się jako strzelec działa, wystrzeliwuje pocisk (kierując lufę zazwyczaj wysoko) po czym ukazuje sie lot pocisku (kamera z tyłu pocisku).
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: crCTI

Post autor: SiD »

Ja się piszę!
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: crCTI

Post autor: Trance »

Ja rowniez za. Addony juz wszystkie mam sciagniete, nawet grałem, a raczej probowałem, bo nie wiedziec czemu straszliwie mi cieła sie gra i miałem 15 fpsów. Nie wiem czym to może byc spowodowane, ale dla CTI moge cierpiec :D
Obrazek
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: crCTI

Post autor: hryst »

wlasnie testowalem cti na nowym patchu 1.09 i jakos mi żołnierze nie chcą wchodzić do czołgów. Też tak macie?
Obecnie polecam grać na SaraLite bo w innych wersjach to jednak mocną grafe potrzeba.
Wycięta jest trawa no i oczywiście brak całej wyspy.
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
Zablokowany

Wróć do „CTI”