Evolution

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Algrab
Posty: 74
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 22:14
ID Steam:
Lokalizacja: Szczecin

Re: Evolution

Post autor: Algrab »

Jak ja tam wpadne to juz nie bedzie tak cukierkowo. :)
:grom
:weteran
:ofp
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Evolution

Post autor: itan »

Firefly pisze:
Grey pisze:Było naprawde fajnie wczoraj.
To prawda
Grey pisze: Spoza CFOGu dolaczyli sie Chrobry i Thompson.
:mrgreen: Naprawa hangarow trwala godzinami :P

buehehehe :mrgreen:
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Awatar użytkownika
Grey
Posty: 104
Rejestracja: 12 lutego 2007, 15:24
ID Steam:

Re: Evolution

Post autor: Grey »

Przypominam , to juz jutro :P
Bladzi0r
Posty: 5
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 00:48
ID Steam:

Re: Evolution

Post autor: Bladzi0r »

Witam ! Czy jest jakaś szansa na wzięcie w tym udziału ??
O której startujecie?? :)Mam nadzieje że gracie do późnego wieczoru bo przeważnie wtedy mam czas na granie ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Grey
Posty: 104
Rejestracja: 12 lutego 2007, 15:24
ID Steam:

Re: Evolution

Post autor: Grey »

Jest szansa dla kazdego :) Jak sie bedzie zle zachowywal, to dostanie kopa i tyle.
Gramy zazwyczaj poki nam sil starczy, zaczynamy 19-20. Najlepiej uderzyc do mnie na GG, mam wlaczony caly czas podczas gry. Podam szczegoly co do TS i gdzie gramy. Poki co gramy na publikach, wiec prosze sie liczyc z tym, ze bywaja lagi. Ale jakos da sie z nimi grac, a jak jest tragicznie, przechodzimy na inny serwer.

Prosze, kto moze, zrobic sobie squad.xml dla siebie z jakims obrazkiem, ktory bedzie pomagal w Waszej identyfikacji podczas gry na serwie bez tagow.
Tutaj info jak zrobic squad.xml http://community.bistudio.com/wiki/squad.xml
Link do narzedzi http://www.armedassault.info/index.php? ... 5&Itemid=2 (w tym plugin do Photoshopa pozwalajacy na obsluge .paa)
Awatar użytkownika
calm
Posty: 56
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, 08:22
ID Steam:
Numer GG: 3845806
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Kontakt:

Re: Evolution

Post autor: calm »

Jak pech to pech :|

Najpierw mialem przejscia z zona:) w ostatecznosci pozwolila mi! Pozniej, jak juz wszedlem na ts i serwer gry, zerwala sie wyjeb.nie wielka qr.a burza!!! Po angielku "thunderstorm" :twisted:
Na koniec zaliczylem TK na Jones'ie i wylaczyli mi prad :D

Chwileczke siedzialem i obserwowalem jak to wszystko jest zorganizowane... Generalnie, troche malo zgrania (nikt nic nie wie).
Moim zdaniem, dla lepszego zgrania potrzeba:
- dzielenie na teamy w grze.
- serwer z widocznymi nickami.

Gram od jakiegos czasu,w kilkuosobowym gronie w arme (jakies 6-ciu chlopa, zwykle w evolution)
Na starcie wybieramy sobie dowodzacego teamem, next wysylamy requesta (przylaczenie do teamu) -> dowodca wybiera misje -> przydzielamy funkcje -> jedziemy w wyznaczone miejsce -> na miejscu dzielimy sie na 2 pododdzialy (jesli to konieczne) -> pada rozkaz o zajeciu bezpiecznych pozycji -> lokalizujemy cele -> dowodca przydziela cele -> gotowosc do strzalu -> Fire!

To tak w sqrucie... wiadomo, ze nie zawsze jest tak pieknie kolorowo :)

Licze sie z tym, ze w takim licznym gronie (jak to bylo dzisiaj) taki scenariusz bedzie trudniejszy w wykonaniu...

................................................................................................
Dzisiaj jeszcze chwilke pogram... i 2-miesieczna przerwa od kompa :) :| Zaczyna sie przeprowadzka z Bydzi do Bornego Sulinowa :D (mam nadzieje, ze maja tam neta).

Zycze wszystkim wysokiego fraga i max zgrania w piatkowych coop'ach by CFOG :)

Pozdro!

Sie rozpisalem.... :)
Obrazek
calm aka genghis
Obrazek
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Evolution

Post autor: FriX »

A mi się to bardzo podobało i mam nadzieję na więcej. Co do grup, to był podział ale nie wszystkim działał request i dlatego tak kulała komunikacja, ja na początku nie łapałem o co chodzi ale potem złapałem wiatr w żagle można powiedzieć i i już wiedziałem mniej więcej o co kaman. Współczucia dla TL ale taka rola że trzeba się użerać z podwładnymi. Ogólnie było super :)
Bladzi0r
Posty: 5
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 00:48
ID Steam:

Re: Evolution

Post autor: Bladzi0r »

Grałem pierwszy raz takiego coop'ka gdzie było jakieś zgranie :) bo przeważnie to sam musze wszędzie biegać :)
Ogólne wrażenia są b.dobre!! bardzo mi się podobało choć niestety późno dołączyłem do gry :(
Mam nadzieję że będę mógł jeszcze z wami pograć:)


PozdrawiaM
Bladzi0r
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Evolution

Post autor: Forrestal »

Co do rozpoznawania siebie - mamy twarze do wyboru w Armie to po nich sie rozrozniajmy ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Grey
Posty: 104
Rejestracja: 12 lutego 2007, 15:24
ID Steam:

Re: Evolution

Post autor: Grey »

Forrestal, tarze w armie sa rzadkoscia. W CFOGu rozpoznawalne twarze mam ja i FireFly. Reszta - pojecia nie mam jakie maja twarze.
Za to sa wspomniane squad.xmle, ktore sa prostym sposobem.

Co do gry. Calm, pierwsza akcja byla na chybciora, by sie ludzie oswoili ze soba. Pozniej zrobilismy trening na sucho (marsz, ustawienie w linii do walki, obrona okrezna). Pozniej zginelismy (konwoj wjechal nam do bazy, a ciezarowke w ktorej siedzielismy przejal jakis nierozgarniety obcy), a pozniej juz bylo lepiej, choc trudno mowic o dobrym zgraniu gdy tylko 50% ludzi to stala zaloga. Gwarantuje Ci, ze gdy graja sami CFOGowcy komunikacja i synchronizacja jest lepsza. Ale to wymaga czasu i wspolnej praktyki. A piatkowe Evo to impreza otwarta - wiec w samej istocie pewne niezgranie jest wpisane w ta impreze.
Mam nadzieje uzyskac za jakis czas liczbe 20 osob (jakby co, propozycja otwarta takze dla klanow chcacych wspolnie z nami coopowac) i spore operacje.

Bylo tez sporo problemow z lagami, obcymi noobami rozjezdzajacymi nas i innymi typowymi problemami dla publikow.
Jesli jakis klan chcialby hostowac piatkowe Evo, jestesmy otwarci na propozycje.
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Evolution

Post autor: eJay »

calm pisze: Dzisiaj jeszcze chwilke pogram... i 2-miesieczna przerwa od kompa :) :| Zaczyna sie przeprowadzka z Bydzi do Bornego Sulinowa :D (mam nadzieje, ze maja tam neta).
Mają tam jednego dostawce netu :twisted:

Dzieki za krotka bo krotka gre, ale cos nie tak bylo wczoraj z moim łączem i musialem sie rozłączyć. Aha i ja bym na serio wlaczyl jednak wyswietlanie nicków. Dla nowych graczy z pewnoscia bedzie to pomocne, a squad.xml nie kazdy chyba posiada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cooperative”