Kwestia coop'ów

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Garbol
Posty: 243
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 01:14
ID Steam:
Numer GG: 1299924
ID gracza: 0

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: Garbol »

izolujaca


dziękuje więcej nie potrzebuje :)
Obrazek
W wojsku służyłem od 06.08.2008 do 27.04.2009 - Siły Powietrzne Operator radarów NUR-31, NUR-31MK, NUR-41, Nur-12.
Awatar użytkownika
shelton
Posty: 179
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:47
ID Steam: sheltonpol
Numer GG: 1986662
ID gracza: 1
Lokalizacja: Watford
Kontakt:

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: shelton »

Firefly pisze:
Garbol pisze:
shelton pisze: Z tą 'elitą' to jest o tyle fajnie, że każdy se może zorganizować swoją... :D


A poco? wątpię żeby ktoś chciał robić kolejne zapatrzone w siebie kółko wzajemnej adoracji :P i izolować się od reszty świata.

To po co te flame'y o elicie? (dla niekumatych, to pytanie retoryczne).


A mój post to był żart, ale też tylko dla kumatych, jak widać... ;)
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: Koval »

'Elita' miała poslużyc jako prowokacja i jak widać - efekt został osiągnięty, przynajmniej w przypadku niektórych osób :twisted: Widzę, że nadal to temat drażliwy :party

Garbol - dokładnie, chodziło mi bardziej o kółka wzajemnej adoracji brzydko mówiąc, po prostu 'ekipy', które raczej nie wpuszczają kogo-bądź do swojego grona i grają wspólnie w kopy :)
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
Awatar użytkownika
Eddie
Posty: 36
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:21
ID Steam:

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: Eddie »

Wiec kazdy klan to elita ;)
Awatar użytkownika
Garbol
Posty: 243
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 01:14
ID Steam:
Numer GG: 1299924
ID gracza: 0

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: Garbol »

mylisz pojęcia.
Obrazek
W wojsku służyłem od 06.08.2008 do 27.04.2009 - Siły Powietrzne Operator radarów NUR-31, NUR-31MK, NUR-41, Nur-12.
Awatar użytkownika
Eddie
Posty: 36
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:21
ID Steam:

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: Eddie »

A klan wpuszcza wszystkich i nie gra w zamknietym gronie? No moze te niszowe.

Pisanie i doszukiwanie sie jakis elit jest tak samo sensowne jak szukanie UKLADU :)
Awatar użytkownika
Grey
Posty: 104
Rejestracja: 12 lutego 2007, 15:24
ID Steam:

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: Grey »

Wszyscy wiedza, ze uklad jest.

A powazniej. CFOG jest obecnie rozdarty na OFP i ArmA. Czesc ludzi gra w obie gry, ale w ArmA wciaz jest nas malo. To znaczy, ze ta za przeproszeniem 'elyta' jest bardzo otwarta obecnie na nowych (tak naprawde ZAWSZE byla tylko trzeba bylo chciec dolaczyc, a nie narzekac - jak kogos nie przyjelismy, to znaczy ze mial odpaly w trakcie gry i nas draznil).
Dobrym sposobem na dolaczenie do CFOG jest obecnie granie wspolnych coopow w piatki. Grywamy w Evolution na publikach, ale klimat jest CFOGowy. Dolaczenie nie oznacza dolaczenia do CFOG, ale oznacza mozliwosc wykazania sie i do CFOG juz tylko maly kroczek.

Pozdrawiam wszystkich fanow coopow

P.S. Bardzo prosze, kto moze, robcie sobie squad.xml z obrazkiem, abysmy mogli w trakcie gry poznac kto jest kto (po naszywce na ramieniu). Bez tego gdy nie ma na serwie tagow jest ciezko zorganizowac sie w grupy.
Awatar użytkownika
Cooba
Posty: 65
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 23:21
ID Steam:

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: Cooba »

Jak robisz w chacie impreze ze swoimi dobrymi kumplami to dlaczego nie zapraszasz pierwszej lepszej napotkanej osoby? Izolujesz sie? Moze tworzysz z kumplami elite? Uwazasz ze inni nie sa ciebie warci?
...pitolenie o Szopenie...

W 90% gdy ktos nas(CFOG) zapyta o wspolne granie to sie zgadzamy. Oczywiscie na probe czy cos. Smiesznosc polega na tym ze wiele osob zanim zapyta, stwierdza ze jestesmy jakimis burakami, "bo ktos tak gdzies napisal" i nie lubimy nikogo z zewnatrz. Dziwne to zjawisko ale tak to jest. Zanim ktos oceni niech pozna osobiscie.

Zapraszamy do grania w ArmE. Jak ktos nie dopasuje sie to mu to szybko powiemy, szczerze i bez gniewu czy wrogosci.
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: FriX »

Ja bym z miłą chęci spróbował się w takim środowisku :) odkąd mam Armę zawsze chciałem zagrać w jakiejś zorganizowanej grupie. Doświadczenie mam bo grałem w OFP SP i MP.

Pytanie brzmi tylko kiedy, gdzie i jak? :)
Awatar użytkownika
calm
Posty: 56
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, 08:22
ID Steam:
Numer GG: 3845806
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Kontakt:

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: calm »

FriX pisze:Ja bym z miłą chęci spróbował się w takim środowisku :) odkąd mam Armę zawsze chciałem zagrać w jakiejś zorganizowanej grupie. Doświadczenie mam bo grałem w OFP SP i MP.

Pytanie brzmi tylko kiedy, gdzie i jak? :)
Odsylam Ciebie do tematu (Piatkowa ustawka na Evolution w polskim gronie) : Click!
Obrazek
calm aka genghis
Obrazek
Awatar użytkownika
Cooba
Posty: 65
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 23:21
ID Steam:

Re: Kwestia coop'ów

Post autor: Cooba »

Dzisiaj wieczorem, czyli środa 20 czerwca będziemy próbowali skleić jakieś coopiki. Może Evo a może zwykle coopy. ZObaczymy. Chętnych i oczywiście kompetentnych zapraszamy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cooperative”