Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
shelton
Posty: 179
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:47
ID Steam: sheltonpol
Numer GG: 1986662
ID gracza: 1
Lokalizacja: Watford
Kontakt:

Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: shelton »

Czołem, żołnierze!

Ci, którzy śledzili wątek, wiedzą, że Kampania Uhao dobiegła końca. Ci, którzy wczytywali się w szczegóły - wiedzą, że mimo paru potknięć, osiągnęła organizacyjny sukces. A przede wszystkim dostarczyła wielu fajnych wrażeń uczestnikom.

Zachęceni tym ostatnim, już w czasie trwania pierwszej kampanii wiedzieliśmy, że zorganizujemy drugą. Trochę lepiej zorganizowaną, trochę bardziej przemyślaną, jeszcze mocniej dopracowaną.

Niniejszym mam przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do udziału w "DREIDE Crisis" - drugiej kampanii multiplayer pod egidą CFOG.pl. Projekt ten tym razem jest nieco bardziej "otwarty", tzn. czekamy na zgłoszenia również spoza CFOG.

Szczegóły, również odnośnie do rekrutacji, znajdziecie w niecoDzienniku Dreide, tu ograniczę się jedynie do kilku ogólnych wyjaśnień:
- gramy "na poważne", organizując się na wzór struktury wojskowej i słuchając rozkazów
- szanujemy swoje wirtualne życia, symulujemy realne działania ignorując to, że "tylko siedzimy przed komputerem"
- wszelkie poczynania solowe, nieuzgodnione z dowódcą, są zakazane pod groźbą wykluczenia z udziału w kampanii
- tworzymy przyjacielską atmosferę i pomagamy osobom dopiero zaczynającym przygodę z coopami

- gramy co dwa tygodnie, w piątki wieczorem, start o 21:30 (prawdopodobny termin pierwszej misji - 30.04 lub 01.05)
- naszymi przeciwnikami są głównie żołnierze AI, w nielicznych przypadkach inni gracze
- wszelkie decyzje organizatorów / moderatorów rozgrywki są ostateczne i bezdyskusyjne
Jeśli kogoś z Was zainteresuje ta inicjatywa i powyższe warunki nie stanowią dla niego problemu - zapraszam! Czekamy na zgłoszenie, każda osoba otrzyma przydział do konkretnej sekcji i dowódcę, który pokieruje jego dalszą karierą w mundurze :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na Dreide!
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: SaS TrooP »

Jak się w końcu przełamię psychicznie po ostatniej wpadce to pograłbym z wami. Oczywiście nie od razu w Dreide, bo zaufanie to podstawa. I fajnie, że polakami się gra i bez ACE. Oczywiście uwielbiam ACE, ale z bronią Vilasa powstają wtedy rzeczy.
MaxiKaaz
Posty: 36
Rejestracja: 26 lutego 2009, 20:15
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: MaxiKaaz »

SaS TrooP pisze:Jak się w końcu przełamię psychicznie po ostatniej wpadce to pograłbym z wami.
Czy ja o czymś nie wiem...?
Pytam jako współorganizator :)

Shelton - skoro już postanowione, że będzie to kampania "otwarta" - może reaktywacja Pana J. ?
Awatar użytkownika
shelton
Posty: 179
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:47
ID Steam: sheltonpol
Numer GG: 1986662
ID gracza: 1
Lokalizacja: Watford
Kontakt:

Re: Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: shelton »

Każdy startuje z carte blanche.

Pan J. jest wyjątkiem, bo miał więcej, niż jedną szansę na rehabilitację w Kampanii Uhao.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: SaS TrooP »

MaxiKaaz pisze:
SaS TrooP pisze:Jak się w końcu przełamię psychicznie po ostatniej wpadce to pograłbym z wami.
Czy ja o czymś nie wiem...?
Pytam jako współorganizator :)

Shelton - skoro już postanowione, że będzie to kampania "otwarta" - może reaktywacja Pana J. ?
No generalnie nie pograłem, bo nie zassałem jednego czy tam dwóch addonów. Pozatym miałem wadliwe klucze, co w końcu zablokowały mnie na serwerze -.-
Mam teraz CFOGPaczkę (ok. 1GB) i czy to jest wszystko na czym gracie? (+ ACE)
Choć nie wiem czy po tym jak się zlamiłem jeszcze się pojawię :|
MaxiKaaz
Posty: 36
Rejestracja: 26 lutego 2009, 20:15
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: MaxiKaaz »

Dokładną informacje na temat paczki niezbędnej do "DREIDE Crisis" masz w niecoDzienniku, link w pierwszym poście.

Shelton już napisał o "czystej karcie " dla każdego, więcej dodawać nie trzeba. Każdego zapraszamy z przyjemnością, to gra w większym gronie jest całą atrakcją.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: SaS TrooP »

Tzn. na addony mam link, ale resetuje mi połaczenie. Spróbuję jutro.
A kiedyś gadałem z bodajże Chewiem (dobrze odmieniam?) i mówił, że na Uhao (a więc teraz Dreide) nie pogram bez paru gier piątkowyych, z CFOGiem.
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: Forrestal »

SaS TrooP pisze:Tzn. na addony mam link, ale resetuje mi połaczenie. Spróbuję jutro.
Jesli sciagasz z 8bz.pl to poczekaj chwile. Serwer zlapal przeciazenie i nie odpowiada na wszystko. Pracuje nad tym.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: Forrestal »

Juz wszystko powinno banglac z paczka addonow :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: SaS TrooP »

Pobiera się, ale całe 25kb/s :mrgreen:
Możecie ew. wrzucić to na inny server? Tzn. pobiorę, ale ludzie z wolniejszym netem mają problem.
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Dynamiczna Kampania Online: DREIDE Crisis

Post autor: Dawidson »

Tak policzyłem pi x oko 2GB, płyt DVD nie sprzedajecie z tą zawartością? Wygodniej i szybciej dla mnie by było kupić nośnik jak tyle tego ssać.
Obrazek
RIDER
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cooperative”