Mój coop pack (5 misji) z addonami

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Która z misji podobała Ci się najbardziej?

Czerwony Sztorm
4
100%
Dzień drugi
0
Brak głosów
Operation Messiah
0
Brak głosów
Eliminator
0
Brak głosów
Lisy Pustyni
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 4

eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Mój coop pack (5 misji) z addonami

Post autor: eJay »

Witam

Od jakiegoś czasu pracowałem na misyjkami coop dla mniejszej ilości graczy - taka odskocznia od Evo :) Podsyłam więc wam to co mi się udało skonstruować. Mije może nie są z pierwszej ligi (jestem początkującym missionmakerem), ale razem ze znajomymi grało mi się całkiem fajnie :) Misje są różnorodne, i z respawnem i bez, trudne i łatwe, stealth i typowo szturmowe :)

Ale po kolei :)

***Misja nr 1***

co@6 Czerwony Sztorm

Fabuła: Vozdushno-Desantnye Voyska czerwonych zostały wysłane na szeroko zakrojoną misję dywersyjną za linię frontu. Z kilkunastu wysłanych na misję Mi-24, większość została zestrzelona. Twój oddział znajduje się w ostatnim ocalałym Mi-24 i wszyscy są zdecydowani o kontynuowaniu misji wiedząc, że powrót śmigłowcem może być jeszcze groźniejszy. Twoim celem po udanym desancie będzie zniszczenie nieprzyjacielskiego FARPa nagłym atakiem. Dotarcie do celu nie będzie proste, konieczność przekroczenia bardzo ruchliwej drogi i ominięcie okolicznych patrolów nie napawa optymizmem. Po dotarciu do celu należy zniszczyć znajdujące się na FARPie śmigłowce, ciężarówki z paliwem oraz skrzynie z amunicją. Wcześniej jednak wylądujesz przy punkcie obserwacyjnym na górze Monte Liberacion. Tam będziesz miał okazję dozbroić się przed misją.

Wymagane addony:

RHS Marines&VDV+Weapons - ftp://ftp.armedassault.info/armad/addon ... v.2.00.rar

RHS Hind - ftp://www.armedassault.info/armad/addon ... d_v1.0.rar


***Misja nr 2***

co@6 Dzień Drugi

Fabuła: Po Czerwonym Sztormie Amerykanie momentalnie zabezpieczyli teren w dolinie. Obstawili wszystkie najważniejsza przejścia, szczególnie w okolicy Bagango. Po zasłużonym śnie musicie ewakuować się z obszaru ruin. Jedyną nadzieją jest dotarcie do Benomy - głównego punktu ewakuacyjnego Rosjan w tej części wyspy. Wasz oddział jest niemal pozbawiony dodatkowych zasobów amunicji, musicie działać na własną rękę. W chatce nieopodal miasta znajduje się centrum komunikacyjne. Być może znajdziecie tam pewniejszy środek transportu. Przeczytaj zawartość notatek.

Wymagane addony:

RHS Marines&VDV+Weapons - ftp://ftp.armedassault.info/armad/addon ... v.2.00.rar


***Misja nr 3***

co@8 Operation MESSIAH

Fabuła: Wyładowaliśmy Cię na północnym wybrzeżu Sahrani razem z dwoma innymi zespołami. Twoje pierwsze zadanie polega na zlikwidowaniu wszystkich patroli na terenie mostu. Główna baza jest pełna narwańców, więc miej na uwadze, że mogą usłyszeć strzały i wjechać z kontratakiem. Postaramy się wysłać odpowiednie posiłki. Następne kroki skieruje do małej wsi Mataredo. Zniszcz tam wszystko! Znajdź pojazd i przedostań się do głównej bazy. Jeśli jednostki z pozostałych oddziałów przeżyły, pomogą Ci.

Wymagane addony:

RHS Marines&VDV+Weapons - ftp://ftp.armedassault.info/armad/addon ... v.2.00.rar

***Misja nr 4***

co8 Eliminator

Fabuła: Twoim zadaniem jest oczyszczenie dwóch miast: Cayo i Dolores. Strzegą ich spore zastępy wrogów. W centrum być może znajduje się kilka UAZów patrolowych.

Wymagane addony:

brak


***Misja nr 5***

co@6 Lisy Pustyni

Fabuła: Trwa lokalna wojna między Sahrani, a Malden. Społeczność międzynarodowa nie angażuje się aktywnie w konflikt poza doradztwem wojskowym i szkoleniem Armii Księstwa Malden. Armia Malden wkrótce ma przeprowadzić zakrojoną na szeroką skalę inwazję na Sahrani jest jednak jeden problem... Z braku zasobów przeprowadzi inwazję bezpośrednio na Sahrani z pominięciem malutkiej wyludnionej wyspy Rahmadi. Tymczasem siły SLA ufortyfikowały wyspę i umieściły na niej baterię dział artyleryjskich D-30, te działa stanowią poważne zagrożenie dla skromnych sił inwazyjnych. W związku z tym za cichym przyzwoleniem NATO na Rahmadi zostaje wysłany oddział komandosów GROMu.

Wymagane addony:

PKW GROM by YaCiek - http://arma-zone.pl/download/Addony/PKW_Addons.rar

---------------------------------------------------------------------------

Misje nie muszą działać dokładnie tak jakbym chciał. Spowodowane jest to tym, iż testy odbywały się na serwerach lokalnych. Nie znam problemów uwidaczniających się na serwerach dedykowanych/pod linuxem. Jeżeli znajdziecie jakiekolwiek błędy, braki w optymalizacji piszcie na adres [email protected].

LINK DO PACZKI


życzę miłej zabawy 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cooperative”