Mirage o... ?

Moderatorzy: eJay, OFman, Inkwizytor

Dario
Posty: 162
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:08
ID Steam:
Numer GG: 3830261
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Mirage o... ?

Post autor: Dario »

zabix pisze:Jak w pierwszym poście, chciałbym się dowiedzieć co ma na myśli Mirage, cóż to za komunistyczna organizacja?
Chyba ta:
http://www.kmp1917.go.pl/
Obrazek
:weteran
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mirage o... ?

Post autor: itan »

OMG WTF. Ludzie co tu sie kura dzieje?!
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mirage o... ?

Post autor: Mirage »

zabix pisze:Myślę, że możemy na tym zakończyć Yaciek trafił w sedno.
Sam nie umiałeś to sięgnąłeś po posiłki kogoś bardziej kompetentnego... Zrozumiałe.

Co do postu Yaćka - w swoim "tekscie" nigdzie nie napisałem o jakim serwisie mówie, kto go prowadzi, kto nim zarządza. To, że zaregowałeś tylko świadczy o tym, że w moim tekscie jest wiele prawdy. Gdyby jej nie było - olałbyś to. Ale zapewne do Waszej ekipy z wielkim płaczem i żalem przyleciał zabix, z prośbą o jak najszybszą reakcje. Sam doskonale wie, że nikt go tutaj nie "lubi", nie cieszy się tutaj zbyt dużym autorytetem, dlatego szukał pomocy, kogoś kto będzie potrafił sklecić kilka konkretnych zdań, aby spróbować mi dopiec.

A skoro już tak bardzo czepiasz się "komuny", to wydawało mi się, że do tego "określenia" już zdążyliście się przyzwyczaić. Z tego co wiem, pojawiło się już dawno temu, jeszcze za czasów kiedy sam pisałem u Was newsy. Dlatego nie rób ze mnie prekursora tego stwierdzenia, ponieważ wiele osób sądzi podobnie. A to, że moim zadaniem było napisanie "Jak trafiłem do AZPL?", postanowiłem nie ściemniać i wymyśleć idiotycznych historyjek, tylko napisałem prawdę. Bo sam doskonale pamiętasz i wiesz jak wyglądało moje odejście z Waszego serwisu.
itan pisze:OMG WTF. Ludzie co tu sie kura dzieje?!
Jak chcesz wyjaśnień to odezwij się na priv ;).
Awatar użytkownika
zabix
Posty: 227
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 21:34
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mirage o... ?

Post autor: zabix »

Mirage pisze: Co do postu Yaćka - w swoim "tekscie" nigdzie nie napisałem o jakim serwisie mówie, kto go prowadzi, kto nim zarządza. To, że zaregowałeś tylko świadczy o tym, że w moim tekscie jest wiele prawdy. Gdyby jej nie było - olałbyś to. Ale zapewne do Waszej ekipy z wielkim płaczem i żalem przyleciał zabix, z prośbą o jak najszybszą reakcje. Sam doskonale wie, że nikt go tutaj nie "lubi", nie cieszy się tutaj zbyt dużym autorytetem, dlatego szukał pomocy, kogoś kto będzie potrafił sklecić kilka konkretnych zdań, aby spróbować mi dopiec.

lol puknij się w łeb, to tylko moja własna inicjatywa, każdą aferę robie sam
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2007, 22:07 przez zabix, łącznie zmieniany 2 razy.
Chcesz zobaczyć zabixa?: http://uploader.pl/?d=E3E06F081

Dlaczego muszę się zniżać do poziomu
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Mirage o... ?

Post autor: kondor »

Mirage pisze:(...) w swoim "tekscie" nigdzie nie napisałem o jakim serwisie mówie, kto go prowadzi, kto nim zarządza. To, że zaregowałeś tylko świadczy o tym, że w moim tekscie jest wiele prawdy. Gdyby jej nie było - olałbyś to. (...)
nie wiem o co Wam tam poszło, ale nie rzucaj nielogicznych stwierdzen skutkiem czego spor konczy sie wyzwiskami a nie merytoryczną dyskusją. To o jakim serwisie piszesz mozna bylo sie nietrudno domyslec, a powodem wzburzenia w tego typu sytuacjach jest najczesciej fakt nieprawdziwego przedstawienia styuacji. -troche to przypomina wystapienie Leppera, ktory sie tylko pytał, ale nikogo nie oskarżał
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mirage o... ?

Post autor: Mirage »

kondor pisze:To o jakim serwisie piszesz mozna bylo sie nietrudno domyslec, a powodem wzburzenia w tego typu sytuacjach jest najczesciej fakt nieprawdziwego przedstawienia styuacji.
Tak, pokaż mi w tym tekscie co jest nieprawdziwe, albo co może być nieprawdziwe. Zwykły tekst o tym, jak przeszedłem z tamtego serwisu, do AZPL.
Dario
Posty: 162
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:08
ID Steam:
Numer GG: 3830261
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Mirage o... ?

Post autor: Dario »

Zabix pisze: lol puknij się w łeb to tylko moja własna inicjatywa, każdą aferę robie sam
Po prostu żal .... Robiąc afery, robisz z siebie pośmiewisko.
Obrazek
:weteran
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Mirage o... ?

Post autor: kondor »

Mirage, wyjasnię to bardziej formalnie: Napisalem, że Twoje wnioskowanie jest niepoprawne. -Nie można twierdzić, że argumentem, iz te wywody są prawdziwe, jest wzburzenie ekipy na te wywody. Powody wzburzenia mogą być różne i zazwyczaj wzburzenie nastepuje, gdy takie wywody są pomówieniami.
To tak jakbys z tego, że Wisła jest najdluzsza rzeką Polski wnioskowal, ze Warszawa jest stolicą Polski. Abstrahując od prawdziwosci Twoich pierwotnych wywodów o komunistycznych charakterze jakiegos nieznanego serwisu (ktorego defacto duzo osób skojarzyło, a przede wszystkim jego ekipa, ktora prawdopodobnie byla swiadoma Twojej niechęci do niej), takiej zależności po prostu nie ma.
koniec.
Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia serwisu ArmA2.pl”