Nowa odsłona ArmA-Zone.pl AKTUALIZACJA!

Moderatorzy: eJay, OFman, Inkwizytor

Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Nowa odsłona ArmA-Zone.pl AKTUALIZACJA!

Post autor: kondor »

użyłem "słusznej przeglądarki" aby sprawdzić czy wyświetlanie pewnego newsa nie działa tylko może w ff, bo są webmasterzy, którzy nie wiedzą o istnieniu innych przeglądarek, np webmasterzy oficjalnych stron microsoftu
Oscypek
Posty: 8
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 14:35
ID Steam:

Re: Nowa odsłona ArmA-Zone.pl AKTUALIZACJA!

Post autor: Oscypek »

Jest... czytelna i akceptowalna. Że dzieło sztuki to powiedzieć nie mogę. :] Moim zdaniem poprzednie logo było lepsze, świetne, idealne. To jest od niechcenia. Stronie nie jest zła, ale jakaś nijaka. Umieszczenie poszczególnych "boxów" nie przemyślane do końca, gradienty są straszne. Header jeszcze jakoś wygląda, ale... aaeeaaaee... Stopka to nawet taka już żeby było. Box reklamowy wygląda... tak, że aż kliknąłem. Czcionki też takie na 3 w 6 stopniowej skali.

Przykro mi, ale to jest takie se.

Dobrze, że chociaż treść wartościowa. To jest wasz atut. :]
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowa odsłona ArmA-Zone.pl AKTUALIZACJA!

Post autor: Mirage »

Oscypek pisze:Jest... czytelna i akceptowalna. Że dzieło sztuki to powiedzieć nie mogę. :] Moim zdaniem poprzednie logo było lepsze, świetne, idealne. To jest od niechcenia. Stronie nie jest zła, ale jakaś nijaka. Umieszczenie poszczególnych "boxów" nie przemyślane do końca, gradienty są straszne. Header jeszcze jakoś wygląda, ale... aaeeaaaee... Stopka to nawet taka już żeby było. Box reklamowy wygląda... tak, że aż kliknąłem. Czcionki też takie na 3 w 6 stopniowej skali.

Przykro mi, ale to jest takie se.

Dobrze, że chociaż treść wartościowa. To jest wasz atut. :]
To się nazywa konstruktywna krytyka na początku nowego roku :). Dzięki za wypowiedź. Oby takich więcej. Prosiłbym jednak o konkrety, co chciałbyś w serwisie zmienic na lepsze pod względem wyglądu. Co proponujesz? W miarę możliwości postaramy się to zmienić/zmodyfikować, bo przecież stronke nie tworzymy dla siebie, tylko dla Was.
Oscypek
Posty: 8
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 14:35
ID Steam:

Re: Nowa odsłona ArmA-Zone.pl AKTUALIZACJA!

Post autor: Oscypek »

OK, to jedziemy dalej: :mrgreen:
1. Myślę, że ważne wiadomości powinny być na miejscu artykułów lub "na forum", skoro są ważne to chyba ważniejsze niż link do postu zawierającego link do zabawnej strony.
2. W headerze brzydko to wygląda, od spodu obramowane czarne, od boków bezpośrednio są te gradienty (które też są łeee..., tu ładnie wyglądają) - i to logo, śmigłowiec nijako wycięty, i te dwa łuki - poprzednie moim zdaniem było lepsze.
3. I te boxy: Menu, Buttony, SOTW itd. wyglądają tak nijako, ten cień pod nimi to lepiej żeby nie było. Gradient źle wygląda z tą listą wypunktowaną. Myślę, że lepsze były by bez tych strzałeczek, ale po najechaniu mogło być całe podświetlone, coś jak to tylko bez tego kiczowego obramowania (albo tylko u góry i u spodu). No i sam tytuł "Menu" powinien być chyba większy od reszty, może jeszcze pogrubiony? Można by tam dodać kontur postaci - jak to w ArmA przy ładowaniu. I z jakąś kolorystyką.
4. I jeszcze czcionki takie... nie wiem co o nich powiedzieć. Może poeksperymentuj trochę, coś wyjdzie.
5. O i te reklamy - źle to wygląda, nijako. Może by tak, że cały box by był tłem reklamy samej strony, i jak się kliknie gdziekolwiek to przenosi na tą podstronę oprócz tego elementu z AdSense, mógłby być na tym, ale nie wyróżniać się bardziej niż sama reklama strony. Tło z tego boxu natomiast można spróbować zaangażować jako tło ogólne dla strony
6. Aaaa... stopka. :] Może też by dać jakieś tło w klimacie CWR tak, żeby akcja działa się z z prawej, a prawa dać po lewej wyraźiście.

:coffee Moje zdanie
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowa odsłona ArmA-Zone.pl AKTUALIZACJA!

Post autor: OFman »

Dzięki za propozycje jednak wiekszość z tego co wypisałeś to kwestia gustu - jednym się bardzo podoba, innym ani trochę.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia serwisu ArmA2.pl”