[Mody] CSLA3 Phase1 wydane!

http://arma2.pl

Moderatorzy: eJay, OFman, Inkwizytor

Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: [Mody] CSLA3 Phase1 wydane!

Post autor: SaS TrooP »

Z tym skociakiem to nawet nie powiem co było :mrgreen:

Tak zabugowanego pojazdu jeszcze nie widziałem. Daj rozkaz twoim, żeby weszli. Zatrzyma się. To chyba jedyna wersja.
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: [Mody] CSLA3 Phase1 wydane!

Post autor: Rafael3D »

@SaS:
właśnie skończyłem misję. Cała akcja miała miejsce przy JEDNYM budynku - kilku moich AI zostało zabitych, pozostało 4 żywych, ale daliśmy radę... NIE RUSZAJĄC SIĘ Z MIEJSCA :) Zdjąłem M113 i sporo piechoty szturmującej naszą pozycję, po czym przyleciał BH60, który zdjąłem z RPGa. Po chwili zauważyłem jednostki CSLA w mieście i koniec misji, sukces!.
Kilka literówek w opisach (np. "ifght" już w nazwie misji). Mapa przy odprawie: znaczniki (zielone) start, insertion point, itp. totalnie wprowadzają w błąd co do punktu startowego, chwała Ci ze w briefingu dałeś możliwość sprawdzenia rzeczywistego punktu startu.
pozdr.

Czy nie uważacie że SA58v ma odgłos wystrzału taki... płaski, jak szczał z puszki? IMHO powinien być głębszy, bardziej basowy. W końcu to 7,62mm...
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: [Mody] CSLA3 Phase1 wydane!

Post autor: SaS TrooP »

Dzięki za ocenę Rafael :P

Fakt, literówka w nazwie mi umknęła - to DUŻA wpadka ;/. AIki USA mają wolną rękę. Sami reagują i zależy od której strony podejdziesz - reagują inaczej.
A jak wg. ciebie powinienem zmienić Insertion Point? Bo START Point jest chyba logiczny, a Insertion Point to coś a la "miejsce wstawiania". Czyli przybycia w rejon rozpoczęcia misji.

W patchu do misji postaram się poprawić wiele rzeczy.
Faly
Posty: 1
Rejestracja: 16 grudnia 2008, 01:49
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [Mody] CSLA3 Phase1 wydane!

Post autor: Faly »

http://forum.valka.cz/files/og-7.jpg

ufoman: Na tym forum obowiazuja pewne ograniczenia.
Zablokowany

Wróć do „Komentarze do newsów ARMA2.pl”