[ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

http://arma2.pl

Moderatorzy: eJay, OFman, Inkwizytor

Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: kondor »

Gość nie przeskoczył tylko przeszedł nad płotkiem. Ciekawe czy special forcesi będą potrafili pokonać 1,5m parkan (np taki jak w załączniku)
Załączniki
1m_fence.jpg
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: ufoman »

Nie sadze, dotad byla mowa tylko o "malych" przeszkodach. ;)
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: SaS TrooP »

Tu fakt, wspinaj się tak z 30 kilogramami na plecach ;). jestem za małymi murkami, reszta nie.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: kondor »

1. A czy każdy ma 30 kg na plecach?
2. 30 kg to nie tona - dla człowieka który ciągle ćwiczy fizycznie pokonanie takiego muru to nie problem, zwłaszcza, że nie trzeba tego robić siłowo. Poza tym jest w porządku, że taki wojak biega kilometrami z 30kg na plecach, a że raz na pół godziny sobie pokona murek to już nie?
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: SaS TrooP »

Proszę, pokaż siebie biegającego z 30kg na plecach :P

A tak serio, czepiasz się. A aż tak strasznie wielkich możliwości by to nie otworzyło. jedynie w paru miejscach. Pozatym widziałem takie coś tylko w jednej grze (z żołnierzami rzecz jasna). Więc chyba nikt nie narzeka na brak takiej opcji.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: Trance »

Mysle, ze jak zwykle prawda lezy po srodku. Trudno, zeby kolega z kilogramami amunicji na plecach i ciezkim karabinem maszynowym jak ten spiderman skakał po murach. Ale taki komandos z duza sila i wyszkoleniem powinien takie murki pokonywac w ramach treningow, a co dopiero w warunkach bojowych. Takze w zaleznosci od uzbrojenia powinna byc mozliwosc skakania po murach lub tez nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: SaS TrooP »

O, i to jest złoty środek! Niestety zapewne nie zostanie wprowadzony. Na pewno nie :cry:.

BTW, ciekawą ideą byłaby linka. No wiecie, wystrzeliwujesz/zaczepiasz i się wspinasz. Mniej męczy i extra wygląda.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: Trance »

Przydałoby sie w ArmA2 troche nowych animacji takich grywalnych, a nie tylko statycznych, szczegolnie duzo mozna by u komandosow wlasnie zaaplikowac. M.in. wlasnie wspinaczka po wystrzelonej linie, wspinanie na jakies wieksze murki itd. No, ale ArmA to nie symulato ninja i nie koncert życzeń, pozostaje miec nadzieje, ze powstanie mod o podobnych wlasciwosciach.
Obrazek
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: SiD »

A ja podszedłbym do tego tak, że jeżeli jest ktoś, kto podstawi rękę, to wówczas można z siłą dwóch pokonać murek.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: kondor »

SaS TrooP pisze:Proszę, pokaż siebie biegającego z 30kg na plecach :P
czytaj ze zrozumieniem (zauważyłeś "?" na końcu zdania?). Bo to Ty zakładasz wielki trud dźwigania 30kg, ale nie masz zapewne nic przeciwko bieganiu z tym balastem(, a przynajmniej nie wyczytałem, żebyś był temu przeciwny).
SaS TrooP pisze: A tak serio, czepiasz się. A aż tak strasznie wielkich możliwości by to nie otworzyło. jedynie w paru miejscach.
To błędne koło, bo wyspy są tworzone tak, aby nie było zamkniętych ogrodzeń - zawsze się gdzieś zostawia sztuczną dziurę, bo wiadomo, że w armie nie da się pokonywać przeszkód. A skoro nie ma wysp z zamkniętymi ogrodzeniami, to po co tworzyć takie właściwości?
Wyjrzyj za okno, popatrz jak wyglądają podwórka, otoczenia hurtowni itp - tam nie ma armowych dziur, ani wiecznie otwartych furtek. Gdyby zrobić wyspe realistycznie przedstawiającą jakieś typowe miasteczko, to pewnie (przy obecnych właściwościach army) niedostępne byłoby z 60% miasta.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: [ArmA 2] Nowy zwiastun ArmA II w wersji HD!

Post autor: SaS TrooP »

czytaj ze zrozumieniem (zauważyłeś "?" na końcu zdania?). Bo to Ty zakładasz wielki trud dźwigania 30kg, ale nie masz zapewne nic przeciwko bieganiu z tym balastem(, a przynajmniej nie wyczytałem, żebyś był temu przeciwny).
Niby tak, ale bieganie nie męczy aż tak jak wspinaczka. No, chyba, że biegniemy pod górkę ;). Ja tam za ideą podstawiania rąk też jestem ,ale niestety - możemy tylko pomarzyć...
To błędne koło, bo wyspy są tworzone tak, aby nie było zamkniętych ogrodzeń - zawsze się gdzieś zostawia sztuczną dziurę, bo wiadomo, że w armie nie da się pokonywać przeszkód. A skoro nie ma wysp z zamkniętymi ogrodzeniami, to po co tworzyć takie właściwości?
Wyjrzyj za okno, popatrz jak wyglądają podwórka, otoczenia hurtowni itp - tam nie ma armowych dziur, ani wiecznie otwartych furtek. Gdyby zrobić wyspe realistycznie przedstawiającą jakieś typowe miasteczko, to pewnie (przy obecnych właściwościach army) niedostępne byłoby z 60% miasta.
Dlatego wspinanie się załatwiłoby sprawę. Aczkolwiek waga sprzętu załatwiłaby wspinanie. pozostaje pistolet i ręka kolegi. Niestety, jak pisałem, ni ma szans...
Zablokowany

Wróć do „Komentarze do newsów ARMA2.pl”