Steam - usunięcie gry z konta

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
karol89
Posty: 2
Rejestracja: 01 stycznia 2015, 16:20
ID Steam:

Steam - usunięcie gry z konta

Post autor: karol89 »

Witam sorry że zakładam nowy wątek ale nie mogłem znaleźć tematu o steam , mam takie pytanie jak usunąć grę z steam'a da się to jakoś zrobić ? proszę o pomoc

Pozdrawiam Karol
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Steam - usunięcie gry z konta

Post autor: Slawek »

Niestety, raczej nie ma takiej możliwości. Klucz gry jest przypisany do konta.
Chodzą plotki, że niby można pisać do supportu Steam o rezygnacje z licencji danej gry (trwale), że usługa jest płatna, ale nikt tego nie potwierdził i nie opisał całej procedury.
Można ukryć gry w bibliotece. Przy zmianie kategorii można zaznaczyć "ukryj tą grę w mojej bibliotece"

edit:
Steam w końcu pozwala na całkowite usunięcie gry z biblioteki użytkownika. By usunąć niechcianą grę wystarczy wybrać ją w bibliotece, przejść do opcji Pomoc techniczna po prawej stronie, a następnie kliknąć na „Chcę na stałe usunąć tę grę z mojego konta”.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
karol89
Posty: 2
Rejestracja: 01 stycznia 2015, 16:20
ID Steam:

Re: Steam - usunięcie gry z konta

Post autor: karol89 »

a jak bym chciał kupić jeszcze raz arme 3 to nie bedzie chyba zadnego problemu ? bo dostałem bana
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Steam - usunięcie gry z konta

Post autor: Slawek »

Dostałeś bana na jakimś serwerze, bana BEC czy global bana na wszystkie serwery z BattlEye?
Jeśli dostałeś "globala" a BattlEye Anti-Cheat Engine wykrył coś w pamięci kompa, to radzę zrobić reinstal systemu, założyć nowe konto Steam i kupić nową grę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”