Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

Desperat
Posty: 93
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:15
ID Steam:
Numer GG: 5997674
ID gracza: 0
Lokalizacja: Polska / Kielce

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: Desperat »

Peyot pisze:
Desperat pisze: Takie sluchawki ... , nie wypowiem sie o ich wygladzie , bo dostane bana . Pewnie wygladasz SWIETNIE :violent .

:] Stary jak byś nie wiedział to pragnę Cię uświadomić, że słuchawki mają dobrze grać nie -"wyglądać SWIETNIE" :D
Nowsze przeważnie znaczy lepsze wiem z doświadczenia :] a zamiana live 5.1 na X-Fi jest tego przykładem :]
Pzdr


Moze i te X-Fi jest dobre , nawet bardzo , ale cena nie jest korzystna .

Ale jednak SB Audigy 2 nie dzialal " przynajmniej " mi tak jak nalezy .

Co do wygladu sluchawek , to trzeba miec " image " . Widac Ty go nie masz :P
Użytkownik zbanowany do dnia 14.12.2007

Obrazek
Awatar użytkownika
Gelu
Posty: 51
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 23:46
ID Steam:
Lokalizacja: Socho/Wawa

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: Gelu »

Desperat pisze: Co do wygladu sluchawek , to trzeba miec " image " . Widac Ty go nie masz :P


Z każdym kolejnym postem tego Pana coraz szerzej otwieram oczy ze zdumienia 8O :roll:
Jak na kogoś, kto "...nie ma klawiatury ani myszki...", to strasznie zdolny jest... :lol:

Co do wyglądu słuchawek...gdybym chciał dobrze wyglądać siedząc przed kompem i np: grając, to bym się ubrał w surdut, a na głowę wsadził melonik, a nie słuchawki :]
Słuchawki mają przede wszystkim GRAĆ...

...imydż...buahahahahaaa :lol: no rozwalił mnie... :lol:
Obrazek Obrazek
Desperat
Posty: 93
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:15
ID Steam:
Numer GG: 5997674
ID gracza: 0
Lokalizacja: Polska / Kielce

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: Desperat »

Gelu pisze:
Desperat pisze: Co do wygladu sluchawek , to trzeba miec " image " . Widac Ty go nie masz :P


Z każdym kolejnym postem tego Pana coraz szerzej otwieram oczy ze zdumienia 8O :roll:
Jak na kogoś, kto "...nie ma klawiatury ani myszki...", to strasznie zdolny jest... :lol:

Co do wyglądu słuchawek...gdybym chciał dobrze wyglądać siedząc przed kompem i np: grając, to bym się ubrał w surdut, a na głowę wsadził melonik, a nie słuchawki :]
Słuchawki mają przede wszystkim GRAĆ...

...imydż...buahahahahaaa :lol: no rozwalił mnie... :lol:


Pisalem , ze nie mam internetu . Chodze do kawiarenki .

Surdut , ani melonik , nie pomoze Ci przy takich sluchawkach .

" imydż " , nie ogranicza sie jedynie do kompa . Skoro go nie masz , pewnie też ubierasz sie w dyskontach , lub na używkach .
Użytkownik zbanowany do dnia 14.12.2007

Obrazek
Peyot
Posty: 71
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 19:35
ID Steam:

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: Peyot »

Desperat pisze: " imydż " , nie ogranicza sie jedynie do kompa . Skoro go nie masz , pewnie też ubierasz sie w dyskontach , lub na używkach .

Na używkach to Ty chyba wypisujesz takie bzdury. Weź wytrzeźwiej albo dorośnij bo coś mi się zdaje że Twój wizerunek czy jak wolisz IMAGE :lol: to kolorowe kredki w tornistrze z odblaskami i szkolny mundurek. :)

sry za offtop ale nie wytrzymałem
Obrazek
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: Forrestal »

Panowie! Spokojniej :violent
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Desperat
Posty: 93
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:15
ID Steam:
Numer GG: 5997674
ID gracza: 0
Lokalizacja: Polska / Kielce

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: Desperat »

Peyot pisze:
Desperat pisze: " imydż " , nie ogranicza sie jedynie do kompa . Skoro go nie masz , pewnie też ubierasz sie w dyskontach , lub na używkach .

Na używkach to Ty chyba wypisujesz takie bzdury. Weź wytrzeźwiej albo dorośnij bo coś mi się zdaje że Twój wizerunek czy jak wolisz IMAGE :lol: to kolorowe kredki w tornistrze z odblaskami i szkolny mundurek. :)

sry za offtop ale nie wytrzymałem


Jestes w temacie widac :) .

Forrestal , po prostu to jest moja opinia . Sluchawki wybrane przez Peyot'a , przypominaja sandaly przyczepione do uszu .
Użytkownik zbanowany do dnia 14.12.2007

Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: ufoman »

Desperat, jestes az tak ograniczony? Chodzisz po miescie i tylko wytykasz: "ach, ale ma gowniana czapke, zupelnie nie pasuje do jego skarpet"? W biedniejszej dzielnicy to pewnie masz raj!

Sluchawki sluza do SLUCHANIA, a nie zeby k... dobrze wygladac. Co Ty? Masz lusterka w tej kafejce wokol siebie, ze tak Ci na tym zalezy? Jak bedziesz mial kompa w domu to pewnie zwariujesz. Bo zaraz ktos wejdzie do pokoju i zobaczy, ze w krotkich spodenkach jestes...

Sorry za OT, ale takiej glupoty przepuscic bez komentarza sie nie da.
Awatar użytkownika
Gelu
Posty: 51
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 23:46
ID Steam:
Lokalizacja: Socho/Wawa

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: Gelu »

Nie wiem Ufo czy nie byłeś za ostry, a tym samym, czy nie naraziłeś się na falę krytyki Twojego "image" ze strony naszego nowego kolegi...ja byłem o przynajmniej połowę łagodniejszy w ocenie jego "teorii", a zostałem zmieszany z plebsem :roll:
Lepiej uważać, bo zdolność dedukcji człowiek ma wręcz porażającą... :lol:

Kolego Desperat - zapraszam Cię do Socho, mam tu taki swój mały bajzel i m.in. także kawiarenkę internetową...obiecuję Ci dostęp do netu na cały dzień i to na moim najlepszym kompie...a przy okazji chętnie poruszę przy filiżance dobrej kawy temat wspomnianego przez Ciebie wizerunku...przepraszam - IMAGE...to tak takie TRENDY i brzmi tak COOL... :party
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: klamacz »

ok. jeszcze jeden post w tym flamewarze i posty skasuje a najbardziej agresywnych userow poczestuje ostrzezeniem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: Koval »

Ja chcę ja ja ja ja!

Ufoman - ta przypadłość nazywana jest potocznie 'metroseksualność' ;D

Gelu - nie mówi się trendy, ani cool. Teraz 'na topie' jest 'jazzy'. Wiem coś o tym ;)

Wybacz klamacz, musiałem :lol:
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
Desperat
Posty: 93
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:15
ID Steam:
Numer GG: 5997674
ID gracza: 0
Lokalizacja: Polska / Kielce

Re: Słuchawki – 5.1 czy dobre stereo

Post autor: Desperat »

ufoman pisze: Desperat, jestes az tak ograniczony? Chodzisz po miescie i tylko wytykasz: "ach, ale ma gowniana czapke, zupelnie nie pasuje do jego skarpet"? W biedniejszej dzielnicy to pewnie masz raj!

ad.1
No ba , na glos tego nie mowie . Ale i tak widze , kto jak sie ubiera ... Moze to przez to przez te " pewexy " z dziecinstwa ? Mozesz sobie pisac , ze jestem ograniczony . Po prostu pisze , co mysle .

Sluchawki sluza do SLUCHANIA, a nie zeby k... dobrze wygladac. Co Ty? Masz lusterka w tej kafejce wokol siebie, ze tak Ci na tym zalezy? Jak bedziesz mial kompa w domu to pewnie zwariujesz. Bo zaraz ktos wejdzie do pokoju i zobaczy, ze w krotkich spodenkach jestes...

ad.2
Mam kompa w domu . W kafejce nie ma luster , ale za to widze swoje odbice na kineskopach ekranow . Rzadko kto wchodzi do mojego pokoju , a jesli juz , to jestem na to przygotowany , tak jak moj pokoj . Moze dam Ci jego foty , bedziesz wtedy wiedzial co to " image " .

Sorry za OT, ale takiej glupoty przepuscic bez komentarza sie nie da.


odnosnie 5.1

5.1 , czyli surround ( dzwiek przestrzenny ) . Jak sama nazwa wskazuje . Zadne sluchawki ( w stylu sandalow a'la Peyot ) , nie oddadza natury 5.1 . Mozecie sobie zrobic doswiadczenie , rozstawic 5 glosnikow na jednej lini , albo jak do 5.1 przystalo -> wokol siebie , 1 central - subwoofer - 2 front - 2 rear . Wtedy slychac roznice . Kazdy glosnik odpowiadajacy za swoja strefe , odpowiednio rozstawiony , bedzie najlepiej oddawal / symulowas dzwiek przestrzenny . Latwo tez to zauwazyc , obracajac sie jakas postacia grze ( np. fps ) . Najpier odpowiednio beda graly central , wraz z frontami , po odwoceniu postaci , role ta przejma rear'y z subwooferem , przy lekkim wzmocnieniu centrala . Nie wiem , czy jesli wam pisze , ze jest 5 glosnikow ( 5 / 5 w sluchawkach ) to od razu ma to byc surround ? Surround zalezy od rozmieszczenia glosnikow , a nie od ich ilosci . Nawet na 2.1 , mozna to miec . Szkoda wiecej pisac .

starczy tego pisania w czerwonym kolorze oraz starczy tego image'owania. Otrzymujesz ostrzeżenie. Klamacz
Użytkownik zbanowany do dnia 14.12.2007

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”