MilSite.pl - Forum fotografii militarnej

Miltaria, historia, wojskowość, sprzęt, ciekawostki

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

MilSite.pl - Forum fotografii militarnej

Post autor: Tenk »

Cześć panowie. Tak to znowu ja i znowu będę się chwalił i zachęcał. O co chodzi? Już wyjaśniam. Jakiś czas temu zrodził się pomysł, aby założyć polskie forum ze zdjęciami sprzętu wojskowego i militarii. Jest kilka naprawdę dużych zagranicznych for o tej tematyce jednak żadnego w Polsce. Są oczywiście tematy ze zdjęciami na formach militarnych, ale zdjęcia są tam często kiepskiej jakości lub linki do nich wygasają po jakimś czasie.

Moja lub nasza idea (bo pomaga mi kilku chłopaków z COSA) jest inna. Wszystkie zdjęcia publikowane na forum muszą być zamieszczone na hostingu forum (na którym mamy w tej chwili 25gb miejsca) lub na innym sprawdzonym i zatwierdzonym przez administrację (np. addfoto.za.pl , DropBox lub Google Drive). Dzięki temu nasze zdjęcia nigdy nie wygasną i zawsze będą dostępne.

Forum jest świeżutkie bo wystartowało wczoraj o 21.00 ale już znajdziecie tam 180mb świetnych fotek, zachęcam do zwiększania ten liczby.

Jeżeli są tutaj wielbiciele dobrych zdjęć to zapraszam na forum http://www.milsite.pl/forum do pogadania i do pooglądania ;)

Pozdrawiam
Tenk

-----update-----
z braku czasu zawiesiłem projekt, może kiedyś...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Militarium”