"Hard Kick" w gazowych karabinach ASG

Miltaria, historia, wojskowość, sprzęt, ciekawostki

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

"Hard Kick" w gazowych karabinach ASG

Post autor: ProteziakSaSPL »

Chcę zakupić sobie karabin air soft (gazowy). Bardzo ciekawi mnie ten system "hard kick" (symuluje odrzut broni). Jakiegoś wprawnego airsoftowca proszę o opisanie tego systemu (tak po krótce, jak dla zielonego) i napisanie jakie są jego wady i zalety.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: "Hard Kick" w gazowych karabinach ASG

Post autor: mant3z »

Doznania oszałamiające ale jest pełno ale.
Ciągle trzeba czyścić, ciagle trzeba smarować i tylko kupować markowe naboje co2 czy nawet gaz, zależy od magów.
Magi też najlepiej od producenta lub z najwyższej półki. Problem z HU w większości przypadków, różne marki ale praktycznie w każdej cuda się dzieją jak dużo strzelasz. Precki i tak trzeba wstawiać.
Bez 2500~3000PLN na koncie nie ma co podchodzić.

No ale za to jak już zaczniesz strzelać to zapominasz o wszystkich ALE i tym, że hobby wpierdzieliło 3k z konta :ohno

Osobiście nie posiadam, w ostatniej chwili się opamiętałem. Mój kolega ma w ekipie więc na bierząco znamy jego problemy.
Warto kupić jako drugą, trzecią replikę przeznaczoną do gier milsimowych bo na jebanki się nie nadaje.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Pit
Posty: 698
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 13:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: "Hard Kick" w gazowych karabinach ASG

Post autor: Pit »

Z grubsza, potwierdzam o czym pisze mant3z.
Posiadam M4 CQB firmy WE.

Używam jej jako alternatywy na krótkie milsimy.
Kiedy temperatura spada poniżej 17 stopni (nawet latem w nocy) to robi się problem.
Odradzam jako pierwszą lub główną replikę.

W "normalnych" warunkach z repliki strzela się cudnie, odrzutu i dymek wylatujący z lufy oraz zamka tworzy zawsze banan na osobach je próbujących. Miałem ją na ostatnim Romanovie i niektórzy z tego forum mogli sobie ją obejrzeć i postrzelać.
Rozkładanie, czyszczenie to bajka - trzy lub cztery elementy do przesmarowania. Choć przyznaje, że replika gazowa nie lubi się z brudasami i wtedy strzela fochy.
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
:weteran :8bz :cfog
"Don't forget nothing" - MJR ROBERT ROGERS, 1759
ODPOWIEDZ

Wróć do „Militarium”