ACU i inne kamuflaze

Miltaria, historia, wojskowość, sprzęt, ciekawostki

Moderator: Inkwizytor

Geno
Posty: 6
Rejestracja: 04 października 2007, 08:18
ID Steam:
ID gracza: 0

ACU i inne kamuflaze

Post autor: Geno »

mant3z pisze:
Jedyne co mi się nie podoba to mundury strony rosyjskiej... jeżeli takie były naprawdę to powinni zastrzelić projektanta :mrgreen:

.
To nie są mundury, druga rzecz nie mają być ładne a skuteczne. ACU jest ładny i tyle jego zalet.
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: Radeon »

ACU ładny? :lol: Buahahaa... Nie tylko brzydki, ale i o kant dupy można go rozbić. :hapy
Obrazek
Geno
Posty: 6
Rejestracja: 04 października 2007, 08:18
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: Geno »

Radeon pisze:ACU ładny? :lol: Buahahaa... Nie tylko brzydki, ale i o kant dupy można go rozbić. :hapy
Czy to,że Tobie się nie podoba z automatu dzieki Twojemu swoistemu ex cathedra czyni go brzydkim?
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: mant3z »

...hmm, to już nie wolno mieć swojej opinii? Również twierdzę że ACU to najgorszy kamuflaż i nie nadaje się do niczego.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Geno
Posty: 6
Rejestracja: 04 października 2007, 08:18
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: Geno »

mant3z pisze:...hmm, to już nie wolno mieć swojej opinii? Również twierdzę że ACU to najgorszy kamuflaż i nie nadaje się do niczego.
Jeśli chodzi o ACU to posiadanie własnej opinii jest jak najbardziej wskazane, natomiast wysmiewanie się z opinii innych w zakresie wyłącznie gustu tj wartości niemożliwych do zmierzenia jest objawem zdziecinnienia.

W kwestii maskałatu KLMK to posiadać opinię oczywiście można, choć opinia o zastrzeleniu projektanta jest oczywiście błędna bo przydatność KLMK została potwierdzona w wielu konfliktach. Inna rzecz,że Bohemia dość luźno podchodzi do kwestii umundurowania, moim zdaniem zwykli żołnierze nie powinni nosić KLMK.
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: Radeon »

Geno pisze: Jeśli chodzi o ACU to posiadanie własnej opinii jest jak najbardziej wskazane, natomiast wysmiewanie się z opinii innych w zakresie wyłącznie gustu tj wartości niemożliwych do zmierzenia jest objawem zdziecinnienia.
Wskaż mi proszę, gdzie ja się tu wyśmiewam z czyjejś opinii, hm? Uwierz mi, że gdybym chciał kogoś wyśmiać napisałbym to w zupełnie inny sposób, a to, że moja reakcja na słowo o kamuflażu ACU jest taka, a nie inna nie jest już moją winą. Jedyne osoby, które mogłem wyśmiać, byli chyba tylko i wyłącznie projektanci tego „czegoś”. :?
Obrazek
Geno
Posty: 6
Rejestracja: 04 października 2007, 08:18
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: Geno »

Radeon pisze:
Geno pisze: Jeśli chodzi o ACU to posiadanie własnej opinii jest jak najbardziej wskazane, natomiast wysmiewanie się z opinii innych w zakresie wyłącznie gustu tj wartości niemożliwych do zmierzenia jest objawem zdziecinnienia.
Wskaż mi proszę, gdzie ja się tu wyśmiewam z czyjejś opinii, hm? Uwierz mi, że gdybym chciał kogoś wyśmiać napisałbym to w zupełnie inny sposób, a to, że moja reakcja na słowo o kamuflażu ACU jest taka, a nie inna nie jest już moją winą. Jedyne osoby, które mogłem wyśmiać, byli chyba tylko i wyłącznie projektanci tego „czegoś”. :?
Niniejszym wskazuję "ACU ładny? Buahahaa... "

Jeśli chodzi o projektantów to nie wyrażaj się w tej kwestii tak jednoznacznie - ACU ma też swoje zalety a projektanci mieli swoje powody aby tak projektować a nie inaczej. Niemniej jednak jestem zdania,że kamuflaż trzeba dostosowywać do indywidualnych warunków, uniwersalne nigdy wszędzie się nie sprawdzą. Dlatego, też ten z KLMK jest doskonałym kamuflażem w odpowiednich warunkach oczywiście.
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ACU i inne kamuflarze

Post autor: itan »

Moim zdaniem. najlepszy pustynny camo to DCU i moj ulubiony
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: Radeon »

Geno pisze: Niniejszym wskazuję "ACU ładny? Buahahaa... "
Niniejszym oświadczam Ci, ze to nie było kierowane w Twoją stronę. :?
Obrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ACU i inne kamuflarze

Post autor: mant3z »

Radi mam po prostu taki z dupy sposób na wyrażanie własnego zdania, trzeba brać na niego poprawkę. Na wsi się chłop wychował, dopiero co brony odstawił :P
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: ACU i inne kamuflaze

Post autor: Radeon »

Marudzisz... Chyba pralki zapomniałeś wyłączyć. :mrgreen:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Militarium”