Współpraca z ArmedAssault.pl

Ważne sprawy dotyczące forum i jego użytkowników
Zablokowany
Awatar użytkownika
armedassault
Posty: 365
Rejestracja: 14 listopada 2006, 14:55
ID Steam: armagame
ID gracza: 0
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Współpraca z ArmedAssault.pl

Post autor: armedassault » 11 kwietnia 2007, 20:45

Rozrastamy się!

Milo nam poinformowac Was, ze w dniu dzisiejszym nawiązalismy współpracę z serwisem armedassault.pl

Celem naszym jest zjednoczenie społeczności Armed Assault, umożliwienie graczom integrację w jednym miejscu, w którym każdy jest mile widziany, skądkolwiek pochodzi i bez względu na to co go do nas sprowadza.
Nie można ukrywać, ze tzw. światek Army miał w Polsce trudny start. Nie tylko sama jakość gry ale też i dostępność, mnogość i brak koordynacji przedsięwzięć było tego powodem. Wiele aktywnych osób rozpoczęło rożne działalności, powstało kilka serwisów informacyjnych, kilka for dyskusyjnych, mnóstwo pomysłów na wspólne granie.
Z czasem okazuje sie jednak, ze nie tędy droga. Naszym wspólnym celem jest propagowanie gry i grania w nią, czy to poprzez informowanie o addonach, czy turniejach multiplayer, czy tez organizacją takich przedsięwzięć. Dlatego, żeby móc ten cel łatwiej realizować, a również po to, aby polscy gracze mogli sie łatwiej w tych możliwościach odnaleźć - powinniśmy sie łączyć a nie dzielić.
Ta idea, łączenia naszych możliwości celem wspólnego rozwoju sceny Armed Assault - przyświeca nawiązaniu współpracy z ekipą serwisu armedassault.pl, podobnie jak wcześniej arma-zone.pl. Udowodniliśmy tym samym, ze potrafimy wznieść sie ponad zwykłe ludzkie spory i nieporozumienia, aby osiągnąć ważny cel.
Mamy nadzieje, ze Wy, Użytkownicy tego forum, podzielacie nasz entuzjazm.

Ekipa forum
:ofp Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Regulamin, ogłoszenia i komunikaty”