Dawne [P.Z.U]

Klany grajace w ArmA Multiplayer - rekrutacja, ogłoszenia, informacje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
BOSS
Posty: 4
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 20:28
ID Steam:
Numer GG: 1695881
ID gracza: 0
Lokalizacja: M.I.A - L2 ser. Infinityx5

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: BOSS »

Witajcie - Arturek, MaKo, Jerzyk, Sonik i Cleric i cala reszta... z PZU, EC i 8BZ. Widze ze sie sporo pozmienialo tzn. legendarne OFP przeszlo w stan spoczynku hmm... Ale co ja sie dziwie wszystko ma swoj poczatek i koniec. Gdy 12 lipca 2005 roku bralem udzial w kolejnym ligowym (PFL 2004/2005) meczu (okazal sie ostatni w OFP) grajac w barwach EC (zdobylismy drugie miejsce w PFL'u) myslalem ze jeszcze dlugo bede gral itp. ale jak to bywa ze zycie plata nam figle... okazalo sie ze moje dolegliwosci... sa niczym innym jak zawansowanym wrzodem zoladka i trafilem na stol operacyjny. Po powrocie ze szpitala jakos zapal do gier mi ulecial... tzn. tak mi sie wydawalo heh moj dobry kumpel Darek pokazal mi pewna gre typu mmoRPG o nazwie LineAge2 cos jak KO no i stalo sie gra mnie wciagnela (grafa jak na tamte czasy masakryczna... itp.) jak bagno za nogi doslownie ponad dwa lat wymazane z zyciorysu heh. Grajac w L2 poznalem mase nowych ciekawych ludzi atmosfera odjechana na max'a komunikacja tez przez TS'a, Ventrilo, MIRC'a itp. szmery bajery i ten niesamowity klimat rozgrywki bitwy, wojny, zasadzki, podchody... itd. A jesli chodzi o sama walke to tak jak w OFP (=CA= Soviet Army) szczegolnie upodobalem sobie bitwy z ruskimi klanami totalna rozpierducha... :D Obecnie ze tak powiem mam przymusowa przerwe w graniu glownie przez to ze serwer Dragon-Network Infinity (Intel QX6700 - 16GB Ram ECC - 73x5 Raid10 SCSI 15k HDD - 1GBit Connection) przechodzi na nowa ver. tzw. klienta L2 Interlude C6. Admin ma pelne rece roboty z baza danych przenoszeniem kont itp. Wiec z nudow i ciekawosci skacze... sobie od forum do forum tu i tam powspominac... stare dobre czasy :). Wiecie co mnie najbardziej zaskoczylo grajac w L2 na ser. Dragon-Network Infinity heh to ze spotkalem chlopakow ze sceny OFP np. 25DKP Pawlaka gral Prophetem i Smookie w roli SilwerRangera'a - pozdro ech suma-sumarum jaki ten swiat jest maly nawet ten online ;)

Jak ktos chce pogadc na priv to smialo mozna pisac na GG:1695881 czasem jestem po 23:00 lub na @ [email protected]
Wszytkiego naj... naj... powodzenia chlopaki Obrazek
Dragon Network Website & My hero
Obrazek
ExGracz... klanu P.Z.U & EC
c14
Posty: 39
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 17:27
ID Steam:
Numer GG: 5833224
Lokalizacja: 100lica

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: c14 »

Cleric pisze:Heh a gdzie podziewa sie młodszy BOSS czyli Bossu :?: :D
hej dood, a kto gra na twoim id? :)
3vil
Posty: 1
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 23:25
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: 3vil »

WITAM!!! :) tu bossu aktualnie nie gram ani w ofp ani aa :p sry ale to 2 to dla mnie dno :p. FAjnie znalezc taki temat:) Fartem wpisaujac moj nick + ofp na guglach mi to wyszukalo wiec odpisuje :). Obecnie gralem 3 lata od 2005 do grudnia 2007 w css i tam osiagnalem czolowke europejska z lanami za granica :) Obecnie gram w coda4 od miesiaca i juz podbijamy polska scene co do teamu to zapraszam http://www.team-delta.pl :) POZDRO PZU I EC :)
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: Koval »

BOSS - fajnie, że gracie na Dragonie, szkoda, że na Infinity ;) . Kiedyś tam grałem i mam chyba Spellsingera na 52 poziomie ale zacząłem grac na Shadowie i mam tam 78/78 HE/WL :) Cisnę teraz od nowa klienta C4 z eMula, bo nie mogę znaleźc na sieci działającego linka. Troszkę ten serwer zacofany jest wszak, może zechcielibyście pograc na C6 (czyli Interlude) na serwerze L2Giants? (http://www.l2giants.com). Jeśli tak to zapraszam, raty x20, GM shop, bufferzy podstawowi w miastach - nie trzeba się wysilac i można się skupic na wojence :)
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: Cleric »

c14 pisze:hej dood, a kto gra na twoim id? :)
hej, to może być ktokolwiek bo z tego co pamietam moje ostatnie id w OFP było z klucza od CD-Action (czy cos takeigo)

Z resztą nie od dziś mnie próbowały podrabiac i klonować rózne czitery jak chociazby pędrak GRU_Sniper i inne [CENZURA] :lol:

{EDITED} jakby co to tutaj masz do weryfikacji id składu EC z sezonu CCL-a
http://classiccombatleague.com/index.ph ... pic&t=1475
Obrazek

Obrazek
c14
Posty: 39
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 17:27
ID Steam:
Numer GG: 5833224
Lokalizacja: 100lica

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: c14 »

MTV' Mikka :) co ciekawe, ip spod poznania :)
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: Cleric »

aaa znam Mikkulca znam ;) parę razy z nim na serverze grałem - ale to chyba Norweg albo inny francuz :)

hmm... ale gdyby mial takie samo id jak ja to chyba na jeden server byśmy nie mogli wejść równoczesnie, wiec raczej nie moze mieć takiego samego id - wystarczy wejsc na strone clanu MTV - czy jak mu tam- i porównać - pewnie maja rooster

heh trafienie dokładnie takiego samego cd-keya jak moj z listy 160 000 jest takie jak trafienie 6 w lotto - czyli malo realne :)

a wogóle skoro gra pod swoim nickiem a nie podszywa sie pode mnie jak inni to jaki problem :?:
Obrazek

Obrazek
c14
Posty: 39
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 17:27
ID Steam:
Numer GG: 5833224
Lokalizacja: 100lica

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: c14 »

z tego, co wiem, Fin. albo nawet Finka :)
jesli chodzi o ID, to liczba graczy OFP ostatnio sie skurczyla ;), wiec co bardziej gorliwy admin lustruje kazdego (mi tez sie nie upieklo). a jego/jej ID zwraca m.in. "[EC] Cleric melchior", "Cleric melchior" itd. i oczywiscie nie jest to zaden problem :)
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: Cleric »

No to gość albo ma i używa rzeczywiscie moje id - w co szczerze wątpię bo takie cuda jak trafienie tego samego klucza z listy 160 tyś. jest nierealne - albo poprostu używał (chociaż raz) mojego nicka na swoim obecnym id.
Innej możliwości nie ma.

{EDITED} heh przypomniało mi się że w swoim czasie parę osób ze Stov FN i NORE tez raz wchodziło na server pod nickiem [EC]Cleric melchior hehe - tak dla jaj :D - i w jednej drużynie było chyba z 5 lub 6 jak sie do nich podłączyłem to chyba byłem wtedy [EC] Cleric melchior(6) hehe - tak była taka akcja :lol: Nawet Stalker sie na to nabrał i wziął mnie za jednego z nich, cos im gadał po polsku ale oni nie znali jezyka to byli niemcy :D
A potem wszędzie gdzie sie pojawialiśmy to sie pytali czy my to ci prawdziwi :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BOSS
Posty: 4
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 20:28
ID Steam:
Numer GG: 1695881
ID gracza: 0
Lokalizacja: M.I.A - L2 ser. Infinityx5

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: BOSS »

Dobrze wiedziec Koval ze ty tez grasz w L2 (wciaga ta giera jak bagno za nogi co heh) niedawno pobralem instalke C6 to moze wpadne tam do was na serwerek - pozdro ;)
Dragon Network Website & My hero
Obrazek
ExGracz... klanu P.Z.U & EC
kozlov
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwietnia 2008, 15:39
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Dawne [P.Z.U]

Post autor: kozlov »

:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klany”