4th Infantry Brigade

Klany grajace w ArmA Multiplayer - rekrutacja, ogłoszenia, informacje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: 4th Infantry Brigade

Post autor: chewie »

To kiedy rusza NATO GC znowu? Ostatnio zagladalem to bylo zamkniete do odwolania. Nie wiedzalem nawet ze 23rd tam bralo udzial. Chetnie bym sie podlaczyl.
Ten Dynamic WAR wyglada troche slabo ciekawy jestem czy ktos bral udzial w jakiejs probnej rozgrywce? Jesli bylyby tutaj elementy jak w VBS gdzie moderatorzy moga na bierzaco kierowac wsparciem arylerysjskim i lotnictwem, wsylac duze ilosci AI to bylby gicior.

a IC costam - 130 osobowe rozgrywki? czy ktos cos o tym wie?



PS
moze jakis pan admin zrobi z tego watku odzielny temat, pliz bo nie rozmawiamy juz o nieistniejacym 4thib?? ;)
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
eagle
Posty: 138
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 12:41
ID Steam:
Numer GG: 7031645
ID gracza: 2105860
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Re: 4th Infantry Brigade

Post autor: eagle »

chewie pisze:To kiedy rusza NATO GC znowu? Ostatnio zagladalem to bylo zamkniete do odwolania. Nie wiedzalem nawet ze 23rd tam bralo udzial. Chetnie bym sie podlaczyl.
Ten Dynamic WAR wyglada troche slabo ciekawy jestem czy ktos bral udzial w jakiejs probnej rozgrywce? Jesli bylyby tutaj elementy jak w VBS gdzie moderatorzy moga na bierzaco kierowac wsparciem arylerysjskim i lotnictwem, wsylac duze ilosci AI to bylby gicior.

a IC costam - 130 osobowe rozgrywki? czy ktos cos o tym wie?



PS
moze jakis pan admin zrobi z tego watku odzielny temat, pliz bo nie rozmawiamy juz o nieistniejacym 4thib?? ;)

Ja gram w IC i powiem że dobrze sie gra. Pingi na serwerze są duże ale czasami nie odczuwa sie lagów i gra sie dobrze. Nie spotkałem sie jeszcze aby na serwerze było 130 osób max to może było 90 ale fajnie sie gra. No i trzeba angielski chociaż troszke znać.
Obrazek
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: 4th Infantry Brigade

Post autor: chewie »

A to sie P
eagle pisze:a gram w IC i powiem że dobrze sie gra. Pingi na serwerze są duże ale czasami nie odczuwa sie lagów i gra sie dobrze. Nie spotkałem sie jeszcze aby na serwerze było 130 osób max to może było 90 ale fajnie sie gra. No i trzeba angielski chociaż troszke znać.



a z ang to no problem ale czy to cos sie za to placi?
jak mniej wiecej jest zorganizowana struktura dowodzenia?
tzn jak trafia sie tam po raz pierwszy to kto dowodzi?
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
eagle
Posty: 138
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 12:41
ID Steam:
Numer GG: 7031645
ID gracza: 2105860
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Re: 4th Infantry Brigade

Post autor: eagle »

chewie pisze:a z ang to no problem ale czy to cos sie za to placi?
jak mniej wiecej jest zorganizowana struktura dowodzenia?
tzn jak trafia sie tam po raz pierwszy to kto dowodzi?
To jest darmowe. Podział jest jest na brygady. Odezwij sie do mnie na GG to pogadamy dokładniej: 7031645.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klany”