Special Tactic Group

Klany grajace w ArmA Multiplayer - rekrutacja, ogłoszenia, informacje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Re: Special Tactic Group

Post autor: Tajgeer »

Chciałem przypomnieć, iż rekrutacja jest cały czas aktualna. Skorzystam już z okazji i rozwine trochę ten post ;)

W dniu dzisiejszym strona Special Tactic Group zyskała nowe logo oraz nowy design strony, a także własny serwer i domenę! Więcej szczegółów na nowej stronie - gorąco zapraszam!

www.stgclan.eu
Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

Re: Special Tactic Group

Post autor: Equi »

Tajgeer pisze:Chciałem przypomnieć, iż rekrutacja jest cały czas aktualna. Skorzystam już z okazji i rozwine trochę ten post ;)

W dniu dzisiejszym strona Special Tactic Group zyskała nowe logo oraz nowy design strony, a także własny serwer i domenę! Więcej szczegółów na nowej stronie - gorąco zapraszam!

www.stgclan.eu
O ja cie :o Ale wypas
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Special Tactic Group

Post autor: Trance »

Witam!

W związku z "delikatnym" zastojem na scenie ArmA, klan STG postanawia przypomniec, iz rekrutacja jest ciągle otwarta.
Tym razem jednak mamy do zaoferowania o wiele bogatsza oferte dla graczy.

- Planujemy (w niedalekiej przyszłości) zakup serwera treningowego, ktory wykluczy braki możliwości gry
- Oferujemy naszym graczom swobodna mozliwosc rozwoju w wybranym przez siebie kierunku:
* Każdy gracz decyduje o swojej profesji na polu walki
* Dysponujemy pakietami treningów dla każdego gracza
* Nasi wyspecjalizowani i niezwykle doswiadczeni instruktorzy prowadza wykłady teoretyczne, zorganizowane treningi taktyczne, a także szkolenie umiejętności indywidualnych
* Szczególnie bogatą ofertę mamy dla graczy młodych stażem
* Graczom doswiadczonym pomagamy rozwijac swoje zdolnosci
* Wielbiciele trybu kooperacji również znajdą swoje miejsce w STG! Dysponujemy ciągle powiększającą się paczką misji w trybie kooperacji tworzonych specjalnie na potrzeby STG na bardzo wysokim poziomie trudnosci i realizmu.
- Oferujemy miłą i przyjazną atmosferę podczas treningów, meczy, a także poza nimi.

Wszystkie osoby pragnące zgłębiac tajniki gry na wielu płaszczyznach są bardzo mile widziane.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, a także bezpośrednio w celu rekrutacji można zgłaszac sie pod numer GG#5994970.
Pozostałe informacje znaleźc można bezpośrednio na stronie STG: http://stgclan.eu/
Serdecznie zapraszamy!
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Special Tactic Group

Post autor: SaS TrooP »

* Każdy gracz decyduje o swojej profesji na polu walki
* Dysponujemy pakietami treningów dla każdego gracza
* Nasi wyspecjalizowani i niezwykle doswiadczeni instruktorzy prowadza wykłady teoretyczne, zorganizowane treningi taktyczne, a także szkolenie umiejętności indywidualnych
Do czego jednak te umiejętności są potrzebne w DMach, CTFach itp.?
Gdy jeszcze zastanawiałem się, czy by do was nie dołączyć, tylko to graliście. Przerzuciliście się na coopy/CTI?
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Special Tactic Group

Post autor: Trance »

Klan STG niewiele ma wspólnego z DMami i CTFami. Naszą koronną dyscypliną jest C&H, a od niedawna również Kooperacja, która staramy się uprawiac na jak najwyższym poziomie.
CTI jeszcze nie probowaliśmy klanowo, ale jak już bedziemy dysponowac serwerem, nie wykluczone, ze znajdzie kilka osob chetnych na ten tryb rozgrywki.
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Special Tactic Group

Post autor: SaS TrooP »

Jeśli chodzi o Coopy i CTI/WARFARE, to możecie na mnie liczyć. Inne tryby jakieś takie durnowate mi się wydają. Bieganie w kółeczko i walenie mnie nie bierze. Ale w.wym. tryby współpracy - mogę się dołączyć, jeśli oczywiście klan byłby chętny, a idea rozwinęła się.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Special Tactic Group

Post autor: Trance »

Szukamy graczy, którzy interesują się trybem C&H lub trybem C&H i COOP :) . Misje Coop gramy dla przyjmności, natomiast C&H zawodowo.
Oczywiście każdy nowy gracz to dodatkowa wartośc dla klanu, jednak główny nacisk kładziemy na grę Player vs Player.

@Troop: Czemu uważasz "inne tryby" za durnowate? Może nie miałeś okazji grac w zorganizowanej drużynie przeciw zorganizowanej drużynie?
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Special Tactic Group

Post autor: SaS TrooP »

Trance pisze:Szukamy graczy, którzy interesują się trybem C&H lub trybem C&H i COOP :) . Misje Coop gramy dla przyjmności, natomiast C&H zawodowo.
Oczywiście każdy nowy gracz to dodatkowa wartośc dla klanu, jednak główny nacisk kładziemy na grę Player vs Player.

@Troop: Czemu uważasz "inne tryby" za durnowate? Może nie miałeś okazji grac w zorganizowanej drużynie przeciw zorganizowanej drużynie?

Miałem. I wiem, że taktyka tam jest na dość niskim poziomie niestety. I nie mówię, że tacy ludzie nie umieją grać. Po prostu to jest tak skonstruowane. W Armie może jeszcze nie, ale do teraz mam koszmary po Call of Duty. Widok jankesa z M1903 i Dojcza z KARem biegających metr od siebie w kółko (autentycznie!) i walączych na ślepo - bezcenny.

I wiem, bo nawet w OFP tak robiłem. Ten plus, że w naszej ukochanej grze jest przynajmniej jakiś krzak itp.

Co do coopów - uwierz mi! Jestem stałym gościem na serverach LOLu w obu grach. Ty chyba nie wiesz co to jest prawdziwy coop :mrgreen:.
A WARFARE - generalnie to jest PvP. Jedynie co to masz asysty AIków. To jest moim zdaniem genialna idea i najlepszy tryb 3v3r do wszystkich gier MP w jakie grałem. Wolność terenu, multum klas (opracowywanych przez klany. Jak grałem z Noobami [chyba znacie, słynny klan, chociaż siebie tak nie nazywają], to po prostu dynamika zabójcza. Jedni w czołgach, jedni przeciw nim. A ja ja zawsze i tak miałem klasę Ninja i BEL-ops). Niestety, jak na mój gust nie doświadczysz aż takich wrażeń na innych trybach. Oczywiście mało w nie grałem, bo skupiałem się głównie na moich fejworitsach, ale niestety grałem. I tylko parę nielicznych razy wspominam to nie najgorzej. I tylko, gdy grałem w zorganizowanym teamie. Publiki radzę odpuścić.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Special Tactic Group

Post autor: Trance »

Kolejny dowód, że w ArmA każdy znajdzie coś dla siebie... Niemniej, to co napisałem przedtem jest wciąż aktualne.

Proponuje powrócic do głównego tematu, bo wydaje mi się, że minimalnie zaczęliśmy z niego schodzic.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Special Tactic Group

Post autor: Mefiu »

Mnie wezmiecie? :mrgreen:
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Special Tactic Group

Post autor: OFman »

Najpierw instruktor Trance sprawdzi twoje umiejętności :D
sorry, musiałem.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klany”