VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Dodatki i modyfikacje Armed Assault - te bardziej, jak i te mniej oficjalne

Moderator: Inkwizytor

vilas
Posty: 137
Rejestracja: 10 kwietnia 2007, 18:28
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Łorsoł

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: vilas »

szanowna moderacjo, doszedł post w sprawie kłamst powyżej ?
sprostowanie do tego co topas naskrobał

co do niskiej rozdzielczości, cóż... jak ktoś jest ślepy i nie widzi, że wreszcie jest wyraźny wzór centek, to co ja poradze
wcześniej była niska jakość i niewyraźna textura, teraz dopiero ma właściwy rozmiar wzoru, nie mówiąc o poprzednich błędach w szwach i fantazjach BDU z materiałem LWP
jak dla kogoś 2+2 jest 3 albo 5 nie poradze
użytkownicy co mają stare i nowe wersje widzą że bardzo wzrosła jakość textury LWP jej wyrazistość, za to stare mundury miały szwy tam gdzie mundur amerykański a nie polski, kieszenie i tak sam zwężałem bo robiłeś zbyt szerokie
twoje moro było rozmyte bardzo na korpusie i było szarą plamą, podczas gdy to ma wzorek wyrazisty, ale... co ja poradze, że to co dobre widzisz jako złe, pewnie tak samo widziałeś zmiany Tbirda do konfigów,

złe kolory woodlandu ? ciekawe, twoje były złe, były brązowo-brązowe, o moich rodowici amerykanie sie pozytywnie wypowiadali, twoje wyglądały jak woodland ale po 20 latach prania i blaknięcia na słońcu, a w 1985 woodland był nowością
tylko ty je krytykujesz, kilku amerykanów konsultowało ze mną kolory i pochwaliło realizm (porównywalny z CWR )
może masz złe profile kolorów na monitorze, może brałeś ze zdjęcia kolory, nie biorąc poprawek na zniekształcanie przez aparaty kolorów zależnie od światła

T55 polski ma texture z prawdziwej gumowej burty T55 pochlapanej błotem a nie jak poprzedni fantazję na temat metalu
i nie jest niskiej rozdzielczości bo jest wyższej niż poprzednie burty, nie łżyj, albo poprostu ślepy jesteś
bo na fakty dotyczące zachowań Tbirda wobec innych licznych modów (liczne maile jakie dostawałeś od członków innych modów za moim pośrednictwem, świadczące nawet o przestępstwach Tbirda - grożenie śmiercią członkom innego moda - to jest 2 lata wyrok, ty stwierdziłeś "a co mnie to obchodzi" "nawet jeśli to jest prawda" ), na fakty obrażania Polaków przez NSX nie reagowałeś i wręcz stawałeś po jego stronie

wiem po tym co pisałeś na "ich" forum, że "ambicje" zabolało, o ile prymitywne kłamstwa w stylu "ja więcej już nie zaloguje sie tam" i cały dzień "user active Jarek" wychodzą łatwo widząc kto jest zalogowany, albo "ide do żony" a tam zalogowany i z NSX konwersujesz... jeszcze jakby tam sie nie wyświetlała lista aktywnych zalogowanych, heheh, kłamstwo na poziomie 6 latka, żałosne... tak samo łatwo widać dla osób co miały stare i nowe textury, że obecnie jest wzrost jakości
wcześniej to była zabawa, ty to zmieniłeś mówiąc o "drabinach do sławy"
nie umiałeś sie bawić, nie umiałeś stanąć przeciw kłamcom i szkodnikom moda, których psucie do dziś wychodzi ukryte w konfigach, gdy nagle broń co w trybie single ma dzwięk, w trybie auto go nie ma...
to zniknij w swoim szambie ambicji i kłamstw "ladder to be on top"
jak ja bym komuś mówił, że ide do żony, to ta żona by nie nazywała sie Aleksiej Worobiew ani Andrei Gladchiha
no i ja nigdy nie punktowałem twoich błędów bo uważałem że to zabawa fajna dla radochy, nie punktowałem ale czasem po cichu naprawiałem złe umiejscowienia textur, złe kolory, plame oleju tam gdzie nie ma wlewu, złe szwy, złe kieszenie.... bo uważałem że to zabawa, a nie "ladder to be on top" i "polskie złe community co nie jest na kolanach z wdzięczoności"
a nie ... to co pokazałeś w ostatnich dniach moda
miałeś ileś razy wybór, wybrałeś Tbirda, Aleksieja, Andreja, zacząłeś punktować, wiec wywaliłem chyba wszystko co zrobiłeś :] i zastąpiłem nieraz lepszym
a twoje texty na flashpoint ru
zamiast docenić, że po zabraniu praw do T80 przez RHS, zrobiłem dla moda czołg , ty go nazwałeś wyrobem czołgo podobnym, normalny człowiek by sie cieszył, że ktoś ratuje sytuacje i dziure zalepia jak może
akurat czołg Kenjiego ma błędy, jak i błędy mają karabiny RHS, czołgi RHS są bardzo plastikowe a nie metaliczne, nawet sami członkowie RHS mówią, że moje normale lepiej wyglądają... prywatnie :)
ale... tego nie widzisz
o poziomie co sie nie umywa do OFP to już wogóle żałosne słowa
skoro nie umiesz porównać jakości textur z OFP z tymi , to bardzo źle masz z wzrokiem, otwórz sobie choćby słynny BW MOD i porównaj, żałosny jesteś coraz bardziej, Jonez miał racje używając pewnych słów, wtedy mu nie przyznawałem racji, dziś tak :)
skompromitowałeś sie już raz porządnie, teraz drugi raz to robisz
Obrazek
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: Forrestal »

Panowie, prywatne sprawy na privie, nie pierzcie brudow publicznie bo naprawde zal. Zal ze sie polak z polakiem doagadc nie umie.

Jeszcze jakis tekst personalny, to szczegolnie do Ciebie Vilas, to poleca czasowe bany.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
vilas
Posty: 137
Rejestracja: 10 kwietnia 2007, 18:28
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Łorsoł

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: vilas »

na prive to wiesz...
ja nigdy nie mówiłem, że 2 + 2 jest 5, są osoby dla których jest i to nie jest wyrażenie własnej opinii, zwłaszcza gdy ktoś używa słowa obiektywnie patrząc...

wiem że kłamstwa uchodzą w polityce, ale tu ? :/

mówi o texturze niskiej rozdzielczości co nie ujdzie pod OFP?
w OFP był 512*512 a tu są 2048*1024

na prive to wiesz jak wyglądało ?
"ide do żony, nie mam czasu" "ja sie tam więcej nie zaloguje, ja odszedłem od nich, zlikwidowałem tam konto"
mija 2 godziny i lista "user active..." na drugi dzień "user active" po 3 dniach "user active"
czy można załatwić coś na prive tak ?
na początku mod miał pewne założenia, releasy w fazach, addony takie i takie, ktoś zhackował idęę, zmieniał potajemnie, przerabiał a z pewnych ust padały słowa "no i co z tego"
a teraz mówi o obiektywiźmie ?
skoro kilku amerykanów rodowitych , co woodlandy oglądają na codzień, mówią inaczej - to oni mogą obiektywnie sie wypowiedzieć, bo oni woodlandy widzieli 1000 razy w życiu :)
a mówienie o rozmyciu i gorszym moraczu... no chyba zrzut ekranowy zrobie, bo zarzucanie poprawionej i ostrej texturze, że jest rozmyta w porównaniu do rozmytej...
http://www.armaholic.eu/vilas/scr/lwpcompa.jpg
tak wyraźnie nie widać, ale skoro używa słowa "obiektywnie"
to obiektywnie - polskie mundury mają szwy na udzie, amerykańskie pod i nad kolanem,
polskie mundury mają wąskie kieszenie - ale to sam poprawilem w P85 dawno na topasa texturach
każdy kto miał choć raz polskie spodnie na sobie kojarzy szew na udzie, każdy kto miał BDU wie że tam szwy są nad i pod kolanem
te textury w obecnym P85 będą poprawiane, całość powstała w ciągu 2-3 tygodni , zastępując poprzednie prace od 2007
ale ja sie nie czepiałem, bo ja myślałem, że to tylko zabawa i przyjemność, a potem ktoś mnie zaczął listować i napisał że "i was ladder to climb to be on top" - pięknie, pięknie...
to miała być zabawa, a nie wyścig korporacyjnych szczurów yuppies, to miało być realne a nie psucie realizmu... gdybym wiedział w 2007 - pracowałbym sam :)
release by był w 2008 :)
a nie ... Duke Nukem Forever
albo przykład z innego członka byłego moda - pewnego ruskiego , tłumacząc na polski "jakie prawa, co oni wygadują, wydamy za 2 tygodnie i damy mu creditsy" albo inny członek co nic nie zrobił, nic nie umiał, wbrew mi został zaproszony i jedynie obrażał mnie i Yaca ?
dobrze że P85, wyszło, nie podzielając losu Duke Nukem Forever
bo wszystko sie na to zapowiadało
Obrazek
Awatar użytkownika
aszek
Posty: 133
Rejestracja: 11 lipca 2008, 06:17
ID Steam:
Numer GG: 8568774
ID gracza: 0

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: aszek »

Z całym szacunkiem Panowie, ale bylibyście troche poważniejsi. O takich niezgodności zdań i wycieczkach personalnych możecie gadać lub nie, ale na PW, a nie na forum publicznym, bo to żenada i do niczego pozytywnego nie doprowadzi.

Współpraca to kompromisy a nie dyktatura, a jak się nie można dogadać to się po prostu zabiera zabawki i idzie do innej piaskownicy, a nie siedzi i obrzuca nawzajem obszczanym piaskiem - przy okazji: uwaga na 'prezenty' po psach i kotach... bo to raczej trudno się potem zmywa i śmierdzi długo.
"True glory consists in doing what deserves to be written, in writing what deserves to be read." - Pliny The Elder
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: Forrestal »

Dlatego tez vilas dostal 24h bana, tak miedzy innymi jako ostrzezenie dla innych ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: SaS TrooP »

Czy ja wiem? Vilas ma rację i załatwianie tego na PW jest głupie, bo kłócić mozna się bez końca i bluzgać bez cienia inteligencji.
Wyjazdy publiczne może nie są fajne, ale wtedy przynajmniej mozna poznać prawdę i nie ma szemrania.

@Vilas - kiedy doczekamy się poprawionych pocisków do wyrzutni, np. do LAWa? Wczoraj grałem z CFOGowcami i wspomniany wyżej LAW jest nieużyteczny, bo nie odczytuje amunicji w ekwipunku :)
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: mant3z »

Nie rozumiem tego, koleś się napracował, ktoś go bezpodstawnie punktuje za jakość a do tego dostaje bana gdy to sprostował. :o
Villas ma racje w tym co napisał i jak to napisał.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
aszek
Posty: 133
Rejestracja: 11 lipca 2008, 06:17
ID Steam:
Numer GG: 8568774
ID gracza: 0

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: aszek »

Każda efektywnie pracująca grupa ma szefa i taki ktoś zarządza projektem, czy to w robocie czy tworząc np moda. Ludzie dobrowolnie idą do roboty (niewolnictwo w większości społeczeństw jest zniesione), czy dołączają do projektu, akceptują hierarchię i układy. W zależności od swoich kompetencji są szefami lub pracownikami. Taka już jest specjalizacja kończyn. Kiedy komuś menagment nie odpowiada, czy za chiny nie idzie się dogadać z coworkerem to się mówi do widzenia i szuka innej roboty a nie biadoli wszem i wobec jaki to cholernie źle. Ja nie rozumiem jak można ciągnąć taką scenkę kilka lat, przecież świat się nie kończy na kilku ruskich i ich forum czy jednej firmie. Tu nie chodzi o to kto ma rację i kto kogo punktuje, słusznie czy nie słusznie, ale o normalną meską inicjatywę i konsekwencję swoich decyzji. Vilas pracując na modem związał się z nieodpowiednią grupą i narzeka na nią od dłuszego czasu, narzeka, bo pomimo całego swojego talentu, zaangażowania i włożonej pracy to nie potrafi dostrzec że dawno powinien powiedzieć im 'do widzenia'.

@Vilas, nie przejmuj się.

Zbierz sobie swoją ekipę i rozdzielaj zadania, a będziesz miał kontrolę nad finalnym produktem. Inaczej się nie da. Niech se chłopcy sami pocą moda a community i tak ich zweryfikuje. Po co dawać kumuś cokolwiek jeśli nie potrafi tego docenić. Nie doceniają Cię ruscy to po prostu zmień klimaty. A obszczekiwanie się w ten sposób na forum mnie wkurza, ja wtedy nie żałuje człowieka, bo za swoje decyzje każdy sam płaci.
"True glory consists in doing what deserves to be written, in writing what deserves to be read." - Pliny The Elder
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: Forrestal »

Panowie, dyskutowac mozna, ale to co zrobil Vilas, nie bylo dyskusja a wrecz obrazaniem kogos, kto sie potrafi wypowiedziec kulturalnie. Wcale nie kwestionuje racji Vilasa ale mozna to robic grzeczniej. Nie bedziemy na tym forum tolerowac takich ostrych wycieczek osobistych ktore w szczegolnosci nie narodzily sie na tym forum.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
vilas
Posty: 137
Rejestracja: 10 kwietnia 2007, 18:28
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Łorsoł

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: vilas »

skoro nie miałem wcześniej możliwości odpowiedzi głównie do Aszka:
1) mój text wynikł z braku reakcji na złoszenie postu zawierającego nieprawdę :)
2) odpowiadając na kwestię demokracji :
- no właśnie tu był problem, że pode mnie i wczesny team co pracował skuteczenie podczepiło się pare osób, które to osoby sprowadzały kolejne osoby i "demokratycznie" chciało zmieniać moda
stosując metafore:
budujesz dom, poastawiłeś połowe ścian, dach jakiś, conieco zbudowałeś, pomógł jeden i drugi "wtedy kumpel", widząc budowę zjawia sie fachowiec od tego, który rzekomo zna fachowca od tamtego, chcą pomóc... po pewnym czasie sprowadza kolejnego swojego znajomego i dowiadujesz sie że oni "zadecydowali większością głósów", że oddadzą Twoje wazony i lustra sąsiadowi, burzysz sie, tłumaczą, że to było nieporozumienie... sytuacja sie powtarza
fachowiec znów sprowadza swojego kolejnego kumpla i zaczynają "budować po swojemu" , w tak zwanym międzyczasie dowiadujesz sie że jeden z owych fachowców pare innych domów zepsuł, jego dwaj kumple zaczynają Cie obzywać, a Twój dotychczas kumpel staje po ich stronie udając, że nic nie widzi i nic nie słyszy, a to co inni doświadczyli z rzeczonym fachowcem to zmyślone napewno i go to nie interesuje
tak to wyglądało , demokracja w modzie... uhhh... no wiesz... robisz moda o ruskiej armi, przychodzi 3 członków nowych, nie zrobili nic w porównaniu z Tobą, ale "większością głosów" zmieniają idee na moda o armi na przykład ukraińskiej... pod koniec najaktywniejsi w obrażaniu byli nowo sprowadzeni nie przeze mnie pseudo-członkowie, którzy nie zrobili nic, proponowali wywalić polskie jednostki ogólnie to powinno sie skończyć po pierwszym problemie dużym w połowie 2008
wiesz jakie jaja były np. z configami - robiłem config, a w wydawanej wewnętrznej becie pojawiało się /createt by ...xxxx/ < fajnie, ale był created by Vilas a nie by ktoś inny, potem ktoś kto skopał działające addony, mówił, że je naprawił
3) odpowiadając na kwestie błota w piaskownicy, no widzisz... ja zabrałem w końcu moje zabawki, byłem za miękki, ale osoby, które już nie mogą kopać moim piaskiem w mojej piaskownicy teraz rzucają mi do piaskownicy gówna
4) odpowiadając na kwestie zabrania zabawek z piaskownicy - tak zabrałem, próbowałem to robić pare razy od końca 2008, ale pewne osoby mnie łagodziły, powstrzymywały, a potem wyszło szydło z worka, wcześniej pewne osoby sie maskowały, a ja z koleji traktowałem to jako zabawe a nie jako firme, ale gdy pewne osoby zaczęły mówić o tym jak to wszystko im zawdzięczam (a ja pojawiłem sie 3 lata przez pierwszym zalogowaniem sie tej osoby) i jak pewne osoby zaczęły mówić o "drabinie do sławy" , rzucać na polskie community kalumnie... to zrobiłem cięcie
więc zabrałem zabawki, mam nowe foremki, ale niektórzy twierdzą, że te nowe foremki są krzywe a stare były lepsze... nie były lepsze
5) tam gdzie padają nieprawdziwe słowa dotyczące mnie - tam reaguję :)
6)obiektywnie to może mówić osoba niezwiązana z tymi pracami, a nie ktoś kogo prace zastąpiono i kto uważał sie .. punkt 4
7) chciałem zrobić porządek z 2 osobami i wówczas usłyszałem, że "i will not leave this mod because of you" - jakby to był "ich mod" a ja tam jedynie "przeszkadzam i mam zrobić swoje i spadać", na koniec padły propozycje, że oni wydadzą moje prace a ja będę miał prawo zgłosic uwagi do bety, hhahahahahahaha
8 ) wersal jest tam gdzie może być, ale jak pare osób delikatnie mówiąc mija sie z prawdą notorycznie... to jak może być wersal ?
9) uwierz mi że kilka razy chciałem to zakończyć, ale właśnie wówczas topas i ShadowNX mnie "łagodzili" , z szacunku do nich nie zabierałem moich zabawek, choć "deadline" stawiałem pare razy
w końcu jeden z deadlinów wypełniłem, bo ja w marcu leżałem w gipsie i napisałem, że mam czas na Arme i trzeba skończyć i wydać w końcu bo dość zabawy w nieskończoność
jak już mogłem chodzić, to dalej nie było skończone, ja mam życie, prace i chciałem ukończyć to w określonym terminie na amen
2008 gwiazdka /nowy rok to miał być release, przesuwał sie przez kolejne nieudane bety które powielały swoje błędy, głównie od strony "codera", bo jednostki... ponad pół roku wcześniej większość contentu była gotowa, później ulepszanie, dodawanie zabawek
ale tak naprawde większa część contentu była gotowa w połowie 2008, rok temu, skriny pokazują to świetnie, później było męczenie "kodów", które w każdej becie rozwścieczało mnie coraz bardziej, bo "oddzielne" addony chodziły a "mod" nie
mod miał być modularny, mały...
ale nie chce tu powielać 10 razy tego co już wypisywałem
poprostu pewne osoby ciągle popełniały "pomyłki", ja poprostu nie wierze w "niechcący" kilka razy pod rząd
można sie pomylić raz, drugi raz... ale nie 5 razy potem mówiąc, że Vilasowy pomysł co do AI/balistyki jest "crappy" a "mój dobry" - to dowodzi, że jednak pewne rzeczy nie były "przypadkową pomyłką" kilka razy pod rząd...
nie wspomne o słowności na poziomie "nie zmienie nic poza nazwami i dźwiękami" a nagle ... szkoda już sie powielać
za dużo w tym modzie poprzednim było "prawdomówności i szczerości" na właśnie takim poziomie... ile razy można "przez przypadek i niechcący" zmieniać założenia i realizować swoje ukrywając tricki w różnych plikach kolejno ? bo ktoś ma ideę by broń która w realu strzela na 200 metrów, tu strzelała na 900
Czy ja wiem? Vilas ma rację i załatwianie tego na PW jest głupie, bo kłócić mozna się bez końca i bluzgać bez cienia inteligencji.
jak powyżej napisałem
poprostu co można na prive załatwić, jeśli ktoś mówi, że zlikwidował gdzieś konto i zakończył kontakty, a siedzi tam następne 4 dni pod rząd - nie trzeba być policjantem informatykiem, by widzieć "active users list" na stronie jakiegoś forum
tak samo jak nie da sie załatwiać z kimś, kto kilka razy przysięga że czegoś nie zrobi i sytuacja powtarza sie kilka razy
tak samo i nie da sie załatwiać na prive tam, gdzie ktoś w oczy Ci mówi, że 2+2 jest 5
nie da sie na prive załatwiać gdy ktoś najpierw mówi, że ma dość pomyłek, a potem mówi "dajmy znów szanse" albo sie ma zdanie "dość" albo "robimy w nieskończoność"
ja miałem jedno zdanie - wydawać etapami (poparte przez ShadowNX) jak inne mody, reszta chciała robić "aż sie skończy i nie ważne, że nawet na Arma2"
dla mnie , jak zaczynałem w drugiej połowie 2007, rok 2008 to wydawał sie taaaaak długo, a co dopiero "na następną gre"
gdyby mi w 2007 ktoś powiedział "słuchaj, ale to rok ponad potrwa i nie wiadomo czy nie 2 lata" to bym sam zrobił i wydał kilka miesięcy później :) i od roku by te addony były wydane i dziś by miały piątą wersję :)
na prive daje sie załatwić wszystko, jak druga strona dotrzymuje słowa i jest prawdomówna :]
z wieloma modami współpraca mi sie układa, nie układa sie jedynie z tymi co obiecują pomoc a potem "sory we had no time" "it is easy, you can do it yourself" a modele dostali...
Ostatnio zmieniony 26 maja 2009, 11:48 przez vilas, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: mant3z »

:o ale Brazylijski serial. Dobrze, że się nie wziąłem za addony... jeden ból głowy mniej :P
Villas jedno co mogę powiedzieć to to byś się w przyszłości nie dał sprowokować takimi żałosnymi docinkami.
Mów mi milordzie łapserdaku!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”