VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Dodatki i modyfikacje Armed Assault - te bardziej, jak i te mniej oficjalne

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: eJay »

Co do brazylijskiej telenoweli to proponuję niektóry posty przenieść tutaj - http://www.armedassault.com.pl/viewtopi ... =18&t=2205

A ten wątek zostawić czystym.
Awatar użytkownika
topas
Posty: 89
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: topas »

:o
Vilas

Po pierwsze:
Od mojej Żony to się łaskawie od....[wiesz co], przeginasz...
Po drugie:
Są granice... a Ty w tym swoim wylewaniu żali drugi miesiąc z rzędu posuwasz się zdecydowanie za daleko...
Po polsku i bez ogródek? -> Odwal się facet ode mnie... było minęło..
Po trzecie:
Do obelg, "szamb" i "6-latków" nie nawiązuję - bo to najwyraźniej Ty masz problem....czemu konsekwentnie dajesz wyraz... coś Cię boli, załóż bloga a nie katuj ludzi swoimi kompleksami..

Wzywanie moderacji na mojego poprzedniego posta [w którym owszem, skrytykowałem to co mi się nie podobało w stosunku do Bety, ale i pochwaliłem to co nastało po niej lepszego ] to chyba lekka przesada...

PS:
Poza tym nie uważam byś miał jakiekolwiek moralne prawo do publicznego wartościowania i oceniania mojej szczerości, prawdomówności tudzież innych cech charakteru o których nie możesz mieć pojęcia - z jedynego prostego powodu - w najmniejszym stopniu mnie po prostu nie znasz.. Tworzenie na Twoje życzenie bądź z własnej inicjatywy tekstur na Twoje modele nie daje Ci podstaw by twierdzić że jest inaczej.
Wnoszenie na forum poświęcone grze i jej modyfikacjom domorosłych portretów psychologicznych i insynuacji dotyczących tego "co tak na prawdę robił Topas robił gdy mówił że idzie do żony" - to materiał na wątpliwej jakości blog o aspiracjach dedektywistycznych i moralizatorskich, gdzie 'małe' osoby mogą się dowartościować

Mile widziane również nie dorzucanie węgla do kotła przez osoby nie uczestniczące w wydarzeniach opisywanych przez Vilasa... Medal ma dwie strony.. Prawda zgodnie ze starą zasadą leży gdzieś po środku - więc w dobrym tonie byłoby nie dolewać oliwy do ognia przyklaskując jednostronnym zarzutom, czy uznając je arbitralnie za jedyną słuszną i wszech-obowiązującą wersję zdarzeń.

Rysowanie linii prawda / nieprawda i stawanie po jednej z jej stron oparte jedynie na grafomańskich wywodach nie świadczy o dojrzałości i obiektywiźmie.
Zwłaszcza gdy sprawa dotyczy 2 osób:
-> jedna milczy, uważając że to sprawa "między nami" i "nasz problem jak to wpływa na nasze obecne relacje lub raczej ich brak" a nie temat publicznych debat
-> druga natomiast bez zahamowania wylewa [przepraszam] pomyje racząc nimi osoby zainteresowane raczej technicznym aspektem pracy i jej efektami, a nie personalnymi niuansami w obrębie nieistniejącego już w omawianym składzie "teamu"


gości forum przepraszam, obiecałem sobie nie reagować na podobne brednie ale tak jak 'ciemiężony' autor i ja musiałem się odnieść do jego wywodów

amen
vilas
Posty: 137
Rejestracja: 10 kwietnia 2007, 18:28
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Łorsoł

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: vilas »

relatywizm moralny sie kłani widze
1) ojejku, ja sie czepiam żony ?
nie, to nie ja pisałem "ja już tam konto skasowałem" "ja ide do żony, bo już szkoda czasu na addony, rodziną sie trzeba zająć" a potem lista "users aktive: .... " przez ileś dni od "skasowania tam konta" i "nigdy sie tam nie zaloguje" i pisanie w tym czasie o tym jak to byłbym nikim i jak to byłeś drabiną do tego, żebym ja był na topie... taaa... od 2004 tworze (w wolnym czasie, dla zabawy, a nie dla ambicji udowadniania czegoś), ty sie w połowie 2007 pojawiłeś, jakieś 3 lata po mnie, ale oczywiście bez ciebie bym nie istniał... prawda nie leży po środku w tym konkretnym przypadku, a ciemnoskóremu nie pisze sie, że "murzyn zrobił swoje i może odejść" robiąc z "kolegów" rasistów, przy zerowej reakcji na obrażanie nas Polaków przez kogoś kto nas Hitlerem straszy i gada o tym jak to mamy być na kolanach mówiąc o "Dzielnym Wielkim Żołnierzu Radzieckim"
ilekroć prowadzę czyjeś "problematyczne" postępowanie w pracy, zawsze sie dziwie, o ile łatwiej by sie tym ludziom żyło i mniej nerwowo, gdyby poprostu nie kłamali :)
nie trzeba było pisać o drabinach do sławy, nie trzeba było robić z nas rasistów, nie trzeba było ściemniać, że "czas na rodzine" i było by okej
oraz nie mówić o "obiektywnej" ocenie czegoś, czego ocenić obiektywnie nie umiesz
z community też ponoć odchodziłeś na zawsze, ale powróciłeś by skrytykować coś lepszego, no cóż...
inna osoba też jakby nie kłamała, to nie było by problemów, wystarczyło nie ukrywać sekretnych zmian w konfigach i mod by istniał w starej ekipie
2) chwila moment, ja zacząłem ?
3) kompleksy to mają osoby co mówią o drabinie do sławy ("ladder to be on top") , ja od 5 lat dla zabawy i przyjemności robiłem modeliki (niskiej jakości kiedyś, bo tylko dla zabawy, bo mi sie tak podobało i chodziło o mój fun, niezależnie, że 50 innych modów robiło lepiej) więc mówienie o kompleksach w przypadku addonów to nie ma sie nijak
kompleksy mają osoby co nie potrafią zaakceptować rozpadu czegoś i wracają jak bumerang

i nie nazywaj prawdy bredniami
i nie gadaj że tu medal ma 2 strony, tu nie ma:
> miałbyć mod mały ze względu na słabe łącza ludzi w tej części świata (mod o nas i dla nas), wydawany etapami,
> modularny, kompatybilny z wieloma innymi,
> kompatybilny z moimi innymi addonami,
> skierowany na realizm,

a co wyszło w poprzenim teamie?

> ogromny rozmiar wtedy 1 GB bez wysp (3 zaczęte, żadna skończona), Arma 2 zapowiedziana a nie wydane,
> zero modularności, bo pliki powiązane krzyżowo, brak jednego pliku i zaraz wysypa albo brak dzwięku/textury, zero kompatybilności z innymi modami, bo miał własne AI, własne skrypty nie dające miksować addonów z innych modów, opierał wewnętrzne grupy o własne replacementy, i bez własnych replacementów było przemieszanie SLA i P85 lub RACS z partyzantami,
> ktoś zlikwidował klasy VIL_ z konfigów i moje inne addony nie działały na P85 i gracz musiałby ściągać 2 razy pliki z bronią,
> o realiźmie przy 2-3 razy większych zasięgach broni i lekkim transporterze o wytrzymałości czołgu , brakujących burstach tam gdzie są w realu - nie mam co mówić dalej o realiźmie,

więc trzeba było tą serie pomyłek skończyć
i było wydane, skończone, aż powróciłeś by skrytykować to co dobre i realne mówiąc, że jakość nawet w OFP nie ujdzie

ja poprostu nie lubie gdy ktoś przeinacza
nie ja napisałem post z bredniami
jeśli nie pasowało to czemu nikt nie chciał odejść od "moda" tylko kurczowo, wywalany przeze mnie pisał "i won't leave this mod because of you" ? 2 osoby tak pisały
naprawde powinienem to zakończyć rok temu, po pierwszych problemach (jak słusznie radziło pare osób tu i wcześniej)
trzymałem sie tam jakoś bo wtedy uważałem cie za inną osobe, inaczej bym olał cały tak zwany team i sam z dosłownie 2 osobami to skończył i wydał w połowie 2008 jako addon pack działąjący też na modach gameplayowych, których jest kilka
ale to wy wtedy kurczowo trzymaliście to, pewnie wiedząc, że beze mnie i Yaćka NIC byście nie zrobili, a potem nas 2 obrzucano najbardziej przez osoby dołączone tam nie z mojego polecenia
sam pisałeś o "dual lidership" akceptując, że koder co miał nam pomóc, zamienia to w "swojego moda, który różni sie znacznie od początkowych założeń" a potem sam napisałeś "i co z tego, że różni sie od początkowych założeń"
ale nie zrobiliście "swojego" moda na moim grzbiecie i to was boli
jakoś np. osoby nie problematyczne nie wyskakują z pretensjami do wydanych addonów po iluś miesiącach
ShadowNX nie czepia sie i nie czepiał nigdy i nie punktował, nawet Tbird olał już i zajmuje sie swoim biznesem, ale tobie nie przeszło bo musiałeś powrócić i pisać "obiektywne" brednie
wszyscy inni ex-członkowie olali temat i żyją po swojemu, za to ty miesiąc po wydaniu musisz sie doczepić ?
polepszenie jakości?
tak, lepsze T55, lepsze bardziej metaliczne, realniejsze w paru miejscach, mniej plastikowe T64/T80, wyższej jakości woodlandy i oporządzenia USA, Niemców, Układu W.
- niskiej rozdzielczości mundury LWP bez jakichkolwiek detali
rozmyte były twoje, moje są ostre, a nie mają niskiej rozdzielczości, mają 2048*1024
w kontraście z wykonanym widocznie 'inną ręką' idealnym wręcz jakościowo oporządzeniem
buty i oporządzenie wykonane tą samą ręką
- Merida ma boczne fartuchy zaklejone bardzo niskiej rozdzielczości zdjęciem
rozdzielczość fartucha jest 2 razy większa jak w poprzedniej nie mojej wersji T55, teraz 1024*256, wcześniej było koło 600 pixeli (część textury), to zdjęcie realnego fartucha realnego T55, a nie czyjeś malowanki

Kod: Zaznacz cały

90% nie przedstawia jakości którą w OFP dałoby się podciągnąć pod termin 'ujdzie'.
to chyba coś z oczami źle masz, weź sobie odpal OFP i pooglądaj addony z OFP
Woodland mimo chybionej kolorystyki raczej na plus.
ma realniejszą kolorystyke niż twoja pierwotna, która była brązowo-brązowa, którą podciągałem kontrastami i selektywną zmianą kolorów do "bety"

za wykrycie innych prawdziwych błędów oczywiście dziękuję, ale wystarczyło napisać inaczej i bym nie był zmuszony do reakcji :]
Obrazek
Awatar użytkownika
topas
Posty: 89
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: topas »

Widzę że nie odpuszczasz...

'Ojejku, ja się czepiam żony'
to tekst bezpośrednio ignorujący to o co prosiłem w poprzednim poście. Więcej prosić nie będę...

1. Nie życzę sobie wkładania w moje usta słów których nie wypowiedziałem i przedstawiania przeinaczonych fraz rodem z głuchego telefonu - przedstawianych jakoby cytaty moich wypowiedzi, a po tym długich [powtórzę:] grafomańskich obelg i interpretacji w/w w swoim własnym, krzywo padającym świetle.
Jeżeli już cytujesz 'dual leadership' czy 'ladder to the top' tudzież 'murzyn zrobił swoje' nie zapominaj o kontekście... Ale ten należałoby wyłowić z anglojęzycznej korespondencji i tu najwyraźniej nie podołałeś zadaniu, bądź jest Ci wygodniej wymyślać swój pasujący do martyrologicznej wizji świata i swojej w nim roli.

2. Atakujesz mnie osobiście i mnie jedynego artykułując przy tym zarzuty skierowane do całego byłego teamu. Bijesz we mnie - a piszesz 'WY'.. Podciąganie mnie pod teorię spiskową, i insynuowanie że chciałem 'z nimi' wydać mod na Twoim grzbiecie to czysta bezczelność zadająca kłam wszystkiemu co kierowało mną podczas współpracy z Tobą i modem, jednocześnie opluwająca nasze relacje na przestrzeni całego czasu współpracy.
Mógłbym nawiązać polemikę z każdym z Twoich zarzutów czy posunąć się do zamieszczenia zrzutów ekranu z naszych rozmów gg, gdzie nie będziesz mi w stanie udowodnić złych intencji ani ataków na Ciebie... Tam tłumaczyłem Ci swoje stanowisko odnośnie releasu Bety - i nic więcej....i to powinno pozostać między nami. Ale zdajesz się odnajdywać nieogarniony komfort w bezustannym wyławianiu z kontekstu zdań służących Twojej interpretacji...

Piotrze...
Nie istnieje odpowiedzialność zbiorowa i walenie pałką po łbie tego kto akurat jest w zasięgu - choć należy się innym - wygląda na sztandarowy przykład polityki 'kozła ofiarnego'..
przepraszam, ale to zakrawa na groteskę...
Cała ta farsa którą ciągniesz przypomina bicie siedzącego i jednoczesne krzyczenie 'ach, jak boli, to mnie biją'...

Czego uparcie nie potrafisz zrozumieć to fakt, że nie jestem i nie byłem niczyim rzecznikiem.
Nie Twoim - ani nikogo z teamu....dlatego nie wchodziłem w spory między Tobą a T-birdem czy NSXem.
Wszyscy jesteście dorosłymi ludźmi mającymi swoje zdanie i jest ogólnie rozumianą cnotą szanowanie go...Poza tym każdy ma zdolność jego artykulacji - Tobie Bozia język odebrała? trzeba było podejmować decyzje i prowadzić z nimi walkę a nie czekać na atak z mojej strony na tych którzy w czymś Ci przeszkadzają... A że nie chciałem być w roli wiernego psa, którego spuścisz ze smyczy by obszczekał oprawców, sam siedząc na drzewie.. ...
Nie zaakceptowałeś całej palety barw, chcąc widzieć czarne i białe. W swoim zero-jedynkowym ujęciu musiałeś mieć wszystko poukładane, ci tu, tamci tam... I oczywiście "kto mnie nie popiera jest przeciw mnie"... A że nie podporządkowałem się Twojej interpretacji i proponowałem inne wyjście z sytuacji? Miałem prawo do swojego osądu i mam cały czas jako osoba zdolna do krytycznego myślenia.
Neutralność istnieje i przez ludzi na poziomie jest szanowana. Każdy ma prawo do niej i do całej gamy innych postaw. Zanegowałeś to prawo już na gg w noc przed releasem, cytując mi 'prawo ulicy' i prawiąc morały o lojalności, a nawet definiując honor... oczywiście z imperartywem skulenia głowy i przyjęcia Twojej argumentacji... Niby dlaczego? Może mam inne wartości albo reprezentuję inny poziom? Nie, to niemożliwe, kto myśli inaczej niż Vilas jest zły...

Neutralność i próba wycofania się z czegoś co zamiast wspaniałej przygody zaczęło przypominać wspominane szambo to w
Twojej interpretacji ->
"Tacy jak Ty stali i nic nie robili gdy Niemcy likwidowali getto"
Używasz identycznej retoryki jak piętnowani za nią 'oni'.. Poza oczywistym faktem, że to żałosne do mnie ona nie trafia - tak jak próby szantażu emocjonalnego czy straszenie decyzjami czy osądami osób trzecich [wiesz o kim mowa], które nie będą zadowolone z mojej postawy oraz jakie konsekwencje wyciągną...


Prosiłem Cię o zostawienie mnie w spokoju - do dziś nie szanujesz tego.
Postawiony pod ścianą - a może rozdarty między dwiema frakcjami po rozłamie faktycznie podjąłem emocjonalną decyzję o odejściu - szczególnie gdy releasowi towarzyszyła kampania obrzucania błotem przez osoby nie uczestniczące w zajściach, popleczników i fanboyów...
Wróciłem? Kwestia interpretacji, nic nie tworzę i nie jestem aktywny... A śledzenie mnie i monitorowanie mojej aktywności na forach + jej interpretacja jako dowód na słuszność Twoich zarzutów to farsa i zagrywki poniżej pasa... Przepraszam, czy w świetle odejścia z aktywnego texturemakingu powinienem zaprzestać odwiedzania stron czy postowania?
Bo taki postulat wylania się z Twoich zarzutów... Do wiadomości -> jestem wolny i jeśli zechcę będę wracał i odchodził 32 razy dziennie. To są moje decyzje, których nie masz prawa interpretować ani używać instrumentalnie do szerzenia swojego poglądu.
Załóż koloratkę, może wtedy będziesz miał cień uprawnień do tego..
Z tego co wiem nie masz, więc zamilcz na tema moich wyborów, motywacji i tego co robię - nikomu, a zwłaszcza Tobie nie muszę się z niczego co robię tłumaczyć...

Jeżeli masz zarzuty do byłych członków pisz o nich lub do nich jawnie, na serio podciąganie mnie pod rolę 'zdrajcy' czy 'lidera rewolty' skierowanej przeciwko Tobie świadczy tylko o tym jak bardzo obsesyjnie zajmuje Cię ta sprawa..


De gustibus est non dispudandum -> poszukaj tłumaczenia tej frazy zanim przedstawisz czyjś post do moderacji. To że mam swoje zdanie na temat jakości czy wyglądu tego czy owego to akurat przejaw tego, ze mam do tego prawo jak każdy tutaj. Chyba że ktoś jest egocentrykiem i paranoicznie przypina temu łatkę 'powrotu by atakować'

Odczep się raz na amen bo nie po to odwiedzam forum, by czytać blogo-podobne przemyślenia zdradzonej kochanki - tak to brzmi... Umiesz "szczekać", głośno..racja... Tylko że po fakcie i nie na tych co trzeba,,,,, "Szczekaj" dalej, ale zmień melodię bo ta jest nudna... proszę ostatni raz.
[zauważ że oprócz komentarza który tak Cię zabolał nie komentuję niczego związanego z Projektem, milczę na temat jego przeszłości i relacji członków, w przeciwieństwie do Ciebie biadolącego i atakującego przy każdej okazji jaka się nadarzy w monstrualnie długich postach zjadającyh własny ogon... mógłbym, owszem, gdybym choć w 1% dbał o to co było, a tak na szczęście nie jest]

Szkoda mi zmarnowanego na ten post czasu, bo wiem, że i tak podejmiesz z nim kolejną polemikę, w której powtórzysz 'n-ty' raz swoje gorzkie żale, ale wiedz, że nie życzę sobie [kolokwialnie mówiąc] wycierania mną czy moim nickiem gęby w imię swojej autogloryfikującej krucjaty...

Skoro piszesz o piaskownicy i foremkach życzę Ci miłej zabawy nimi bez angażowania w to mojej osoby
vilas
Posty: 137
Rejestracja: 10 kwietnia 2007, 18:28
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Łorsoł

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: vilas »

archiwum GG mówi co innego , cytaty z GG odnośnie "nie wchodzenia na ich forum" "zlikwidowania tam konta"
było nie mówić na GG że sie konto zlikwidowało, że sie idzie do rodziny, jak sie siedziało tam 3 godziny dalej i 4 dni później :)
zajrzyj sobie na archiwum GG co pisałeś "ja tam konto zlikwidowałem" "ja ide do żony, bo mam dość moda" itp.
taaak czysta prawda, to było szczeniackie mówić, że idzie sie do żony, a ich forum ma "users active in past 5 minutes" :]
a ja wtedy sobie je losowo otwierałem i userów przeglądałem, po kilku dniach przestałem sie bawić w policje, bo zająłem sie przerabianiem i poprawkami :)
teraz pracujemy inaczej i już nie ma przeciągania stron, jakie było wtedy, poprostu skupiamy sie na pracy a nie ciągnących sie miesiacami problemach jak w poprzednim składzie
co do błędów innych, zgadzam sie i naprawiam natychmiast i uploaduję właśnie P85_Units z poprawionymi cieniami na radzieckich żołnierzach w pilotkach (i dodając jeszcze 3 partyzantów)
za wykrycie tego błędu dziękuje
ale za mówienie że 90% nie nadaje sie do OFP, to polecam sobie otworzyć troche modeli z OFP i zobaczyć 8 bitowe textury 512*512 a nie porównywać je do 24 bitowych 2048*1024
jakbyś recenzje ograniczył do słusznych błędów to co innego, a gadanie o jakości poniżej OFP, to polecam pościągać addony z lat 2003-2004 i zobaczyć jakość OFP, texview 1 działał tylko na 8 bitów kolorów
a zanim powiesz coś o kolorach munduru to polecam ściągnąć conajmniej kilka zdjęć w świetle dziennym i pobawić sie narzędziem pipeta do porównania kolorów lub jak sie ma spodnie BDU jak ja, wsadzić je do skanera i wtedy pipetą porównać kolory i porównać do swoich poprzednich (przed moją zmianą nasyceń i barw selektywnych)
kolory Leopardów też zmieniłem na bardziej oliwkowe
inne błędy - jak sie znajdą - będę naprawiał, ale po rzetelnej i obiektywnej informacji a nie "obiektywnej" 2+2=5, że jakość gorsza od OFP, otwórz sobie troche addonów z dysku OFP i wtedy mów
świadczy tylko o tym jak bardzo obsesyjnie zajmuje Cię ta sprawa..
Prosiłem Cię o zostawienie mnie w spokoju - do dziś nie szanujesz tego.
ja napisałem brednie 5 maja ? ja wystartowałem z "obiektywizmem" ?
ja sie zajmowałem pracą nad modelami i poprawianiem błędów konfigów
obsesje masz ty wchodząc i przyczepiając sie do nieistniejących rzekomych błędów i gadając brednie w stylu że do OFP to sie nie nadaje, podczas gdy skok jakościowy jest ogromny choćby dzięki technologii narzędzi i limitom polycountu (pojazdy , broń, jednostki mogą mieć 4-5 razy więcej poligonów, 8>24 bity koloru, rozmiar textur, normalmapping)
realne błędy też podałeś - i dobrze, te naprawiłem
Obrazek
madej
Posty: 9
Rejestracja: 20 czerwca 2007, 12:14
ID Steam:

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: madej »

Witam,
Mam pytanko.
Ponieważ powstało już tyle dodatków mam problem z odnalezieniem najnowszych.
Chodzi mi o addon z kompletną polską armią( bez instalowania setek osobnych addonów)
Który z poniższych jest najbardziej optymalny, najnowszy itd?
1. NPL - Modern Polish army and vehicles pack (v 1.08)
http://www.armedassault.info/index.php? ... ons&id=642
2. Polish Pack (v 15-06-2007)
http://www.armedassault.info/index.php? ... dons&id=77.
3.Są może jakieś polskie jednostki z czasów WW2??

4.Proszę również o pomoc w wyborze addonów( najlepiej jeden waszym zdaniem najlepszy), które poprawiają jakość gry( grafika, dźwięk, grywalność, realistka).
5. no i pogubiłem się w najnowszych patch. Mam oryginalną polską wersje gry, jaki najnowszy patch zainstalować?? wiem że są 2 wersje europejska oraz International.
Czy jeśli zainstaluje najnowszą którą odnalazłem( nie instalując poprzednich łatek) to będzie ok?
ARMA 1.18 Release Candidate
link- http://www.armedassault.info/index.php? ... hes&page=1

6. Zna ktoś może jakiś programik do tworzenia misji w 3d?? Wiem że jakieś narzędzia tego typu kiedyś powstawały...


Za pomoc serdecznie dziękuje.
spinah
Posty: 4
Rejestracja: 15 listopada 2009, 23:02
ID Steam:
ID gracza: 0

Linki do project 85 Vilasa

Post autor: spinah »

Komplet plikow do p85 vilasa znajduje sie na armacholic.com, z tym ze te linki leza i kwicza, a nikt z administracji nie kwapi sie zeby je naprawic. Znalazlem cos na filefront, ale pliczek P85_Oth.7z to niestety starsza wersja niz reszta ktora zciagnelem i gryzie sie z nowym configiem co powoduje kazdorazowe wywalanie sie gry przy probie podgladu misji w edytorze. W zwiazku z tym mam pytanie czy istnieje jakis mirror poza armacholicowymi FTP i filefront, bo zakladam ze uploadowac sie nikomu tego pliku nie chce? Z gory dzieki za odpowiedz.


P.S. Przepraszam za brak polskich znakow ale uzywam angielskiej wersji XP. Nie to zebym nie mogl ustawic polskiej klawiatury ale nie lubie wciskac "pinciu" przyciskow na raz zeby wpisac znak i mam dobra wymowke :) .
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: kondor »

Pytaj autora, czyli raczej nie na tym forum.
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: Yac »

Obrazek
spinah
Posty: 4
Rejestracja: 15 listopada 2009, 23:02
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: spinah »

Niestety to sa addony do ARMA II a ja potrzebuje do "jedynki". Nic to, dzieki za probe...

Ma ktos jeszcze jakies pomysly co zrobic z tym fantem?
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Post autor: Yac »

Słabo szukałeś bo tam są tez linki do AA1 i zawsze możesz napisać do Vilasa...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”