Invasion 1944 - skrypty

Dodatki i modyfikacje Armed Assault - te bardziej, jak i te mniej oficjalne

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skurcz
Posty: 67
Rejestracja: 19 marca 2009, 14:53
ID Steam:
Numer GG: 13246141
ID gracza: 0

Invasion 1944 - skrypty

Post autor: Skurcz »

Że tak napiszę, mój problem z modem powrócił, ale teraz pod inną postacią. Mianowicie:
W invasion 1944 do ArmA Armed assault, nie udało mi się kompletnie znaleźć jakiegokolwiek pliku tekstowego, w którym mógłbym znaleźć jakieś wzmianki na temat amunicji, lub broni (chodzi mi o komendy typu: aP addweapon Makarov).
Wie ktosikkolwiek, gdzie można takowe znaleźć ? Bo przeszukałem forum modu, wnętrze zainstalowanego modu, ale i tak lipa.
Dzięki z góry.
Seria ArmA - Dla niektórych jest jak pudełko żołnierzyków. Kupując dostajesz gotową paczkę zabawek. Możesz bawić się sam, lub z kolegami. Wymyślasz własne scenariusze, a także załatwiasz coraz to nowe jednostki. Ogranicza cię tylko wyobraźnia i chęci :]
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Invasion 1944 - skrypty

Post autor: JonPL »

Jon kiedyś w swym poradniku pisze: WYŚWIETLA NAZWĘ KLASY UŻYWANEJ BRONI (PODCZAS STRZAŁU), WPISYWAĆ W INIT:
this addeventhandler ["fired",{hint format ["Name of shot is: %1", (_this select 2)]}]

WYŚWIETLA NAZWY KLAS POSIADANYCH PRZEZ "banan1" MAGAZYNKÓW, WPISYWAĆ W INIT:
hint format["%1",magazines banan1]
Należy się plus

PS: A tak poza tym, to oni (I44.Team) byli na tyle głupi że takie rzeczy zazwyczaj trzymali na forach. Frajerzy :)
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
Skurcz
Posty: 67
Rejestracja: 19 marca 2009, 14:53
ID Steam:
Numer GG: 13246141
ID gracza: 0

Re: Invasion 1944 - skrypty

Post autor: Skurcz »

Ooo, dzięki towarzysz, wreszcie będę mógł swobodnie robić misje :D
A co do ich forum, to naprawdę nie znalazłem, zrobili duży błąd nie dodając jakiegoś załóżmy pliku.txt z wypisanymi komendami. U edytormaniaków mają minus :P
Seria ArmA - Dla niektórych jest jak pudełko żołnierzyków. Kupując dostajesz gotową paczkę zabawek. Możesz bawić się sam, lub z kolegami. Wymyślasz własne scenariusze, a także załatwiasz coraz to nowe jednostki. Ogranicza cię tylko wyobraźnia i chęci :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”