A.C.E Public Beta Release!

Dodatki i modyfikacje Armed Assault - te bardziej, jak i te mniej oficjalne

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
methos
Posty: 45
Rejestracja: 06 lipca 2009, 13:47
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: A.C.E Public Beta Release!

Post autor: methos »

Yes! Konkretna odp - thx - zadziałało jak napisałeś. Dodatkowo zrobiłem coś takiego iż pliki z VopSound z kat Addons i Config wrzuciłem bezpośrednio do Addons do 'gołej' Army v1.14 i dźwięk też zadziałał - zarówna w menu jak i w kampanii chociaż przez moment pojawił się komunikat w stylu "VopSound addon need @ACE vehicle".
:) thx - Teraz broń super brzmi.
" ... Pamiętaj, Strach jest Twoim Jedynym Przewodnikiem tam ... tam gdzie Cienie kryją ... Śmierć ... "
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: A.C.E Public Beta Release!

Post autor: FOX-PL* »

broń bronią brakuje mi tylko w VopSound lepszych dziwiękow M249 oraz broni z tłumikami bo sa troche liche bez VopSound'a tłumik lepiej dzwiękowo się sprawuje, ale cóż uważam, że warto go instalnąć zwłaszcza jeśli ktoś lubi poruszać się pojazdami i latać.
Awatar użytkownika
methos
Posty: 45
Rejestracja: 06 lipca 2009, 13:47
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: A.C.E Public Beta Release!

Post autor: methos »

Niestety musiałem usunąć pliki od VS z czystego Arma bo po zapisie gry w czasie misji i zaliczeniu kulki nie można było wczytać save - tylko rozpoczynać misje na nowo - szkoda. Wrócę do ACE po przejściu kompanii wraz z VS.
" ... Pamiętaj, Strach jest Twoim Jedynym Przewodnikiem tam ... tam gdzie Cienie kryją ... Śmierć ... "
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: A.C.E Public Beta Release!

Post autor: FOX-PL* »

Wystarczyło wrzucić pliki VS do forderu AddOns w ACE modzie, natomiast gdy je wrzucisz bezpośrednio do AddOns w Armie to będzie ci wyskakiwać tak jak napisałeś błąd, w czasie gry również moze wyskoczyć błąd. Nie ma po co kombinować.
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 24
Rejestracja: 27 lipca 2009, 14:59
ID Steam:
Numer GG: 4516300
ID gracza: 0

Re: A.C.E Public Beta Release!

Post autor: Paul »

Panowie którą wersję ACE najlepiej ściągnąć, żeby się nie bawić w żadne patchowanie etc?
Skąd najlepiej ściągnąć?

Pan googl mi wyświetlił sporo tego, ale nie chcę setny raz przeinstalowywać Army bo ściągnąłem jakąś lewą wersję czegoś tam...
Obrazek
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: A.C.E Public Beta Release!

Post autor: FOX-PL* »

wbij na http://community.bistudio.com/wiki/A.C. ... lease_1.08 i ściągnij jeszcze patcha 1.09 bo niestety była kiedyś pelna wersja 1.09 ale nie wiem co znią się stało.
Awatar użytkownika
Big_Papa
Posty: 4
Rejestracja: 19 listopada 2009, 10:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: warsaw city

Re: A.C.E Public Beta Release!

Post autor: Big_Papa »

A.C.E. daje jakąś nową jakość - trzeba przyznać. Zdecydowanie lepiej się lata. Cały system odnoszenia obrażeń i leczenia jest imponujący, ale... na A.C.E. przerzuciłem się po modzie SLX - tak więc wiele mi brakuje. Przede wszystkim w SLX człowiek nie czuje się tak samotnie;) Są wrzaski i krzyki, ranni i [!] udzielający wsparcia sanitariusze. W przypadku braku pomocy medycznej - jednostka wroga cię opatrzy [jednocześnie pozbawi uzbrojenia i weźmie w dyby]... W A.C.E. sanitariusze to tragarze bandaży i jakoś nie kwapią się do roboty. W oddziale mam zawsze kogoś z czerwonym krzyżykiem, ale raczej robi za ozdobę...
Zdecydowanie jednak świetnie się lata. W przypadku SLX wystartowanie jest już prawie tymi ostatnimi chwilami życia.. nie mówiąc o lataniu nad jakimś plutonem czołgów. Tyle co do własnego zdania.

Może ktoś ma adresy do porządnego ace warfare lub domination - [tylko nie z armaholic].
Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: A.C.E Public Beta Release!

Post autor: Jajcor »

Muszę Ciebie chyba zmartwić, bo niedawno szukałem misji MP do ACE i znalazłem tylko po jednym Warfare, Domination i Evolution :( (z tego co pamiętam to Warfare i Domi na stronie armaholic)
_________________
Virtual Battle #1 Veteran
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”