Własny pomysł na kampanię: Wypali ?

Wszystko co dotyczy grania w pojedynkę

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skurcz
Posty: 67
Rejestracja: 19 marca 2009, 14:53
ID Steam:
Numer GG: 13246141
ID gracza: 0

Własny pomysł na kampanię: Wypali ?

Post autor: Skurcz »

Otóż, widząc wszystkie inne kampanie w ArmA Armed Assault, doszedłem do wniosku iż wymyślę własną kampanię.
No i wymyśliłem. Tylko, iż sposób rozgrywania nie będzie taki jak do tej pory, mianowicie:
Wyspa Sahrani, rok 85. Spokojna, neutralna wyspa staje się celem ataku sił NATO i Układu Warszawskiego, ( Inwazja toczy się o zasoby, oczywiście). Siły NATO okopują się na Południowej wyspie, zaś siły UW ( w skrócie Układ Warszawski) Zagnieżdżają się na Północy.
Ta nowość, którą myślałem wprowadzić, to nowy sposób rozgrywania kampanii, a dokładnie: Mapa strategiczna.
Aby zdobyć całą wyspę, musimy rozbudować swą bazę od zwykłych kwater głównych, aż po bazę wyposażoną w śmigłowce, czołgi, Lekkie pojazdy bojowe, itp. . Aby móc otrzymać dostęp do poszczególnych pojazdów, musimy przejmować punkty zaopatrzenia na mapie (Paliwo, Amunicja, Ludzie). Gdy już zdobędziemy potrzebne punkty w pojedynczych misjach, po zakończeniu ich pojawi się w naszej bazie określony budynek, a pojazdy pochodzące od niego będą brały udział w Poszczególnych bitwach. Kampania nie skupiałaby się tylko na poszczególnych punktach zaopatrzenia, ale byłyby tylko lekkim smaczkiem do całej kampanii, w których nie mogłoby zabraknąć operacji na większą skalę.
Każda misja zaczynałaby się od przeglądu mapy. Tam wybieralibyśmy misję, np. Zajmij taki a taki punkt zaopatrzenia. Więc, po akceptowaniu tejże misji, przenosimy się tam wraz z swoim oddziałem, zdobywamy punkt, bronimy się przed ewentualnym kontratakiem, i misja kończy się.
Uwaga! Achtung! Wnimanie! Ta kampania to jeszcze dopiero zamysł, nic do niej nie stworzyłem.
Jedyne co by było potrzebne by w nią zagrać, to Projekt 85, i ArmA spatchowana do wersyji 1.14
No, a teraz najważniejsza rzecz. Sam nie umiem dobrze robić misji, więc szukałbym chętnych missionmakerów. Mniej więcej zająłbym się scenariuszem.
Jeśli komuś się mój pomysł spodobał, to dostarczę więcej materiałów, oraz!
Jeśli chciałbyś pomóc, to zapraszam. Każda pomoc w misjach owych się przyda :]
P.S Zapomniałem nazwy sugerowanej napisać: Sahrani 85.
Seria ArmA - Dla niektórych jest jak pudełko żołnierzyków. Kupując dostajesz gotową paczkę zabawek. Możesz bawić się sam, lub z kolegami. Wymyślasz własne scenariusze, a także załatwiasz coraz to nowe jednostki. Ogranicza cię tylko wyobraźnia i chęci :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”