BITWA O SOMATO

Wszystko co dotyczy grania w pojedynkę

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

BITWA O SOMATO

Post autor: chewie »

no nie wiem nie wiem - zatrzymałem się na tej misji bo potem pochłonął mnie MP ale chętnie bym skończył tyle ze nie chce mi się kombinować jak ominąć bugi więc pytam jak tą misję przejść.\

wsiadam z oddziałem do HMV jadę wzdłuż drogi i czekam - pojawia się patrol oddziałów specjalnych z noktowizorami ale jest ich może trzech. potem nic. jak jadę w kierunku z którego przyszli to spotykam jakiś BMP ale i tak od razu zauważam że nie mam radia przez które mógłbym wezwać wsparcie artylerii przeciwko piechocie.
trochę to mało motywujące - więc na tym poprzestałem ale teraz :violent chętnie bym to skończył. proszę więc o pomoc.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
Qba
Posty: 31
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:43
ID Steam:
Numer GG: 3251663
Lokalizacja: Stołeczne miasto Poznań

Re: BITWA O SOMATO

Post autor: Qba »

Wypelniaj misje wedlug tego co masz na mapie, wiem ze mapa sie dlugo laduje ale wyzwalacze ktore koncza misje dzialaja wiec powinno byc ok. Zreszta mozesz bodajze w tej misji przelaczac sie miedzy oddzialami wiec da rade sie pobawic w rozny sposob.

Ja tylko dodam to co juz gdzies pisalem. Wydaje mi sie ze od Wielkiej Bitwy zminili MissionMakera i caly klimat poczatkowych misji sie skopal. Ja ta misje zrobilem na odwal. Wszystkie jednostki przejrzalem jakie mialem i doprowadzilem do Somato.

PS
To jest ostatnia misja? Juz jakis czas temu gralem i nie jestem pewien po samym tytule... Jak nie to i tak moja rada jest jedna, podazaj wedlug wskazan mapy i celow wytyczonych.
'I believe there is something out there watching us. Unfortunately, it's the government'.
Woody Allen


Obrazek
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: BITWA O SOMATO

Post autor: chewie »

jeśli to naprawde jest ostatnia misja w kampanii to niezła kupa. jeśli tak to szybko oczekuję nowej kampanii bo inaczej będzie słabo.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: BITWA O SOMATO

Post autor: eJay »

Bitwa o Somato to początek kampanii. :)

A jak ją przejść? Użyj TOW'a i wykos BMP i T-72 (czasem jeden tank może się gdzieś zablokowac - bierz M136 od kogoś i leć wywalić to pudło w powietrze), biegnij w strone drogi i skrypt artylerii sam się uruchomi.
Awatar użytkownika
Qba
Posty: 31
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:43
ID Steam:
Numer GG: 3251663
Lokalizacja: Stołeczne miasto Poznań

Re: BITWA O SOMATO

Post autor: Qba »

Aaaaa sora juz kojarze :oops:

Za 1 razem tez mi wyzwalacz nie zadzialal ale wlaczylem misje od poczatku i wsyzstko bylo ok. Jak masz jakis problem ze skryptami to wlasnie tak trzeba robic, od nowa zaczynac grac. To jest prosta misja wiec szybko ja przejdziesz.

Problemy zaczynaja sie od misji "Wielka Bitwa" gdzie jest blad w skrypcie, wpisano jednostke ktorej nie ma i nie mozna normalnie jej przejsc.
Potem juz jest coraz gorzej, dalsze misje da sie przejsc ale az szkoda szczepic klawiatury i pazurkow by opisywac to co tam sie dzieje. Do "Wielkiej Bitwy" nie bedziesz mial raczej problemow. Jak Ci jakis wyzwalacz nie zaskoczy (co moze sie zdazyc) to poprostu rozpocznij cala misje od poczatku.
'I believe there is something out there watching us. Unfortunately, it's the government'.
Woody Allen


Obrazek
Kenny
Posty: 2
Rejestracja: 16 lipca 2007, 09:11
ID Steam:

Re: BITWA O SOMATO

Post autor: Kenny »

Ja nie mogłem z beki, gdy przechodziłem Bitwę o Somanto...jadę, widzę jednego stojącego BMP, rozwalam, nie chce mi sie czekać, jadę dalej a tam...zobaczyłem, że drugi BMP dachuje...ok, przypadek jadę dalej...DRUGI DACHUJACY BMP!!!
Ziutek
Posty: 1
Rejestracja: 11 marca 2011, 20:34
ID Steam:
Lokalizacja: Wrocław/Piekary

Re: BITWA O SOMATO

Post autor: Ziutek »

Ależ wątek odkurzę ;)

Ja mam problem dalej. 2 HMMV vs 2xBMP2 i T-80
Nie potrafię ich rozwalić :/
Mój rekord to 2 BMP rozwalone, a T-80 wytrzymał 4 trafienia z TOW.

Już wychodziłem z wozu, próbowałem jako kierowca ich jakoś objechać, zmieniać pozycję pojazdów. 5-tka pomaga z wyrzutnia i nic :/
Kilkadziesiąt prób i nic.

To taki najbardziej typowy scenariusz ;)
1 BMP pada, a reszta wrażych tanków robi masakrę. Nie gram na weteranie nawet przez to.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JscJ5VORBNg[/youtube]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”