Operacja Biała Gwiazda

Wszystko co dotyczy grania w pojedynkę

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: SaS TrooP »

Szukałem skur***** i w końcu uwalił go jeden z naszych. Zadanie ukryte generalnie nie zaważy na ocenie - ot strzelanina + szukanie kolejnego pojedynczego zasrańca który nawiał.
Sugeruję, by w przyszłych misjach to poprawić, bo jakbym miał 12 ludzi w teamie to z 10 musiałbym wykorzystać na obstawę bram, by nikt nie nawiał.
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: Yac »

@SaSTrooP
Taki test to o kant dupy potłuc. Rób coś porządnie albo nie ruszaj wcale. Misja jest bardzo dobra i duże brawa dla Maćko. Rośnie nam dobry twórca misji. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: SaS TrooP »

Yac, czy ja tego nie powiedziałem?

Misja dostała 90% - dla autora to chyba bardzo dobra informacja. W najmniejszym stopniu nie umniejszam umiejętności Maćka. Acz z poszukiwaniem wszystkich wrogów to przesada.
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: Yac »

Nie twierdzę że pisałeś źle o misji, twierdzę że test jest słaby. Testując misję należy zrobić to solidnie, sprawdzając WSZYSTKIE jej aspekty. Opinię swoją jak najbardziej można dodać ale po bezstronnym , solidnym przetestowaniu. To samo dotyczy punktacji. Konkretna, sciśle określona liczba punktów za konkrety a nie wydumane cyferki powinny być podstawą. Bo ja na przykład mógłbym dać -0.56 / 100000000000. I nikomu nic to niepowie.
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: SaS TrooP »

Ja mam swój system, acz - podobnie jak oceny w szkole - nie zawsze ocena stricte punktowa jest adekwatna do poziomu określanego przez misję. Bywa, że naginam czasem własne zasady.
Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: Jajcor »

Misyjka fajniutka bo polska:-) RPG oczywiście po drodze zgubiłem, ostatniego czóba w mieście trochę długo trzeba było szukać ale tak wogóle to miód :) Maćko tylko tak dalej to nie będziemy czekać na Armę2 tylko na Twoje misje i pierwszą Twoją kampanię :D
_________________
Virtual Battle #1 Veteran
Obrazek
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: Yac »

@SaStrooP
Skoro naginasz zasady(jakiekolwiek by nie były) to nie nadajesz sie do pisania testów.

@ Jajcor

Juz niedługo pokaże się to o czym wspomniałeś w swoim poście ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: Maćko »

Dziękuję jeszcze raz, choćby za to że zagraliście ;)
Jajcor pisze:Maćko tylko tak dalej to nie będziemy czekać na Armę2 tylko na Twoje misje i pierwszą Twoją kampanię :D
Nie pierwszą ;) Jedną już mam na koncie, co prawda stara, jeszcze z czasów OFP, ale jest.
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: Rafael3D »

Na gorąco (skończyłem misję jakieś 2 minuty temu):




Ogólnie super i proszę o dokładkę, najlepiej w postaci jakiejś zgrabnej kampanii. Jest powód by użyć zapomnianej nieco ikony "Misje pojedyncze" w ArmA.

P.S. Zacząłem konwertować MP Domination na potrzeby P85, ale brakuje mi jeszcze polskich śmigłowców (w wersji RES). Wróg - Sowieci.
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: Rafael3D »

Na gorąco (skończyłem misję jakieś 2 minuty temu):


Muzyka - generalnie zawsze mam na OFF w symulacjach, tu skusiłem się włączenie jej. Suwak poszedłw ruch już po pierwszych 20 sekundach. To nie na moje nerwy ;)
Misja jako taka: rewelacyja! Piękna klimatyczna (bo po polsku) rozmowa z dowódcą i.. do boju.
Lecimy na Eponię, po drodze kilku Amerykanów, kilka strzałów, czysto. Widać umocnienia - dajemy radę ponosząc straty 1 człowieka. W tym momencie radio: sekwencja wypowiadana przez (bodajże) gracza urywa się, by po chwili powtórzyć się, tym razem już prawidłowo.
Widać Amerykanów w centrum miasta - wzywam wsparcie. Tu małe rozczarowanie: "Twardy" okazał się T-55 i dwoma T-72, pędzącymi na oślep na miasto. Zero taktyki, bez wsparcia piechoty i bez rozpoznania 2 czołgi płoną po minięciu naszych linii. Trzeci z uszkodzoną lufą miota się w mieście. Jeździ od centrum w kierunku mojego oddziału i z powrotem.
Jestem w centrum, dobijamy pozostałości wroga. W tym czasie drugi oddział ZOSTAŁ na pierwszym celu misji, tzn. stanowiskach obrony ppanc. W mieście zostaję zabity. Wczytuję save. Tym razem drugi oddział ruszył w kierunku centrum. Cel osiągnięty. Straty - 1 człowiek.
Misja poboczna - podjechałem kawałek w T5 trucku z chłopakami, 3 minuty i koszary wyczyszczone.



Ogólnie super i proszę o dokładkę, najlepiej w postaci jakiejś zgrabnej kampanii. Jest powód by użyć zapomnianej nieco ikony "Misje pojedyncze" w ArmA.

P.S. Zacząłem konwertować MP Domination na potrzeby P85, ale brakuje mi jeszcze polskich śmigłowców (w wersji RES). Wróg - Sowieci.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Operacja Biała Gwiazda

Post autor: SaS TrooP »

Widać Amerykanów w centrum miasta - wzywam wsparcie. Tu małe rozczarowanie: "Twardy" okazał się T-55 i dwoma T-72
Tak, o tym zapomniałem wspomnieć. Z początku zastanawiałem się co tam robi Twardy - 1983r. a pozatym w P85 Twardego nie ma.
Dopiero w misji Maćko używasz wyrażeń "Twardy 1" co jasno świadczy, że tak tylko nazywa się owy pluton. W bodajże briefingu już mówisz myląco.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”