Cała arma skonczona. Co dalej ?

Wszystko co dotyczy grania w pojedynkę

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Kruszon92
Posty: 22
Rejestracja: 16 lutego 2008, 19:44
ID Steam:
Numer GG: 5212821
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: Kruszon92 »

Witam przeszedłem cała arme i co dalej ? myślałem o jakimś modzie :) który doda mi klka misji nowe pojazdy bronie itp cos co by mi dostarczyło jeszcze trochę rozrywki
centurion_94
Posty: 389
Rejestracja: 07 maja 2008, 06:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: centurion_94 »

Nie chcę wymuszać, ale... może próbuj tworzyć własne misje? Naprawdę fajnie grać w dobrą misję stworzoną przez siebie.
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: Maćko »

FDF - ale wymaga Queens Gambit.
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: SaS TrooP »

centurion_94 pisze:Nie chcę wymuszać, ale... może próbuj tworzyć własne misje? Naprawdę fajnie grać w dobrą misję stworzoną przez siebie.

Moim zdaniem nie, ponieważ wiesz co się zaraz stanie - jaka z tego frajda?
Acz polecam zainteresować się missionmakingiem.
Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: Jajcor »

Jak nie wiesz co dalej to jest trochę nowych Kampanii do ściągnięcia, niektóre z nowymi sprzętami. Jak wszystkie przejdziesz to się odezwij znowu. MOże już wtedy wyjdzie Arma II lub OFP 2, to nie będziesz mieł problemu co dalej???? :D
Tu chyba najwięcej.....
http://www.armaholic.com/list.php?c=campaign
_________________
Virtual Battle #1 Veteran
Obrazek
centurion_94
Posty: 389
Rejestracja: 07 maja 2008, 06:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: centurion_94 »

SaS TrooP pisze:
Moim zdaniem nie, ponieważ wiesz co się zaraz stanie - jaka z tego frajda?
Racja, wiem co się stanie za chwilę. Jednak radość i duma z oglądania, jak coś fajnego sam zrobiłeś jest bardzo fajna.
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: Dawidson »

Ludzie wymyślili coś takiego jak gra przez internet?! Może sprawdź to.
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: FOX-PL* »

Dawidson pisze:Ludzie wymyślili coś takiego jak gra przez internet?! Może sprawdź to.
Racja. Dopuki nie mialem neta multiplayer dla mnie nie istniał. Jednak odkąd mam internet to przy grach typu jak naprzykład ArmA przechodzę kampanie, wszystkie misje pojedyńcze i zabieram się za multiplayer. Wsumie to żadna kampania żadne bajeczne misje pojedyńcze nie zastąpią gry przez neta z kumplami z którymi można rozmawiać, a nawet czasami na codzień ich widzieć na podwórku.
Awatar użytkownika
Jajcor
Posty: 116
Rejestracja: 03 lipca 2008, 14:06
ID Steam:
Numer GG: 7138111
ID gracza: 0

Re: Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: Jajcor »

Chłopaki piszemy w poście "single" a więc nie poruszajcie tematu multi.... Ja w swoim świecie, pytający się także, a Wy wyskakujesie z multi... to nie ten temat Robaczki:-)
Dawidson pisze:Ludzie wymyślili coś takiego jak gra przez internet?! Może sprawdź to.
Chi.. Śmieszny jesteś nie mogłeś przejść wszystkich misji pojedynczych... Bo Tylu chłopaków je stworzyli, że byłbyś za cienkim Bolkiem żeby to przejść... Jak nie wierzysz to podaj przynajmniej kampanie przez które przeszedłeś.. Śmieszny jesteś.........

Sorki Dawidson to nie do Ciebie to do Foxa
:mrgreen:

ufoman: Smieszne jest pisanie posta pod postem, nie rob tego wiecej.

19:24
zdarza się jak się za szybko pisze
19:26
już więcej nie będę pisał za szybko sorki UFO
19:34
UFO usuń 2 ostatnie posty i nie ma sprawy
20:33
Jak chcesz zagrać z polakami i w fajnym klimacie to wejdz na stronkę www://cfog.pl

ufoman: Tylko dlatego, ze milo spedzilem wieczor przy pokerku nie dostaniesz ostrzezenia, nastepnym razem masz to jak w banku.
_________________
Virtual Battle #1 Veteran
Obrazek
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: Dawidson »

Single, nie single proponuję co ma zrobić. Może nawet nie sprawdzał co pod tym dodatkowym butonem w menu jest :P
A jest bardzo ciekawie.
Zresztą też jest nowy temat o kampaniach i są wymienione z nazwy, co za problem przeczytać i wypróbować.
Obrazek
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cała arma skonczona. Co dalej ?

Post autor: FOX-PL* »

Jajcor pisze:Chłopaki piszemy w poście "single" a więc nie poruszajcie tematu multi.... Ja w swoim świecie, pytający się także, a Wy wyskakujesie z multi... to nie ten temat Robaczki:-)
Dawidson pisze:Ludzie wymyślili coś takiego jak gra przez internet?! Może sprawdź to.
Chi.. Śmieszny jesteś nie mogłeś przejść wszystkich misji pojedynczych... Bo Tylu chłopaków je stworzyli, że byłbyś za cienkim Bolkiem żeby to przejść... Jak nie wierzysz to podaj przynajmniej kampanie przez które przeszedłeś.. Śmieszny jesteś.........

Sorki Dawidson to nie do Ciebie to do Foxa
:mrgreen:
:?:

Może tak przeczytaj mój post jeszcze raz zanim napiszesz coś bez sensu :lol:
Co prawda to prawda jest to temat dotyczący gry pojedyńczej, tylko że ja mu zaproponowałem zamiast ściągania od holery addonów i kampani, zagranie z innymi w sieci co jest większą frajdą niż nawalanie do komputerowych botów i wydawanie im rozkazów. Tymbardziej, że nie wszystkie kampanie są dopracowane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”