misje w kampanii czyli jak można je zmienić

Wszystko co dotyczy grania w pojedynkę

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
felix
Posty: 3
Rejestracja: 23 marca 2009, 18:40
ID Steam:
ID gracza: 0

misje w kampanii czyli jak można je zmienić

Post autor: felix »

mam pytanie jak w kampanii mona zmienić misję czy jest na to jakieś wyjście? bo wybrałem jedną z misji pomocniczych i od razu na początku zabijają całą moją drużyne i mnie :( więc chciałbym zagrać w główną misje
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: misje w kampanii czyli jak można je zmienić

Post autor: Maćko »

Wróć w menu kampanii do mapy z raportem sytuacyjnym przed misją i wybierz misję główną.
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: misje w kampanii czyli jak można je zmienić

Post autor: Madrian »

I taki drobiazg cię powstrzymuje? :) Niech zgadnę, chodzi i misję z komandosami czyszczącymi miasteczko? Tak, jest trudna i trzeba się wykazać odrobiną taktyki. Frontalne ataki na wojnie nigdy nie sa łatwe i przyjemne. To niestety nie jest gra na poziomie "Serious Sam" tylko taktyczny symulator pola walki. Jak chcesz pokonać słabszymi siłami, silniejsze i liczniejsze, to trzeba kombinować. Przeciwnik nie będzie się ładnie ustawiał jak Longinusowi pod Zerwikaptura. Jeśli odpuścisz sobie misję poboczną, główna będzie sporo trudniejsza. Poza tym, co to za satysfakcja przelecieć przez kampanię po łepkach? Żeby sobie obejrzeć filmik? Chyba nie o to chodzi.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: misje w kampanii czyli jak można je zmienić

Post autor: SaS TrooP »

No dobra: przyznam się. Ja także tej misji nie przeszedłem mimo stosowania taktyki (nigdy nie idę na Rambo)...
Kireta
Posty: 6
Rejestracja: 26 stycznia 2007, 18:03
ID Steam:

Re: misje w kampanii czyli jak można je zmienić

Post autor: Kireta »

Jeśli misja jest dla ciebie o wiele za trudna zawsze możesz zmienić ustawienia umiejętności wroga. Przy 1.0 są naprawdę dobrzy, ale na 0.0 strzelają równie celnie jak legendarni Szturmowcy Imperium z Gwiezdnych Wojen. Może to i pójście na łatwiznę, ale zawsze lepsze niż rezygnacja z misji.

[edit] przesunąłem odpowiedni suwak w menu poziomu trudności na 0.0 i AI z 20 metrów trafiło mnie dopiero 4 strzałem (stojącego), więc chyba się nie pomyliłem
Ostatnio zmieniony 27 marca 2009, 14:34 przez Kireta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: misje w kampanii czyli jak można je zmienić

Post autor: kondor »

Celność i skill dla AI w armie to 2 różne rzeczy.
Skill to jakby szybkość kapowania się AI w sytuacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”