Spolszczenie

Ustawienia zaawansowane, foldery i pliki konfiguracyjne gry.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
KawalErO
Posty: 4
Rejestracja: 17 września 2013, 15:18
ID Steam:

Spolszczenie

Post autor: KawalErO »

Witam, problem polega na tym że kupiłem arme i mam tylko język angielski i rosyjski, wiem że istnieje polska wersja ale nigdzie nie moge jej dostac.

Czy jest jakas szansa ze zagram po polsku?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Spolszczenie

Post autor: Slawek »

Jeśli w grze i na steamie nie masz zmiany języka, to nic nie zrobisz. Gdzie kupiłeś grę?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
KawalErO
Posty: 4
Rejestracja: 17 września 2013, 15:18
ID Steam:

Re: Spolszczenie

Post autor: KawalErO »

Kupiłem sam klucz na allegro, tam było najtaniej a z pieniedzmi u mnie krucho
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Spolszczenie

Post autor: Slawek »

Niestety, ale w kluczu jest zapisany język gry. Jak na razie nie masz czego żałować, bo tłumaczenie PL jest kiepskie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
KawalErO
Posty: 4
Rejestracja: 17 września 2013, 15:18
ID Steam:

Re: Spolszczenie

Post autor: KawalErO »

Nie byłoby z tym wiekszego problemu bo angielski w armie nie jest taki trudny, chodzi glownie o komunikacje na serwerach multi, bylem na polskim i widzialem ze rozkazy wydawane przez nich sa po polsku wiec gdybym ja cos wyslal to bylyby po angielsku i wtedy moglby byc problem.

(chodzi o to ze ja widzialem rozkazy w ich jezyku i vice versa)

Nie da się podmienic plikow jezykowych? Jezeli wzialbym od kolegi ktory kupil wersje steamowa (po polsku) to po podmianie plikow to by wyszlo?
hans
Posty: 7
Rejestracja: 19 sierpnia 2013, 20:00
ID Steam:

Re: Spolszczenie

Post autor: hans »

ja mam arme po angielsku, a jak jestem na polskich serwerach to komunikaty mam po polsku.
Obrazek
KawalErO
Posty: 4
Rejestracja: 17 września 2013, 15:18
ID Steam:

Re: Spolszczenie

Post autor: KawalErO »

ja tez, o ile wydaje je ktos kto ma polska wersje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawienia zaawansowane”