Problem z bieganiem(sprintem)

Problemy i porady dotyczące sterowania, klawiszologii.
Peryferia: joystick, mysz, headtracker itp.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Problem z bieganiem(sprintem)

Post autor: Slawek »

kris pisze:Nie przestało działać oprogramowanie klawiatury w lapku
W sensie, że nie wpływa na druga klawiaturę.
kris pisze:wyeliminowałem już błąd w samej grze, więc wina jest w klawiaturze lapka ewentualnie windowsie.
Jak znasz nazwę aplikacji od klawiatury lapka, to zamknij ją lub zabij procesy klawiatury w "menadżerze zadań" i sprawdź czy dalej problem występuje. U mnie wyłączenie oprogramowania pomaga (test). Problem jest w tym że ty masz lapka i pewne specyficzne ustawienia możesz mieć zapisane w biosie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Problem z bieganiem(sprintem)

Post autor: grzegorz »

Tacy sami a ściana między nami. Masz takie zajawki

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=86Uji4uWDUw[/youtube]

Wystarczy mi na dziś. Do Dębicy blisko a Kobierzyn też, wprawdzie nie ten ale nazwa budzi respekt.
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
kris
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2015, 09:52
ID Steam:

Re: Problem z bieganiem(sprintem)

Post autor: kris »

@grzegorz
nie rozumiem Cię widzę problem i o nim piszę, a twój poprzedni post nie wnosi nic.skoro masz dość to nie wciskaj na siłę jakiś zbędnych filmów

@slawek
gdy mam podpięte dwie klawiatury to obydwie działają, z podpiętą jest ok a z ta w lapku wiadomo
klawiatura podpisana jest cyfrowo więc nie wiem który proces odpowiada dokładnie za nią
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Problem z bieganiem(sprintem)

Post autor: grzegorz »

To już powinno się toczyć poprzez PW ale zarzut padł w wątku więc myślę, że obronę przeprowadzę też tu.
Spokojnie. Dyskusja między nami dwoma przebiegała dobrze a nawet lepiej powiedzmy do tego momentu viewtopic.php?f=129&t=5833#p52324 gdzie można przyjąć, że sam to tam potwierdzasz.

Punktem zapalnym myślę stał się mój post z filmikiem oraz powiedzmy słowa klucze - zajawki i w moim regionie chwilę temu popularne nazwy miejscowości. Różnice regionalne. Też powiedzmy mój błąd.
viewtopic.php?f=129&t=5833&start=11#p52326
Poleciałem tu faktycznie offtopem. Filmik mi się spodobał i skojarzył z twoim dachem
denerwujące jest to gdyż np zatrzymanie przed krawędzią dachu budynku jest niemożliwe

i całą sytuacją. Były podobne zjawiska ale jednak różniące się choćby w notatniku czy Slawkowe 2xW. Mamy różny sprzęt i oprogramowanie i już zupełnie na luzie gdyż myślałem, że realnie cała dyskusja została już praktycznie wyczerpana łącznie z tym co dopisywał też Slawek. A dopisał też w czasie gdy ja pisałem ostatni swój post międzyczasie radośnie oglądając parę razy wspomniany filmik. Może gdybym odpisał przed Slawkiem byłoby mniejsze bum. Miało być to takie zakończenie na wesoło a wyszło jak wyszło. W całej dyskusji nie pisałem na sztywniaka. Niby można tu rozmawiać na luzie ale nie znamy się i to ja raczej przekroczyłem linię bezpieczeństwa. Myślę jednak, że ciężko zanegować jednym zdaniem mój skromny wkład w dyskusję. Jeżeli uważasz inaczej to proszę o PW i ewentualne sprostowanie tutaj (choćby poprzez edycję postu).
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Problem z bieganiem(sprintem)

Post autor: grzegorz »

Wprawdzie jestem niedobry i zły (poniekąd słusznie) to powiem, że wcale tak wyjątkowo z tym "lunatykowaniem" nie jest. Nic konkretnego ale ślad jest http://forums.bistudio.com/showthread.p ... ost2940150
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sterowanie”